0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز خروجی
کالا برای:

چرخ گوشت پولاد غرب

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چرخ گوشت پولاد غرب | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع چرخ گوشت پولاد غرب با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

چرخ گوشت پولاد غرب یک چرخ گوشت ایرانی است که توسط شرکت معتبر پولاد غرب طراحی، تولید و عرضه مستقیم شده و بازار خرید و فروش چرخ گوشت پولاد غرب را شکل داده است. دستگاه‌های چرخ گوشت شرکت پولاد غرب تنوع بسیاری دارند و نمونه‌های مختلفی از آن‌ها به بازار عرضه شده است. البته نوع دستی که از این برند دستگاه چرخ گوشت ساخته نشده و تمامی مدل‌های آن گوشت چرخ کن برقی هستند. بنابراین دسته‌بندی خاصی تحت عنوان گوشت چرخ کن دستی و گوشت چرخ کن برقی نمی‌توان برای نمونه‌های مختلف این برند از دستگاه گوشت چرخ کن در نظر گرفت. اما با توجه به اینکه میزان بازدهی در مدل‌های مختلف این چرخ گوشت ایرانی متفاوت است، می‌شود آن‌ها را در دو دسته چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی تقسیم‌بندی کرد. طبعا قیمت چرخ گوشت پولاد غرب در میان این دو نوع متفاوت بوده و نمونه‌های نیمه‌صنعتی را باید به‌‌عنوان یک چرخ گوشت پولاد غرب ارزان نسبت به انواع صنعتی به حساب آورد. ازاین‌رو در هنگام خرید چرخ گوشت پولاد غرب توجه به این دسته‌بندی‌ها ضروری به نظر می‌رسد. درمجموع تنوع گسترده‌ای از انواع چرخ گوشت پولاد غرب در بازار وجود دارد که انتخاب از میان آ‌ن‌ها نیازمند شناخت دقیقشان و البته انتظارات و نیازها از دستگاه چرخ گوشت است. به‌عنوان مثال در نمونه‌های صنعتی این برند از دستگاه گوشت چرخ کن نوع یخچال‌دار آن وجود دارد که متفاوت است؛ یا انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی این برند، هم سیستم حرکتی گیربکسی دارند و هم تسمه‌ای؛ و یا به‌طور کلی دو نوع رومیزی و ایستاده از چرخ گوشت شرکت پولاد غرب در بین مدل‌های مختلف آن مشاهده می‌شود. حتی به‌لحاظ ظاهری نیز برخی از مدل‌های این چرخ گوشت ایرانی بدنه‌ای قرمزرنگ دارند که البته نمونه‌های کوچک‌تر آن هستند، اکثر مدل‌هایی که تحت عنوان چرخ گوشت صنعتی شناخته می‌شوند، بدنه قرمزرنگی ندارند. با این اوصاف، باید توجه بیشتری در حین خرید چرخ گوشت پولاد غرب به خرج داد تا بهترین انتخاب را از میان انواع چرخ گوشت پولاد غرب داشت. البته توجه به قیمت چرخ گوشت پولاد غرب نیز یکی از نکاتی است که ضروری به نظر می‌رسد. چرا که به‌عنوان مثال نوع گیربکسی یک مدل از این گوشت چرخ کن برقی قیمتی به‌مراتب بیشتر دارد و طبعا نوع تسمه‌ای آن را باید یک چرخ گوشت پولاد غرب ارزان دانست.

