0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس یکی از پیشرفته‌ترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌های اره استخوان بر است که در سراسر جهان مورد استقبال متقاضیان دستگاه اره برقی قصابی قرار گرفته است. علاوه بر دستگاه اره برقی قصابی به استخوان بر سوئدلینگهاوس اره ماهی بری هم می‌گویند؛ چرا که جدا از گوشت و استخوان با اره گوشت بر سوئدلینگهاوس می‌توان ماهی‌های بزرگ و یخ‌زده را نیز تکه‌تکه کرد. این محصول یک اره استخوان بر صنعتی بوده و اره قصابی سوئدلینگهاوس را برای کارخانه‌‌های تهیه و توزیع فراورده‌های گوشتی، کشتارگاه‌ها و قصابی‌های بزرگ طراحی کرده‌اند، ازاین‌رو مشتریان اصلی خرید اره استخوان بر سوئدلینگهاوس را باید این مراکز دانست. در واقع به‌طور کلی دستگاهی تحت عنوان اره استخوان بر خانگی وجود نداشته و انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس را به‌عنوان اره استخوان بر صنعتی می‌شناسند. سیستم برق‌رسانی و منبع تغذیه این دستگاه برش گوشت نیز طوری طراحی شده که با برق سه‌فاز صنعتی راه‌اندازی شود. اکثر انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس به‌صورت یک اره استخوان بر رومیزی طراحی شده‌اند و ایستاده نیستند. لازم به ذکر است که سوئدلینگهاوس یک شرکت ایتالیایی بوده که در سال 1950 در شهر تورین فعالیتش را آغاز کرده است؛ بنابراین باید اره گوشت بر سوئدلینگهاوس را یک اره استخوان بر ایتالیایی به شمار آورد. شرکت واردکننده و نماینده انحصاری استخوان بر سوئدلینگهاوس در کشور نیز شرکت براکس بوده و تمامی خدمات پس از فروش آن نیز، بعد از خرید اره استخوان بر سوئدلینگهاوس بر عهده این شرکت می‌باشد. با این تفاسیر نباید انتظار وجود یک اره استخوان بر سوئدلینگهاس ارزان را در بازار داخل داشت، زیرا همان طور که اشاره شد، این اره استخوان بر ایتالیایی هم پیشرفته و باکیفیت‌ است و هم یک اره ماهی بری وارداتی محسوب می‌شود. اما با این وجود بازار خرید و فروش اره استخوان بر سوئدلینگهاوس رونق فراوانی دارد و بسیاری از متقاضیان آن، چندان به قیمت اره استخوان بر سوئدلینگهاوس توجهی نمی‌کنند، چرا که کیفیت برای آن‌ها مهم‌تر است. متقاضیانی که علاوه بر موارد ذکر شده، می‌توانند صاحبان هتل‌ها، رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، کیترینگ‌ها و حتی تالارهای پذیرایی نیز باشند که برای رفع نیاز و سرعت‌ بخشیدن به آماده‌سازی مواد غذایی در آشپزخانه‌های بزرگ خود، اقدام به خرید اره استخوان بر سوئدلینگهاوس می‌کنند. اکثر آن‌ها نیز اره استخوان بر رومیزی این برند معتبر را خریداری می‌کنند. یکی از دلایل استقبال زیاد از اره قصابی سوئدلینگهاوس جنس بدنه آن است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس بدنه‌ای از جنس آلومینیوم آنودایز شده دارد تا تکه‌های ریز فراورده‌های گوشتی به آن نچسبند و در ادامه با ماندگاری و فاسد شدن، موجب آلودگی استخوان بر سوئدلینگهاوس نشوند. همچنین آلیاژ مذکور سبب می‌شود تا اره قصابی سوئدلینگهاوس در برابر ساییدگی، خوردگی و پوسیدگی مقاومت داشته باشد. صاف و صیقلی بودن، دکوراتیو شدن و امکان رنگ‌پذیری بالا از دیگر مزایای آنودایز بودن بدنه اره گوشت بر سوئدلینگهاوس هستند. عرشه یا میز کار این اره استخوان بر ایتالیایی اما، از جنس استنلس استیل ساخته شده که طبعا با توجه به تماس مستقیم عرشه دستگاه اره برقی قصابی با فراورده‌های گوشتی، انتخابی هوشمندانه از سوی شرکت سازنده اره ماهی بری است. هرچند استفاده از چنین آلیاژهایی، چندان بی‌تأثیر هم در قیمت اره استخوان بر سوئدلینگهاوس نبوده است. سطح میز کار یک دستگاه برش گوشت نیز باید کاملا صاف و صیقلی باشد تا هم به‌راحتی شسته شود و هم مانع از چسبیدن خرده‌ریزه‌های گوشت به اره قصابی سوئدلینگهاوس شود. اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های اره استخوان بر صنعتی موتور آن است که در استخوان بر سوئدلینگهاوس بسیار پیشرفته بوده و مجهز به محافظ، سیستم توقف خودکار و برد کاهش دهنده فشار می‌باشد. البته از تیغه دستگاه برش گوشت هم نباید به‌سادگی گذشت؛ که همواره در خرید و فروش اره استخوان بر سوئدلینگهاوس مورد توجه بوده و عیار دستگاه اره برقی قصابی را با آن می‌سنجند. در اره گوشت بر سوئدلینگهاوس یکی از تیزترین‌ تیغه‌ها استفاده شده و در ضمن جنس بسیار مرغوبی هم دارد. برای تیغه این اره استخوان بر ایتالیایی محافظ نیز پیش‌بینی شده تا حتی در مواقع خاموش بودن دستگاه برش گوشت نیز صدمه‌ای متوجه کارکنان نشود. ضمن آنکه این نمونه از اره ماهی بری مجهز به اهرم هدایت کننده گوشت به سمت تیغه نیز می‌باشد تا در هنگام کار هم، ایمنی کارکنان تضمین شود. نکاتی که رعایت آن‌ها در ساخت دستگاه موجب شده تا مشتریان با خیالی آسوده اقدام به خرید اره استخوان بر سوئدلینگهاوس کنند. مشتریانی که به‌جای گشتن به‌دنبال یک اره استخوان بر سوئدلینگهاوس ارزان توجه به این نکات برای آن‌ها مهم‌تر است.

