0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز خروجی
کالا برای:

چرخ گوشت براکس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چرخ گوشت براکس | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش چرخ گوشت براکس با بهترین قیمت (لیست قیمت 31 تير 1403)

چرخ گوشت براکس از سری محصولات پرطرفدار کمپانی براکس است که در زمینه تولیدات و واردات انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت دارد. مدل های چرخ گوشت براکس را بیشتر انواع چرخ گوشت رومیزی تشکیل می دهد. همین مدل های چرخ گوشت براکس در دسته انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی قرار می گیرند. جنس انواع چرخ گوشت براکس آلومینیوم یا استیل ضدزنگ است. در تولید چرخ گوشت صنعتی و نیمه صنعتی همواره به آلیاژ دستگاه توجه ویژه ای می شود تا موجب افزایش عمر چرخ گوشت صنعتی شود. آلیاژ استیل در کنار پوشش آلومینیوم آنودایز شده، چرخ گوشت را در برابر انواع خوردگی یا زنگ زدگی کاملا مقاوم می کند. این موارد درباره جنس چرخ گوشت براکس نیز صادق است. از ویژگی های چرخ گوشت براکس می توان به تعبیه موتورهای قدرتمند اشاره کرد، که به طور چشمگیری باعث افزایش سرعت کار و نیز بازدهی خواهد شد. برخی از انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی براکس را می توان در منزل هم استفاده کرد. اما اگر در اصنافی مانند قصابی، رستوران یا فروشگاه مشغول به کار هستید، بدون شک چرخ گوشت براکس نیمه صنعتی گزینه ای مناسب برای محل کار شما به حساب می آید. فروشگاه کابان تجهیز علاوه بر مهیا کردن شرایط برای خرید حضوری و آنلاین چرخ گوشت براکس، امکان تعمیر انواع چرخ گوشت را نیز بر عهده می گیرد. شکی نیست که تامین قطعات چرخ گوشت برای تعمیر یا تعویض، پس از خرید چرخ گوشت یکی از دغدغه های اصلی هر خریدار است. به این ترتیب امکان تعمیر چرخ گوشت براکس نیز در این فروشگاه امکان پذیر است. 

انواع چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی در دو مدل چرخ گوشت ایستاده و چرخ گوشت رومیزی تولید می شود. از قضا چرخ گوشت براکس تنها در نمونه های نیمه صنعتی و رومیزی تولید شده است. بنابراین شما می توانید با توجه به حجم کاری و نیاز روزانه به گوشت چرخ کرده، چرخ گوشت مناسب را انتخاب نمایید. هنگام خرید چرخ گوشت باید به موارد بسیاری توجه کرد. قیمت چرخ گوشت فاکتور بسیار مهمی است که در رابطه مستقیم با بودجه شما قرار دارد و نمی توان آن را نادیده گرفت. از دیگر موارد می توان به ساختار چرخ گوشت، قدرت آن، گیربکسی بودن یا تسمه ای بودن، امکان استفاده از برق شهری تک فاز یا صنعتی سه فاز، و در نهایت مقدار بازدهی اشاره کرد. می توان بیشتر این موارد را برای خرید چرخ گوشت براکس لحاظ کرد. چراکه این چرخ گوشت مجموعی از تمامی این موارد است. در کنار آن امکان تعمیر شدن و تعویض قطعات جانبی چرخ گوشت نیز از دیگر مسائلی است که درباره چرخ گوشت براکس به خوبی صدق می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی و رومیزی و گیربکسی با ما در تماس باشید، تا از طریق مشاوره با ما، به سوی خریدی دقیق تر هدایت شوید. 

خرید و فروش چرخ گوشت براکس

جهت خرید و فروش چرخ گوشت براکس باید به فروشگاه های مجاز مراجعه نمایید. خرید اینترنتی چرخ گوشت براکس این روزها یکی از روش های خرید و فروش چرخ گوشت براکس بوده که می توانید، با مراجعه به «فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز» به راحتی جهت خرید اینترنتی چرخ گوشت براکس اقدام نمایید. ما در فروشگاه خود دو روش خرید آنلاین و خرید حضوری را مهیا کرده ایم تا خرید چرخ گوشت برایتان آسان شود. 

قیمت چرخ گوشت براکس

با توجه به تنوع موجود در انواع چرخ گوشت براکس، قیمت چرخ گوشت براکس تابعی خواهد بود از قابلیت های هر چرخ گوشت، اندازه، بازدهی، قدرت و دیگر جزییات. این موارد در قیمت چرخ گوشت براکس بسیار موثر است و خود گویای لزوم بررسی و اطلاع از جزییات هر محصول را نشان می دهد. بودجه شما و قابلیت های چرخ گوشت براکس، شما را به سوی خرید مدل های گوناگونی از این برند هدایت خواهد کرد.

انواع چرخ گوشت براکس

انواع چرخ گوشت براکس تنها در نوع رومیزی دسته بندی می شود. این شرکت تولیدی چرخ گوشت های خود را با تعیین کردن بازار هدف برای استفاده های سبک و نیمه سنگین در نظر گرفته است و به همین خاطر، انواع چرخ گوشت براکس را بیشتر باید به قصابی ها و غذاخوری ها پیشنهاد داد. این در حالی است که قیمت چرخ گوشت براکس به خودی خود یک مزیت برای آن به شمار می آید. 

چرخ گوشت براکس ارزان

قیمت چرخ گوشت براکس یکی از معیارهای اصلی حین خرید چرخ گوشت براکس به شمار می آید که متناسب با مدل دستگاه متغیر است. اما اگر به دنبال چرخ گوشت براکس ارزان هستید، بهتر است به «فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز» مراجعه نمایید. در این فروشگاه چرخ گوشت براکس ارزان با بهترین کیفیت به شما مشتری گرامی ارائه خواهد شد.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 42 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()