0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

آب انار گیری صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آب انار گیری صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع آب انار گیری صنعتی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

انار میوه ای است که علاوه بر فواید و خواص بیشمار از رنگ و شکل زیبایی نیز برخوردار است و با آغاز فصل پاییز در میوه فروشی ها خودنمایی می کند. برخی از افراد بیش از خوردن دانه های انار ترجیح می دهند آب آنها را گرفته و به صورت یک نوشیدنی میل نمایند. استخراج آب این میوه بهشتی توسط دستگاه های آب انارگیری صورت می گیرد که به شکل دستی، برقی و اتوماتیک تولید می گردند و از منازل گرفته تا مراکز نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود.

آب انار گیری صنعتی با عملکرد اتوماتیک از نیروی برق بهره می برد و وظیفه آن آبگیری میزان زیاد انار در کمترین زمان ممکن است که علاوه بر صرفه جویی در زمان، کیفیت و خواص موجود در میوه را نیز حفظ می کند و آب انار ارگانیک آماده نوشیدن می سازد.

کار با دستگاه آب انار گیری صنعتی بسیار ساده و راحت است به گونه‌ایکه فقط باید میوه ها شسته شده و از طریق دهانه ورودی، داخل دستگاه ریخته شوند تا با فشرده سازی انارها، آب آنها خارج گردد و در انتها تفاله و آب از طریق خروجی های جداگانه تخلیه شوند.

قطعات مختلف آب انار گیری صنعتی مخصوصا بخش هایی که با میوه و آبمیوه در تماس هستند از مرغوبترین استیل ساخته می شوند تا با اسید موجود در انار دچار واکنشهای شیمیایی نگردند و تغییری در رنگ، مزه و خواص طبیعی آب انار ایجاد نشود. در ضمن با شستشوی مداوم قطعات جهت جلوگیری از تجمع آلودگی و افزایش نکات بهداشتی، جنس استیل دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود.

از آب انار گیری صنعتی بسته به ظرفیت و میزان بازدهی که دارد در مراکز توزیع آب میوه طبیعی، کارگاه های تولید آب انار و آشپرخانه های صنعتی با حجم کار زیاد می توان استفاده کرد.

جهت خرید آب انار گیری صنعتی با بهترین قیمت می توانید با کارشناسان کابان تجهیز تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین از طریق سایت مجموعه اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()