0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا (Omega) یکی از مدرن‌ترین و پرطرفدارترین دستگاه‌های کاترمیکسر در کشور است که در ایتالیا و کمپانی معتبر امگا ساخته‌وپرداخته شده است. با این اوصاف نباید انتظار یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا ارزان را داشت و قطعا متقاضیان خرید کاتر میکسر امگا باید هزینه چشم گیری را برای تهیه این دستگاه میکسر غذاساز صرف کنند. به وارداتی بودن و برند بودن این دستگاه کاتر میکسر امکانات متنوعش را هم اضافه کنید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت؛ امکاناتی که هرکدام به‌نحوی بر روی قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا تأثیر گذاشته‌اند. قبل از اشاره به امکانات این دستگاه میکسر غذاساز بهتر است به انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا بپردازیم که به‌لحاظ کارایی می‌توان آن‌ها را به دو دسته کاتر میکسر صنعتی و دستگاه غذاساز نیمه صنعتی تقسیم کرد و با توجه به اینکه نمونه‌های خانگی و تک‌کاره از این برند در بازار وجود ندارد، تنها می‌توان از عنوان دستگاه غذاساز چندکاره برای مدل‌های مختلف آن استفاده کرد. همچنین با توجه به اینکه برای آماده‌سازی برخی از مواد غذایی، بیشتر از سایر غذاها از این دستگاه کاتر میکسر استفاده می‌شود، به آن کاتر میکسر گوشت و کاتر میکسر سوسیس و کالباس هم می‌‌گویند. طبیعی است که قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز در نمونه‌های صنعتی این شرکت ایتالیایی بیشتر باشد و قاعدتا باید دستگاه غذاساز نیمه صنعتی آن را یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا ارزان به حساب آورد. نکته‌ای که توجه به آن در زمان خرید دستگاه غذاساز امگا ضروری به نظر می‌رسد. در نهایت باید اذعان کرد که کمپانی امگا صرفا تمرکز خود را روی کاتر میکسر صنعتی گذاشته است و قصد مرتفع کردن نیاز مراکز صنعتی که در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا نیز فعال هستند را دارد. از جمله این مراکز و کسب‌وکارها که مشتریان اصلی خرید کاتر میکسر امگا هم هستند، می‌توان به رستوران‌ها، هتل‌ها، کیترینگ‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی اشاره کرد. یکی از دلایل مهم جذب اکثر مشتریان مذکور به سمت خرید دستگاه غذاساز امگا ساخته شدن آن مطابق با استاندارد CE اروپا است که بر اساس دو فاکتور بهداشت و ایمنی محصولات تولیدی قاره اروپا را بررسی کرده و گواهینامه خود را به محصولاتی که استانداردهای تأیید شده آن را رعایت کرده باشند، می‌دهد. گواهینامه معتبری که به تمامی مدل‌های این برند از کاتر میکسر سوسیس و کالباس نیز اهدا شده است. از جمله نکات بهداشتی رعایت شده در انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا استفاده از استیل ضدزنگ در ساختارشان است که نظافت و شست‌وشوی آن‌ها را راحت کرده و اجازه چسبیدن هیچ‌گونه ماده غذایی را به کاتر میکسر گوشت نمی‌دهد. آلیاژی که چندان هم بی‌تأثیر در قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا نبوده است. از منظر ایمنی نیز، امکانات متنوعی برای این دستگاه غذاساز چندکاره پیش‌بینی شده که از جمله آن‌ها می‌توان به تیزکن سرخود اشاره کرد که تیغه را به ‌صورت خودکار تیز می‌کند تا دیگر نیازی به جدا کردن آن از دستگاه و تیز کردنش با دست و خطرات احتمالی بعد از آن نباشد.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا مجهز به ترموستات نیز می‌باشد. از دیگر امکانات این دستگاه کاتر میکسر می‌توان به درجه زمان‌بندی آن اشاره کردن که به برنامه‌ریزی آشپزی شما کمک شایانی می‌کند. قابلیت عیب‌یابی خودکار هم برای این کاتر میکسر سوسیس و کالباس پیش‌بینی شده است. یکی دیگر از مزایای محصولات این برند از دستگاه میکسر غذاساز دوسرعته بودنشان است، قابلیتی که از موتور کاتر میکسر گوشت نشئت می‌گیرد؛ زیرا آن را به‌گونه‌ای طرحی کرده‌اند که توانایی حرکت در دو سرعت 1400 و 2800 دور در دقیقه‌ای دارد و برای هر سرعت، به‌ترتیب قدرت‌های 3.5 و 4.5 اسب‌بخاری تولید می‌کند. لازم به ذکر است که تمامی مدل‌های این برند، چه کاتر میکسر صنعتی و چه دستگاه غذاساز نیمه صنعتی آن، با برق سه‌فاز صنعتی کار می‌کنند و تک‌فاز نیستند. همان طور که اشاره شد، این دستگاه غذاساز چندکاره بوده و قابلیت خرد کردن، مخلوط کردن و پوره کردن مواد غذایی را دارد؛ برای هر حالتی هم، یک تیغه مخصوص در نظر گرفته شده که به‌همراه دستگاه کاتر میکسر به خریداران ارائه می‌شود. بنابراین با استفاده از این دستگاه میکسر غذاساز علاوه بر آماده‌سازی مواد سوسیس، کالباس، پیتزا، انواع سوپ‌ها و... می‌توان اقدام به تهیه غذای گاواژ برای بیمارانی که توانایی بلعیدن غذا را ندارند هم کرد؛ در نتیجه باید بیمارستان‌ها را هم، به جمع مراکز فعال در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا اضافه کرد.

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا در کشورهای مختلفی از سرتاسر جهان انجام می‌شود. در کشور ما نیز به‌لطف واردکنندگان خوش‌ذوقی که اقدام به واردات این دستگاه‌ها به داخل کشور کرده‌اند، بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا شکل گرفته است و اتفاقا یکی از پررونق‌ترین بازارها در این دسته از محصولات است.

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا را از نظر کاربرد و کارایی یا در واقع موارد استفاده باید به دو گروه کاتر میکسر صنعتی و دستگاه غذاساز نیمه صنعتی تقسیم کرد. اما به‌لحاظ عملکرد نمی‌توان دسته‌بندی مشخصی برای انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا در نظر گرفت، چرا که تمامی مدل‌های آن، دستگاه غذاساز چندکاره هستند و نمونه‌های تک‌کاره از این برند در بازار یافت نمی‌شود. ضمن آنکه با توجه به استفاده بیشتر از این محصولات برای آماده‌سازی برخی از مواد غذایی، بعضا به آن‌ها کاتر میکسر گوشت یا کاتر میکسر سوسیس و کالباس هم می‌گویند.

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا بیشتر از نمونه‌های مشابه است. چرا که در وهله اول یک دستگاه وارداتی بوده و در ادامه نیز با توجه به امکانات متنوع و کیفیت بی‌نظیری که در آن مشاهده شده، طبیعی است که قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا گران‌تر باشد.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا ارزان

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا ارزان نیست، اما از همین نمونه‌ها و مدل‌های موجود در بازار؛ می‌توان از طریق فروشگاه‌های اینترنتی کاتر میکسر و دستگاه غذاساز امگا ارزان را پیدا کرد. زیرا این فروشگاه‌های بزرگ با ایجاد فضایی رقابتی، قیمت محصولات خود را تا جای ممکن پایین می‌آورند.

9 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()