0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیرگیر 90 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیرگیر 90 کیلویی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیرگیر 90 کیلویی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه خمیر گیر 90 کیلویی نوعی همزن صنعتی شمرده می شود که وظیفه آن ترکیب کردن مواد مختلف غذایی و ورز دادن آنها است، اما مخلوط کردن آرد و آب و آماده سازی مواد اولیه خمیر در اولویت قرار می گیرد.

ساختار دستگاه خمیرگیر 90 کیلویی از یک شاسی و پایه تشکیل شده که روی آنها پاتیل قرار گرفته و همزن ها به شکل اریب درون پاتیل قرار می گیرند. پاتیل این دستگاه که محل ریختن مواد اولیه است، از فلزاتی ساخته می شود که قابلیت شستشو به صورت مرتب و دائم را داشته باشند تا به لحاظ بهداشتی بهترین شرایط را برای مواد غذایی فراهم گردد. استیل از بهترین آلیاژها برای ساخت پاتیل به شمار میرود، به گونه ای که خمیر به آن نمی چسبد و به راحتی نیز تمیز می شود.

 

همزن های خمیرگیر 90 کیلویی به شکلهای دو شاخه و سه شاخه از جنس آلومینیوم یا استیل ساخته می شوند که بر اساس استانداردهای بهداشتی بهترین مواد برای تولید دستگاه های مرتبط با مواد غذایی محسوب می گردند. بدین ترتیب همزنها که به صورت مداوم با آب و رطوبت در تماس هستند، سالهای سال بدون زنگ زدگی و فرسودگی به کار خود ادامه می دهند.

دستگاه خمیرگیر 90 کیلویی برای استفاده در مراکزی با حجم کارسنگین گزینه ای ایدئال در نظر گرفته می شود که نانوایی ها، قنادی ها، رستوران ها، فست فودها، کبابی ها و کارگاه های کیک و کلوچه از مصرف کنندگان اصلی این دستگاه به حساب می آیند.

کار با دستگاه خمیرگیر 90 کیلویی بسیار آسان است و فقط با ریختن مواد اولیه با میزان درست و روشن کردن دستگاه، پس از حدود دقیقه 10 دقیقه، خمیر یکدست با بافت نرم بدست می آید.

این دستگاه به لطف داشتن موتور گیربکسی، بسیار نرم و بی صدا کار می کند و از قدرت بسیاری برای مخلوط کردن مواد نرم و سفت برخوردار است.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه خمیرگیر 90 کیلویی کارشناسان کابان تجهیز در خدمت شما هستند.

4 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()