0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

سوسیس پرکن الکتروکار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

سوسیس پرکن الکتروکار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع سوسیس پرکن الکتروکار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

سوسیس پرکن الکتروکار یک دستگاه سوسیس ساز ایرانی است که شرکت معتبر الکتروکار تمدن نژاد آن را تولید کرده است. این شرکت پرآوازه تنوع فراوانی از دستگاه سوسیس پر کن خود را روانه بازار کرده تا پاسخ‌گوی نیاز تمام مشتریان خرید سوسیس پرکن الکتروکار باشد. لازم به ذکر است که به انواع سوسیس پرکن الکتروکار علاوه بر سوسیس ساز، دستگاه سوسیس درست کن هم می‌گویند. به هر حال دانستن این عناوین قبل از ورود به بازار خرید و فروش سوسیس پرکن الکتروکار بهتر است. اما انواع سوسیس پرکن الکتروکار را از نظر کارایی و کاربرد نمی‌توان به ‌دسته‌بندی خاصی تقسیم کرد، چرا که اکثر آن‌ها دستگاه سوسیس ساز صنعتی هستند و تاکنون نمونه‌های خانگی از این برند دستگاه سوسیس پر کن روانه بازار خرید و فروش سوسیس پرکن الکتروکار نشده است. اما به‌لحاظ عملکرد می‌توان دو دسته‌بندی برای این دستگاه سوسیس ساز ایرانی پیش‌بینی کرد، دستگاه سوسیس پرکن برقی و سوسیس پر کن دستی این دسته‌بندی را تشکیل می‌دهند. همچنین از منظر ساختار نیز، دو نوع سوسیس پرکن خوابیده و سوسیس پرکن ایستاده از سوی شرکت الکتروکار تمدن نژاد ارائه شده است. قاعدتا قیمت سوسیس پرکن الکتروکار در نمونه‌های برقی یا خودکار بیشتر بوده و انواع دستی این برند را باید سوسیس پرکن الکتروکار ارزان محسوب کرد. اما قیمت سوسیس پرکن الکتروکار در نمونه‌های ایستاده چندان تفاوتی با سوسیس پرکن خوابیده آن نداشته و نمی‌توان گفت که به‌‌عنوان مثال سوسیس پرکن ایستاده نسبت به انواع خوابیده این برند، یک سوسیس پرکن الکتروکار ارزان است. از زوایای دیگر نیز، نمی‌توان تفاوت چندانی میان انواع ایستاده این برند با نمونه‌های خوابیده آن پیدا کرد، تنها تفاوت را باید در میزان اشغال فضا متصور بود که ممکن است برخی از مشتریان خرید سوسیس پرکن الکتروکار به‌لحاظ افقی با محدودیت فضا مواجه باشند و ناچار به تهیه سوسیس پرکن ایستاده از این تولیدکننده شوند و یا بالعکس. البته در نمونه‌های مختلف سوسیس پر کن دستی با توجه به اینکه برای انجام کار، نیاز به گرفتن هم‌زمان لایه پوششی، بدنه و دستگیره دستگاه سوسیس درست کن در نمونه‌های ایستاده است، شاید نیاز به دو کاربر برای درست کردن سوسیس یا کاباس باشد؛ اما در سوسیس پرکن خوابیده نیازی به نگهداری بدنه نیست و یک نفر هم می‌تواند تمام فرایند کار را انجام دهد. ازاین‌رو ممکن است برخی از متقاضیان خرید سوسیس پرکن الکتروکار که با محدودیت کاربر و نیرو مواجه‌اند، به سمت تهیه انواع خوابیده آن سوق پیدا کنند. این برند از دستگاه سوسیس ساز صنعتی در نمونه‌های برقی خود، موتور و تجهیزات الکتریکی را در قسمت فوقانی قرار داده تا برای استفاده از دستگاه سوسیس پرکن برقی آن در محیط‌های مرطوب هم، مشکلی وجود نداشته باشد.

