0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
کالا برای:

پاتیل خمیر 70 لیتری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پاتیل خمیر 70 لیتری | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع پاتیل خمیر 70 لیتری با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه پاتیل خمیر 70 کیلویی در نانوایی های سنتی و صنعتی بسیار پر کاربرد است و معمولا برای ریختن خمیر و آب درون آن استفاده می شود که کنار دست نانوایان قرار می گیرد و موجب افزایش سرعت چانه گیری می گردد.

پاتیل خمیر 70 کیلویی به دو شکل ثابت و متحرک ساخته می شود که وظیفه اصلی آنها، نگهداری خمیر برای مدت زمان خاصی است و با استفاده از مدلهای متحرک یا چرخ دار می توان خمیر را به راحتی حمل کرد.

 

تغار خمیر یا پاتیل خمیر 70 کیلویی به صورت یکپارچه از استیل ضد زنگ ساخته می شود که این امر عمر و کیفیت دستگاه را به طور شایان  توجهی افزایش می دهد. یکی از عواملی که سبب استفاده از استیل در این محصول می شود، واکنش ناپذیری این آلیاژ با مواد غذایی است. به همین سبب خواص خمیر حفظ شده و تغییری در طعم و رنگ آن بوجود نمی آید.

در عین حال، استفاده از این آلیاژ در ساختار پاتیل خمیر 70 کیلویی امکان شستشوی آسان این دستگاه را فراهم نموده و کمک چشمگیری به افزایش بهداشت دستگاه و سلامت خمیر می کند.

قیمت پاتیل خمیر به جنس دستگاه و همچنین ابعاد آن وابسته است و با توجه به آلیاژ به کار برده شده در دستگاه و اندازه آن تعیین می شود. از اینرو پاتیل خمیر 70 کیلویی نسبت به سایر مدلهای بزرگتر از قیمت مناسبی برخوردار است.

این مخزن حمل خمیر در اغلب مدلها دارای پایه های چرخ دار است تا به راحتی بتوان آن را در نانوایی ها جابجا کرد و دسترس نانوایان قرار داد تا گرفتن چانه های خمیر آسانتر گردد.

برای خرید آسان پاتیل خمیر 70 کیلویی ، می توانید به سایت کابان تجهیز مراجعه کنید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن برایتان ارسال گردد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()