0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز تیغه
کالا برای:

مرغ بر زیما

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

مرغ بر زیما | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع مرغ بر زیما با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

دستگاه مرغ بر زیما نمونه‌ای دیگر از دستگاه‌های اره مرغ خرد کن است که در بازار داخل کشور وجود دارند و رقابت تنگاتنگی نیز در جذب مشتری با یکدیگر دارند. برخی از این دستگاه‌های اره مرغ بر از خارج از کشور وارد می‌شوند، اما بعضی توسط تولیدکنندگان داخلی ساخته شده‌اند که به آن‌ها خرد کن مرغ ایرانی هم می‌گویند. این دستگاه برش مرغ نیز در دسته دوم قرار می‌گیرد و طراحی و تولید آن‌ را مهندسان و کارگران ایرانی انجام داده‌اند. طراحان زیما، ساختار دستگاه مرغ خرد کن خود را مشابه اکثر دستگاه‌های مرغ خرد کن اتوماتیک طراحی کرده‌اند و موتور دستگاه خرد کن مرغ را در کنار تیغه آن تعبیه کرده‌اند و به‌نوعی تیغه دستگاه مرغ خردکن ارتباط مستقیمی با محور موتور دارد. ساختاری که استاندارد بوده و متناسب با ارگونومی بدن انسان است، ازاین‌رو افراد بسیاری به‌دنبال خرید مرغ بر زیما هستند. اما قطعا تفاوت‌هایی میان این دستگاه خرد کن گوشت مرغ با نمونه‌های دیگر موجود در بازار وجود دارد که موجب تفاوت قیمت مرغ بر زیما با آن‌ها شده است. یکی از بارزترین تفاوت‌های این خرد کن مرغ ایرانی نسبت به دستگا‌ه‌های دیگر اره مرغ خرد کن وجود محافظ دست شفاف در دستگاه برش مرغ است که از جنس فلکسی بوده و مانع از تماس مستقیم دست کاربر با تیغه دستگاه مرغ خرد کن می‌شود. خوبی این محافظ تیغه اره مرغ بر شفاف بودن آن است که باعث می‌شود تا کاربر اشراف کاملی به فرایند خرد شدن مرغ در دستگاه خرد کن مرغ داشته باشد. ضمن آنکه یک اهرم یا میله هدایت مرغ به سمت تیغه دستگاه مرغ خردکن در این مرغ خرد کن اتوماتیک تعبیه شده تا بتوان به‌راحتی و با ایمنی و سرعت بیشتری مرغ‌ها را به سمت تیغه دستگاه خرد کن گوشت مرغ هدایت کرد. ازاین‌رو پیشنهاد خرید مرغ بر زیما را در وهله اول می‌توان به آن دسته از مشتریانی داد که سرعت‌عمل دستگاه برش مرغ برایشان حائز اهمیت بوده و بازدهی اره مرغ خرد کن همواره برایشان در اولویت است. نکته‌ای که همیشه در بازار خرید و فروش مرغ بر زیما به آن بیشتر توجه می‌شود تا اینکه متقاضیان به‌دنبال یک دستگاه مرغ بر زیما ارزان باشند.

