0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه روغن گیری ایستاده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه روغن گیری ایستاده | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه روغن گیری ایستاده با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

امروزه با توجه به مضرات روغن های خوراکی صنعتی و فراوری شده، اغلب افراد ترجیح می دهند جهت پخت و پز از مواد غذایی و روغن های ارگانیک استفاده کنند که مواد افزودنی درون آنها نباشد. برای تهیه روغن سالم و طبیعی از دانه های روغنی و انواع خشکبار از دستگاه های روغن گیری استفاده می گردد که به همین منظور در دو شکل رومیزی و ایستاده تولید می شوند.

دستگاه روغن گیری ایستاده بر روی پایه های محکم فلزی قرار می گیرد و پایه ها مجهز به چرخ هستند که به دلیل وزن زیاد و ابعاد بزرگ دستگاه، مزیت بزرگی برای جابجایی محسوب می شود. استخراج روغن از دانه ها و هسته ها یا مغزیجات با حجم زیاد به عنوان مواد غذایی یا مواد بهداشتی و درمانی، اصلی ترین و تنها وظیفه دستگاه روغن گیری ایستاده است.

بهره گیری از موتور گیربکسی در این دستگاه، امکان کار بی وقفه و بدون مکث را میسر نموده است، بطوریکه می توانند 24 ساعت شبانه روز را کار کنند و عصاره گیری از انواع دانه‌های روغنی مثل کنجد، سیاه دانه، کلزا، آرگان، زیره، تخمه آفتاب گردان، فندق، پسته، گردو، مغز بادام درختی و بادام زمینی و غیره را با بیشترین بازدهی انجام دهند.

اغلب مدلهای دستگاه روغن گیری ایستاده با روش پرس سرد، روغن دانه ها را خارج می کنند، یعنی اینکه بدون نیاز به تفت اولیه دانه ها با فشار آوردن بر آنها، روغن استخراج شده و تفاله یا کنجاله آن ها باقی می ماند که این تفاله ها در خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرند.

میزان بازدهی دستگاه روغن گیری ایستاده کاملا به نوع دانه و اندازه آن بستگی دارد.

امکان شستشوی بدنه و قطعات بواسطه استفاده از استیل در ساخت آنها، دارا بودن فیلتر تصفیه، مجهز به اینورتر برای تنظیم سرعت، راه اندازی آسان و کاربری راحت، برخی از ویژگیهای دستگاه روغن گیری ایستاده هستند.

شرکت کابان تجهیز جهت خرید آسان، معتبرترین سازندگان دستگاه روغن گیری ایستاده و رومیزی را گردهم آورده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()