0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

آب گوجه گیر الکتروکار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آب گوجه گیر الکتروکار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع آب گوجه گیر الکتروکار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

آب گوجه گیر الکتروکار دستگاهی صنعتی است که برای گرفتن آب گوجه فرنگی جهت تهیه رب توسط شرکت ایرانی الکتروکار تمدن نژاد تولید می گردد. این دستگاه با جدا کردن تفاله و دانه، آب گوجه غلیظی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد بدون اینکه گوشت گوجه هدر برود.

با توجه به اینکه دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار توانایی آماده سازی رب و سس گوجۀ باکیفیت را دارد و قادر به آبگیری 250 الی 300 کیلوگرم آب گوجه در هر ساعت است، به همین دلیل به گزینه ای مناسب جهت استفاده در آشپزخانه های صنعتی برای آماده کردن سس قرمز و رب تبدیل شده است و همچنین مراکز تهیه و فروش رب گوجه و آبلیمو و آبغوره ارگانیک و کسب و کارهای خانگی می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

تهیه رب یا سس قرمز پیتزا به شکل ارگانیک با کمک دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار موجب می گردد بسیاری از غذاها مزه و طعم بسیار عالی داشته باشند.

بکارگیری استیل 304 در ساخت قطعات دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار نظیر سینی، توری و قیف موجب شده تا این دستگاه در برابر عوامل محیطی نظیر ضربه، حرارت، رطوبت و زنگ زدگی، ساییدگی و پوسیدگی مقاوم گردد و از طرف دیگر با شستشوی قطعات پس از اتمام کار می توان از تجمع آلودگی جلوگیری کرده و محیطی بهداشتی برای مواد غذایی فراهم نمود.

موتور دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار با 2 اسب‌بخار توان از برق تک فاز شهری بهره می برد و سیستم انتقال قدرت در موتور از نوع تسمه ای است.

تعبیه چرخهای ترمز دار در دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار هم در جابجایی آسان و هم ثابت نگه داشتن دستگاه هنگام کار بسیار تاثیر گذار است.

جهت سفارش گذاری آنلاین دستگاه آب گوجه گیر الکتروکار می توانید از طریق سایت شرکت کابان تجهیز اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()