دستگاه مرغ بر زیما بخش‌ها و قطعات متنوعی دارد که هرکدام به‌صورت جداگانه بخشی از قیمت مرغ بر زیما را به خود اختصاص داده‌اند. از جمله این قسمت‌ها می‌توان به بدنه، موتور، تیغه، محافظ، پایه و عرشه دستگاه مرغ خرد کن اشاره کرد. بدنه این نوع خرد کن مرغ ایرانی بسیار مستحکم بوده و با رنگ استاتیک پوشانده شده است. از منظر بهداشتی نیز استانداردهای لازم برای یک اره مرغ بر کاملا بهداشتی را به دست آورده است. ظاهر بدنه این دستگاه خرد کن مرغ نیز بسیار زیبا و شکیل می‌باشد. موتور یک مرغ خرد کن اتوماتیک اما، مهم‌ترین جزء آن می‌تواند باشد، بخش اعظمی از قیمت انواع مرغ بر زیما نیز معطوف به همین قطعه شده است. موتور را به‌نوعی می‌توان قلب تپنده دستگاه مرغ خردکن نامید، چرا که اگر موتور نباشد هیچ کاری از دستگاه خرد کن گوشت مرغ بر نمی‌آید. اما قسمت دیگری که اکثر مشتریان در حین خرید مرغ بر زیما بیشترین توجه را به آن می‌کنند، تیغه این خرد کن مرغ ایرانی است. تیغه اکثر دستگاه‌های اره مرغ خرد کن ، فولادی با روکش استیل می‌باشد، اما در این دستگاه برش مرغ تیغه تماما از استیل ضدزنگ ساخته شده است تا هم استحکام مثال زدنی داشته باشد و هم سطح بهداشتی دستگاه مرغ خرد کن را افزایش دهد. هرچند با وجود چنین تیغه‌ای نباید انتظار یک دستگاه مرغ بر زیما ارزان را داشت. درباره محافظ تیغه یا دست و همین طور اهرم هدایت مرغ به‌سمت تیغه دستگاه خرد کن مرغ نیز توضیحات لازم در پاراگراف قبلی داده شده است. یکی دیگر از مزیت‌های این نمونه از اره مرغ بر وجود عرشه جداگانه در آن بوده که از جنس استیل است و امکان جدا کردنش از دستگاه مرغ خردکن نیز وجود دارد. این عرشه آزادی عمل خوبی را نصیب کاربر یک مرغ خرد کن اتوماتیک خواهد کرد. برای روشن-خاموش کردن دستگاه خرد کن گوشت مرغ نیز یک کلید چرخان مشکی‌رنگ بر روی بدنه آن تعبیه شده است، ضمن آنکه یک چراغ قرمزرنگ نیز، مانند اکثر انواع مرغ بر زیما در کنار کلید قرار دارد تا روشن یا خاموش بودن دستگاه را با روشن و خاموش بودن خود نشان دهد؛ همین چراغ ساده، ایمنی دستگاه را دوچندان کرده است. درمجموع می‌توان گفت که خرید مرغ بر زیما با امکانات ذکر شده بهترین انتخاب است.

خرید و فروش مرغ بر زیما

خرید و فروش مرغ بر زیما با توجه به اینکه یک محصول ایرانی بوده و داخل کشور تولید می‌شود؛ بیشتر در داخل کشور رخ می‌دهد. پررونق‌ترین بازار خرید و فروش مرغ بر زیما نیز بدون تردید فروشگاه‌های اینترنتی هستند.

انواع مرغ بر زیما

انواع مرغ بر زیما شباهت زیادی به یکدیگر دارند و تفاوت چندانی را نمی‌توان میان آن‌ها یافت. اما به هر حال تفاوت‌هایی وجود دارد که موجب تفاوت قیمت میان انواع مرغ بر زیما شده است. فروشگاه کابان تجهیز شرایطی را برای تهیه انواع مرغ بر فراهم کرده است تا شما بتوانید بهترین انواع مرغ بر را بخرید. امکان مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین و حضوری از مزیت های خرید مرغ بر از کابان تجهیز است. 

قیمت مرغ بر زیما

قیمت مرغ بر زیما به عوامل متعددی بستگی دارد. اما مهم‌ترین عوامل دخیل در این پارامتر قدرت موتور، اندازه تیغه و ساختار کلی دستگاه هستند. البته فروشگاه عرضه کننده محصول نیز می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت مرغ بر زیما باشد.

مرغ بر زیما ارزان

مرغ بر زیما ارزان نیست، به‌دلیل اینکه تیغه‌ و عرشه‌ای استیل دارد، باکیفت است و از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای بهره می‌برد؛ به‌عنوان مثال سنسور دمای موتور که دستگاه را از افزایش دما و فشار زیاد موتور مطلع می‌کند. اما با این وجود مرغ بر زیما ارزان را می‌‌توان در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز یافت، چرا که با ایجاد فضایی رقابتی نازل‌ترین قیمت‌ها را ارائه داده است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()