سوسیس پرکن الکتروکار در هر دو نمونه دستی و برقی از بدنه، مخزن، نازل خروجی، گیربکس، پیستون و پایه تشکیل شده است. تنها در دستگاه سوسیس پرکن برقی این شرکت، موتور و تجهیزات الکتریکی مرتبط با آن به این اجزا اضافه شده‌اند. البته در سوسیس پر کن دستی این شرکت نیز، یک دستگیره چرخان به اجزای مذکور اضافه خواهد شد. رعایت مسائل بهداشتی یکی از اصلی‌ترین موضوعات در تولید این دستگاه سوسیس ساز ایرانی بوده است؛ چرا که سوسیس و کالباس از پرمصرف‌ترین مواد غذایی هستند و کوچک‌ترین آلودگی در دستگاه‌های مرتبط با تهیه آن‌ها، علی‌الخصوص دستگاه سوسیس پر کن که آخرین دستگاه مرتبط‌ با آن‌ها است، عواقب جبران‌ناپذیری به‌دنبال خواهد داشت. از جمله نکات بهداشتی که الکتروکار در ساخت دستگاه سوسیس ساز صنعتی خود رعایت کرده، استفاده از استیل ضدزنگ در بدنه، مخزن، نازل‌ها و به‌طور کلی تمامی قسمت‌های دستگاه سوسیس درست کن است. آلیاژی که بسیار صاف و صیقلی بوده و مانع از چسبیدن مواد غذایی به این دستگاه سوسیس ساز ایرانی می‌شود. ضمن آنکه شست‌وشوی دستگاه سوسیس پر کن نیز با وجود این آلیاژ گران‌قیمت به‌آسانی انجام می‌شود. الکتروکار برای تمامی مدل‌های خود یک پایه پهن نیز پیش‌‌بینی کرده تا مانع از تکان‌های دستگاه سوسیس درست کن در حین فعالیت شود. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که برای هر محصول، چند نازل خروجی یا قیف با قطرهای مختلف در نظر گرفته شده که به‌هنگام خرید سوسیس پرکن الکتروکار همراه با دستگاه به مشتریان اعطا می‌شود.

خرید و فروش سوسیس پرکن الکتروکار

خرید و فروش سوسیس پرکن الکتروکار در بازار داخل کشور رخ می‌دهد، زیرا این محصول از سوی یک شرکت ایرانی و برای ذائقه ایرانی طراحی شده و البته طرفداران بسیاری هم دارد. به همین خاطر بازار خرید و فروش سوسیس پرکن الکتروکار نسبت به نمونه‌های مشابه خارجی رونق بسیاری دارد. عموما مصرف کنندگان و خریدران این دستگاه را باید واحدهای صنعتی و آشپزخانه های هتل ها و غذاخوری ها (رستوران) و مطبخ ها (کیترینگ) دانست. 

انواع سوسیس پرکن الکتروکار

انواع سوسیس پرکن الکتروکار را به‌لحاظ کارایی نمی‌توان به دسته‌بندی مشخصی تقسیم کرد، زیرا تاکنون نمونه‌های خانگی این برند روانه بازار نشده و تمامی مدل‌های آن دستگاه سوسیس ساز صنعتی هستند. اما از منظر عملکرد می‌توان مدل‌های مختلف این شرکت را به دو نوع سوسیس پر کن دستی و دستگاه سوسیس پرکن برقی دسته‌بندی کرد؛ همین طور از نظر ساختار نیز می‌توان انواع سوسیس پرکن الکتروکار را به دو دسته سوسیس پرکن خوابیده و سوسیس پرکن ایستاده تقسیم کرد.

قیمت سوسیس پرکن الکتروکار

قیمت سوسیس پرکن الکتروکار به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه از نوع دستی باشد یا برقی بسیار حائز اهمیت است، چرا که نمونه‌های برقی قیمتی به‌مراتب بیشتر از انواع دستی دارند. اما قیمت سوسیس پرکن الکتروکار در انواع ایستاده و خوابیده آن چندان تفاوتی با هم نمی‌کند. با این حال بررسی نیاز شما و نوع کسب و کارتان، می تواند به خوبی راهنمای شما برای خرید سوسیس پر کن الکتروکار باشد. در عین حال به یاد داشته باشید که همواره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره تلفنی یا حضوری از ما یاری بگیرید. 

سوسیس پرکن الکتروکار ارزان

سوسیس پرکن الکتروکار ارزان را باید در نمونه‌های دستی آن یافت، زیرا قیمتی به‌مراتب کمتر از انواع برقی این محصول دارند. اما اگر از میان مدل‌های برقی به‌دنبال سوسیس پرکن الکتروکار ارزان هستید، به فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه کنید. چرا که این فروشگاه‌های بزرگ با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را برای محصولات خود پیشنهاد می‌دهند.

9 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()