0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

خلال کن الکتروکار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خلال کن الکتروکار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خلال کن الکتروکار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

خلال کن الکتروکار (Electrocar) را باید یک خلال کن ایرانی به حساب آورد که توسط شرکت معتبر الکتروکار تمدن نژاد تولید و به بازار عرضه می‌شود. هرچند که قطعات این دستگاه خلال کن از خارج از کشور وارد می‌شود، اما تمام خدمات پشتیبانی و ضمانت‌های لازم، پس از خرید خلال کن الکتروکار توسط شرکت تمدن نژاد صورت می‌گیرد تا هم فروشندگان و هم خریداران در بازار خرید و فروش خلال کن الکتروکار با خیالی آسوده به فروش و خرید انواع خلال کن الکتروکار بپردازند. عنوانی که در میان این دو قشر برای دستگاه خلال زن به‌طور متداول استفاده می‌شود، سیب زمینی خلال کن است؛ چرا که در ایران بیشترین استفاده از دستگاه خلال کن را برای خلال کردن سیب زمینی می‌برند، اما بر فرض صحت این آمار نیز، استفاده صرف از این عنوان برای خلال کن ایرانی درست نیست، زیرا این محصول قابلیت خلال کردن انواع و اقسام میوه‌ها و صیفی‌جات را علاوه بر سیب‌زمینی دارد. لازم به ذکر است که از عنوان رنده خلال کن هم، برای این دست از محصولات استفاده می‌شود. انواع خلال کن الکتروکار را می‌توان به‌صورت کلی به دو گروه دستگاه خلال کن برقی و دستگاه خلال کن دستی تقسیم کرد که با توجه به استفاده از آن‌ها به ترتیب در منازل و مراکز صنعتی، می‌توان به آن‌ها خلال کن صنعتی و خلال کن خانگی هم گفت. طبعا قیمت خلال کن الکتروکار در نوع برقی و صنعتی بیشتر بوده و نمونه‌های مختلف از خلال کن خانگی و دستی آن را باید خلال کن الکتروکار ارزان به حساب آورد. یکی از مهم‌ترین دلایل این تفاوت، استفاده بیشتر از آلیاژ استیل در ساختار دستگاه خلال کن برقی توسط شرکت سازنده است. همین طور به دلیل وجود سیستم‌ها و اجزای الکتریکی در طراحی پیچیده خلال کن صنعتی ، طبیعی است که قیمت خلال کن الکتروکار در آن‌ها بیشتر از دستگاه خلال کن دستی آن باشد. توجه به این نکات می‌تواند شما را در انتخاب درست حین خرید خلال کن الکتروکار کمک شایانی کند. علی‌الخصوص به خاطر اینکه امروزه سیستم خرید تغییر کرده و کمتر امکان تعویض یا پس دادن اقلام به‌اشتباه خریداری شده، مثل سیب زمینی خلال کن وجود دارد؛ اتفاقی که بازار خرید و فروش خلال کن الکتروکار نیز از آن مستثنا نبوده و بهتر است که مشتریان این برند از دستگاه خلال زن با بررسی کامل و مطابق با نیاز خود اقدام به تهیه نمونه‌های مختلف رنده خلال کن آن کنند.

