0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی محک | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی محک با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

ترازوی محک از تولیدات شرکت توزین توان سنجش است که در فروشگاه های لوازم فروشگاهی عرضه می شود. مدل های مختلف ترازو محک از ویژگی ها و قابلیت های متفاوت و متنوعی برخوردارند و از نظر دقت توزین بر مقیاس گرم و ظرفیت سنجش وزن بر مبنای کیلوگرم متفاوت هستند. محک ترازوهای خود را در دو مدل تحت عنوان ترازو محک علمک دار و ترازو محک بدون علمک طراحی و تولید می کند. علمک یک ستون قائم بر کفه ترازو است که اطلاعات مربوط به کالای مورد توزین بر نمایشگر آن نقش می بندد. انواع ترازو محک پرینتردار نیز از دیگر تولیدهای این شرکت است که فاکتور (رسید) و بارکد چاپ می کند. یکی از جدیدترین نمونه ترازوهای تولید شده توسط محک، ترازوی هفتاد کیلوگرمی وایفای دار است که هم پرظرفیت ترین است و هم به راحتی به اینترنت متصل می شود. قابلیت پارسنگ یکی از امتیازاتی است که اکثریت قریب به اتفاق مدل های ترازو محک فروشگاهی از آن برخوردارند. انواع ترازوی محک امکان گزارش گیری از فروش کل یا یک محصول خاص را در بازه زمانی دلخواه دارند. مدل های مختلف فروشگاهی ترازوی محک قابلیت توزین اجسام تا 35، 50 و 70 کیلوگرم را دارند. ترازوی آشپزخانه محک که برای توزین اجسام تا سقف وزنی 5 کیلوگرم طراحی شده در این بین یک استثناء محسوب می شود. انواع ترازو محک با اتصال به برق شهری کار می کنند و چنانچه برق قطع شود، امکان ادامه فعالیت از طریق باتری قابل شارژ تعبیه شده درون آنها فراهم می شود. با این توصیف ها، داشتن قابلیت های فراوان را باید یکی از علت های خرید ترازوی محک به حساب آورد. 

انواع ترازوی محک تولید شده توسط مجموعه محک از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش برخوردار هستند و در صورت بروز مشکل می توانید از این جهت آسوده خاطر باشید. در عین حال ضمانت 2 ساله ترازوهای محک مبین این ادعاست. از ترازو محک در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، سوپرگوشت ها، سوپرمیوه ها و... استفاده می شود. احتمالا انواع ترازوی محک برای خریداران و شهروندان سرتاسر ایران یکی از آشناترین ترازوها باشد. از سوی دیگر قیمت ترازوی محک نیز آنچنان نیست که متقاضی ایرانی از عهده خرید ترازوی محک برنیاید. خرید ترازوی محک از فروشگاه کابان تجهیز آسان است و شما می توانید هر یک از انواع ترازو محک را به دو صورت آنلاین یا حضوری بخرید. 

خرید و فروش ترازوی محک

پیش از خرید و فروش ترازوی محک لازم است به سازگاری مشخصات آن با نوع نیاز محل کار خود توجه کنید؛ تعداد اقلام قابل ثبت در حافظه مستقیم و جانبی، حداقل و حداکثر ظرفیت قابل توزین، دقت توزین، امکانات ارتباطی و وضعیت اتصال به لوازم جانبی همچون بارکدخوان، کارتخوان بانکی و کشوی پول از ویژگی هایی هستند که در هر مدل از ترازو محک متفاوت با دیگری است و لازم است در هنگام خرید و فروش ترازوی محک مدنظر قرار گیرد.

انواع ترازوی محک

انواع ترازوی محک در طرح های مختلف و رنگ های متنوع برخوردارند و بدنه آنها از استیل یا پلاستیک فشرده ساخته شده است. انواع ترازوی محک در مدل های مختلف طراحی شده است. ترازو محک علمک دار و ترازو محک بدون علمک و ترازو محک بارکدزن و ترازو محک پرینتردار بخشی از مدل های مختلف ترازوی طراحی شده توسط شرکت محک گستر هستند که بسته به نیاز کسب و کار خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و سفارش دهید.

قیمت ترازوی محک

قیمت ترازوی محک به نوع کاربری، جنس، ابعاد و اندازه، دقت و ظرفیت توزین آن بستگی دارد. طبیعی است که هرچه درجه کیفیت و کارکرد ترازو محک بالاتر باشد، قیمت ترازوی محک بیشتر خواهد بود. سعی کنید نحوه عملکرد هر مدل ترازوی محک را تا حد نیاز بشناسید و از جنس قطعات و اصل بودن آنها اطمینان حاصل کنید، سپس با شناخت کافی دست به انتخاب بزنید. با این همه قیمت این ترازوها به گونه ای نیست که متقاضی را صرفا به همین علت از خرید ترازوی محک منصرف کند. می توان  لقب ترازوی محک ارزان را به این تولید داخلی داد.

ترازوی محک ارزان

ترازوی محک ارزان بستگی به کارکرد، ظرفیت، قابلیت های جانبی و خدمات پس از فروش آن دارد. به طور کلی می توان گفت بهای ترازوی محک در مقایسه با ترازوهای خارجی موجود در بازار نسبتا ارزانتر است؛ هرچند امکانات و قابلیت های پرشماری دارد. ترازوی محک ارزان را می توانید به دو روش حضوری یا ثبت سفارش اینترنتی در فروشگاه آنلاین کابان تجهیز بخرید.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()