چرخ گوشت پولاد غرب ساختاری مشابه اکثر دستگاه‌های چرخ گوشت صنعتی یا نیمه‌صنعتی دارد و قسمت‌های اصلی آن را موتور، بدنه، سینی، دریچه ورودی، پایه، مارپیچ، گلویی، پنجره، تیغه، طوقه و اهرم فشاردهنده تشکیل می‌دهند. لازم به ذکر است که تمام قسمت‌های درونی چرخ گوشت شرکت پولاد غرب مثل ورودی، ماردون، گلویی، پنجره، تیغه و طوقه که با گوشت ارتباط مستقیمی دارند، از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند تا هم مستحکم باشند و هم با نظافت سریع و ناچسبندگی زیاد گوشت به سطح آن‌ها، کاملا بهداشتی باشند. حتی در اکثر مدل‌های این برند از دستگاه چرخ گوشت ، سینی و بدنه نیز از همین آلیاژ ساخته می‌شوند تا از جانب نکات بهداشتی کوچک‌ترین مسئله‌ای باقی نماند. قاعدتا بدنه یک چرخ گوشت نیمه صنعتی باید از بدنه نمونه‌های صنعتی کوچک‌تر باشد که در دستگاه‌های این برند از گوشت چرخ کن برقی نیز همین موضوع دیده می‌شود. موتور یک دستگاه گوشت چرخ کن اما، مهم‌ترین بخش آن است؛ قسمتی که در زمان خرید چرخ گوشت پولاد غرب نیز بسیار به آن توجه می شود. قدرت موتور این نوع چرخ گوشت ایرانی در مدل‌های مختلف آن متغیر بوده و بسته به نیاز مشتریان مختلف طراحی شده است. در واقع قدرت موتور در چرخ گوشت شرکت پولاد غرب ارتباط مستقیمی با میزان بازدهی آن دارد و هرچه قدرت موتور بیشتر باشد، بازدهی دستگاه چرخ گوشت نیز بیشتر خواهد بود. پایه نیز می‌تواند یکی از عوامل مؤثر در خرید و فروش چرخ گوشت پولاد غرب باشد، چرا که برخی از آن‌ها چرخ‌دار هستند و امکان جابه‌جایی راحت‌تری دارند؛ مزیتی که برای برخی از مشتریان حائز اهمیت است. بهتر است به این نکته هم اشاره شود که به‌همراه اکثر مدل‌های این برند از دستگاه گوشت چرخ کن یک اهرم هدایت کننده گوشت به داخل ورودی، عرضه می‌شود تا سرعت‌عمل کار را بتوان با آن افزایش داد. درمجموع با هر نوع نیاز و کارایی، می‌توان اقدام به خرید چرخ گوشت پولاد غرب کرد؛ زیرا شرکت سازنده آن، مدل‌های گوناگونی را ارائه کرده است.

خرید و فروش چرخ گوشت پولاد غرب

خرید و فروش چرخ گوشت پولاد غرب در بازار داخل کشور رقم می‌خورد و حتی ممکن است با این کیفیت و تنوع در ساخت، بازارهای بین‌المللی را نیز تسخیر کند. اما پررونق‌ترین بازار خرید و فروش چرخ گوشت پولاد غرب را باید همین بازار داخل کشور دانست، چرا که متناسب با سلیقه و احساس نیاز ایرانیان ساخته شده است.

انواع چرخ گوشت پولاد غرب

انواع چرخ گوشت پولاد غرب به‌لحاظ کارایی و بازدهی باید به دو نوع چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی تقسیم کرد. از منظر عملکرد نیز می‌توان انواع چرخ گوشت پولاد غرب را به دو نوع گیربکسی و تسمه‌ای تقسیم کرد؛ همین طور از نظر ساختار نیز می‌شود آن‌ها را به دو نوع رومیزی و ایستاده دسته‌بندی کرد.

قیمت چرخ گوشت پولاد غرب

قیمت چرخ گوشت پولاد غرب در اینکه صنعتی باشد یا نیمه‌صنعتی، رومیزی باشد یا ایستاده، گیربکسی باشد یا تسمه‌ای تفاوت دارد. همچنین جنس بدنه و اجزای داخلی نیز بر روی قیمت چرخ گوشت پولاد غرب تأثیرگذار است. به این ترتیب قیمت چرخ گوشت تابعی از قابلیت ها و تنوع در مدل ها خواهد بود. اگرچه در نمایی کلی باید چرخ گوشت ایرانی را ارزان تر از چرخ گوشت خارجی دانست که این خود برای مصرف کنندگان داخلی اولویت به شمار می آید. 

چرخ گوشت پولاد غرب ارزان

چرخ گوشت پولاد غرب ارزان را باید در نمونه‌های نیمه‌صنعتی آن یافت که نسبت به انواع صنعتی‌اش کم حجم‌تر، ضعیف‌تر و کم بازده‌تر هستند. همین طور مدل‌های تسمه‌ای نیز نسبت به نمونه‌های گیربکسی چرخ گوشت پولاد غرب ارزان محسوب می‌شوند.

 

9 / 10
از 41 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()