خلال کن الکتروکار با توجه به اینکه در دو نوع، یعنی دستگاه خلال کن دستی و دستگاه خلال کن برقی طراحی و ارائه شده، باید به صورت جداگانه بررسی شود؛ اما اشتراک این دو نوع از دستگاه خلال کن را می‌توان در تیغه، بدنه، اهرم فشاردهنده و پایه آن‌ها دید که البته طراحی هرکدام از این بخش‌ها در خلال کن صنعتی با خلال کن خانگی متفاوت است. به‌عنوان مثال تیغه که در دستگاه خلال کن برقی به‌دلیل متحرک بودن، معمولا به‌صورت دایره‌ای طراحی می‌شود، اما در دستگاه خلال کن دستی با توجه به ساختار دستگاه ممکن است متفاوت باشد؛ هرچند عموما به‌شکل مربعی و مشبک ساخته می‌شود. جنس بدنه نیز در هر دو نوع خلال کن صنعتی و خلال کن خانگی به‌طور معمول از آلومینیوم می‌باشد. البته اجزای داخلی نمونه‌های برقی به‌دلیل حساسیت بسیار، از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند. هر دو نوع برقی و دستی از این خلال کن ایرانی دارای اهرم فشاردهنده هستند تا بتوان مواد غذایی را به کمک آن‌ها به‌سمت تیغه رنده خلال کن هدایت کرد. پایه‌ها نیز، در هر دو مدل این برند از سیب زمینی خلال کن چهار عدد بوده و معمولا از پلاستیک ضدلغزش ساخته می‌شوند تا مانع از حرکت دستگاه خلال زن در زمان فعالیت شوند. حال به تفاوت این دو نوع از خلال کن ایرانی می‌پردازیم که موجب دو دسته شدن متقاضیان خرید خلال کن الکتروکار نیز می‌شود. این تفاوت چیزی جز نوع عملکرد دستگاه خلال کن نیست که در یک نمونه برقی و با استفاده از نیروی محرکه موتور بوده و در نوع دیگر از سیب زمینی خلال کن ، دستی و با استفاده از نیروی دست انسان است. سیستم خاموش و روشن کردن رنده خلال کن نیز در نوع برقی با طراحی خوب در بالای آن به‌صورت دو شستی قرمز و سبز قرار دارد تا از رطوبت و آب تا جای ممکن دور باشد. بهتر است به این نکته هم اشاره شود که در بسته‌بندی نوع برقی این برند از دستگاه خلال زن 6 عدد تیغه وجود دارد که با استفاده از هرکدامشان می‌توان مواد غذایی را در اشکال مختلف مثل نگینی، رشته‌ای، خلالی و حلقه‌ای خرد کرد. البته در نمونه‌های دستی که خلال کن الکتروکار ارزان محسوب می‌شوند نیز برای یک مدل ممکن است چند تیغه پیش‌بینی شود، اما قطعا به تنوع تیغه‌های نوع برقی نمی‌رسد. درمجموع با خرید خلال کن الکتروکار در واقع با صرف هزینه‌ای به مراتب کمتر از نمونه‌های خارجی یک خلال کن باکیفیت را در اختیار دارید.

خرید و فروش خلال کن الکتروکار

خرید و فروش خلال کن الکتروکار با توجه به اینکه محصولی ایرانی است، در داخل کشور اتفاق می‌افتد؛ اما از آنجایی که دو نوع خانگی و صنعتی از این محصول عرضه شده، بازار خرید و فروش خلال کن الکتروکار را می‌توان گسترده‌تر و حتی در دو بستر مختلف در نظر گرفت.

انواع خلال کن الکتروکار

انواع خلال کن الکتروکار را به‌لحاظ کارایی می‌توان به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم کرد که برای کاربردهای متفاوتی طراحی شده‌اند. همچنین انواع خلال کن الکتروکار را از نظر عملکرد نیز می‌توان به دو نوع برقی و دستی دسته‌بندی کرد که ساختار متفاوتی هم دارند.

قیمت خلال کن الکتروکار

قیمت خلال کن الکتروکار بسته به اینکه برقی باشد یا دستی، تفاوت فاحشی دارد؛ همین طور بسته به اینکه صنعتی باشد یا خانگی. جدا از این‌ها قیمت خلال کن الکتروکار به عوامل دیگری از قبیل جنس بدنه، تیغه و سایر اجزا، قدرت موتور و میزان بازدهی نیز بستگی دارد.

خلال کن الکتروکار ارزان

خلال کن الکتروکار ارزان را باید در انواع دستی و خانگی آن پیدا کرد که نسبت به نمونه‌های برقی و صنعتی قیمت پایین‌تری دارند. اما اگر به‌دنبال خلال کن الکتروکار ارزان از میان انواع صنعتی یا برقی آن هستید؛ می‌توانید در فروشگاه بزرگ کابان تجهیز به خواسته خود برسید. زیرا این فروشگاه اینترنتی با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را بر روی محصولات خود گذاشته است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()