0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

دیگ خورشت پزی صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دیگ خورشت پزی صنعتی با بهترین قیمت | (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

دیگ خورشت پزی صنعتی یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که نقش بسیار پررنگ و قابل اهمیتی را در تهیه غذا به عهده دارد. با در نظر داشتن اینکه سفره های ایرانی در مجالس و مراسمات بسیار پربار و رنگین هستند و یا حتی در دانشگاه ها و پادگان های سربازی و سایر مراکز با تعداد پرسنل بالا که دارای آشپزخانه های بزرگ می باشند، می توان گفت انواع خورشت عضو جدایی ناپذیر غذاهای انتخابی می باشد. برای پخت این غذا ها در حجم زیاد از دیگ خورشت پزی صنعتی استفاده می شود. این دیگهای حجیم در دو نوع استوانه ای و مکعبی وجود دارند که از جنس استیل و با استفاده از تکنولوژی های خاصی ساخته شده اند. دیگ خورشت پز صنعتی دارای اجزایی مانند شیر تخلیه، درب چند جداره، آتشکده مستقیم، شیر ورودی، عایق های مختلف و... می باشد که می تواند غذاهایی همچون انواع خورشت، سوپ، آش، لوبیا و غیره را در کمترین زمان و صرف انرژی آماده کنند . مکانیسم دیگ خورشت پزی صنعتی را می توان به دیگ چلوپز صنعتی شبیه دانست اما در عملکرد دیگ خورشت پز کاملا متفاوت عمل می کند.

انواع دیگ خورشت پزی صنعتی : کابان تجهیز

انواع دیگ خورشت پزی صنعتی را می توان از نظر حجم و یا ظاهر فیزیکی آن به دسته های مختلف تقسیم بندی کرد. برخی از انواع دیگ خورشت پزی صنعتی در اشکال استوانه ای و برخی دیگر مکعبی می باشند که در نتیجه عملکرد نهایی کاملا مشابهی خواهند داشت و آن هم رفع نیاز جهت پخت خورشت در حجم های بالا برای رستوران ها، خوابگاه ها، آشپزخانه های پخش غذا، مراکز سربازی، بیمارستان ها و... می باشد.

قیمت دیگ خورشت پزی صنعتی : کابان تجهیز

قیمت دیگ خورشت پزی صنعتی با توجه به حجم و نوع ساختار آن تعیین می گردد که مدلهای  ارزان قطعا توانایی پخت در حجم های پایین تری را به نسبت انواع دیگ خورشت پزی با قیمت بالاتر خواهند داشت اما خرید یک دیگ خورشت پز ارزان با کارایی بالا نیز غیر قابل انجام نخواهد بود. از آنجایی که قبل از خرید دیگ خورشت پزی نیز مانند هر کالای دیگری نیاز است تا از قیمت آن آگاه شوید می توانید از سایت کابان تجهیز دیدن کرده و یا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

خرید و فروش دیگ خورشت پزی صنعتی

خرید و فروش دیگ خورشت پزی صنعتی قطعا نیاز به داشتن اطلاعاتی در خصوص انواع آن و یا نحوه عملکرد دارد. بازدید از نمایشگاه محصولات فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز این امکان را در اختیار شما خواهد گذاشت تا علاوه بر آشنایی با انواع دیگ های آشپزخانه صنعتی بتوانید با کسب اطلاعات به انتخاب و یا خرید و فروش مدل مورد نظر خود بپردازید. علاوه بر این در سایت کابان تجهیز امکان خرید اینترنتی دیگ خورشت پزی صنعتی نیز فراهم می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()