خرید و فروش اره استخوان بر سوئدلینگهاوس

خرید و فروش اره استخوان بر سوئدلینگهاوس بستگی به تعداد دستگاه‌های وارد شده از این برند به داخل کشور دارد که با توجه به احساس نیاز گسترده در صنعت مواد غذایی، توجه واردکنندگان به این برند معتبر را می‌طلبد. هرچند در صورت کم بودن تعداد دستگاه‌های موجود در بازار نیز، باز هم خرید و فروش اره استخوان بر سوئدلینگهاوس رونق فراوانی دارد و متقاضیان بلافاصله تهیه آن را در اولویت قرار می‌دهند.

قیمت اره استخوان بر سوئدلینگهاوس

قیمت اره استخوان بر سوئدلینگهاوس به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از اصلی‌ترین عوامل تأثیرگذار در این فاکتور، فروشگاه عرضه کننده محصول است؛ فروشگاه بزرگ کابان تجهیز با ایجاد فضایی رقابتی یکی از مناسب‌ترین فروشگاه‌ها در این زمینه می‌باشد. از نوع و قدرت موتور، نوع و جنس تیغه، نوع و جنس عرشه، جنس بدنه، وجود یا عدم وجود سیستم‌های پیشرفته و سیستم برق‌رسانی می‌توان به‌عنوان دیگر عوامل مؤثر در قیمت اره استخوان بر سوئدلینگهاوس نام برد.

انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس

انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس را از منظر ساختار می‌توان به اره استخوان بر رومیزی و اره استخوان بر ایستاده تقسیم‌بندی کرد که همان طور که بیان شد، اکثر انواع اره استخوان بر سوئدلینگهاوس اره استخوان بر رومیزی هستند. به‌لحاظ کارایی نیز تنها باید آن‌ها را در یک دسته‌بندی قرار دارد و در واقع چیزی جز اره استخوان بر صنعتی وجود ندارد.

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس ارزان

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس ارزان را فقط باید در فروشگاه‌های اینترنتی یافت؛ زیرا اغلب این فروشگاه‌ها با ایجاد فضایی رقابتی، قیمت محصولات خود را به نازل‌ترین حالت ممکن می‌رسانند تا مشتریان را به سمت خود جلب کنند. فروشگاه بزرگ کابان تجهیز نیز یکی از این فروشگاه‌هاست که توانسته اره استخوان بر سوئدلینگهاوس ارزان را در بین محصولات خود جای دهد و آن‌ را با مناسب‌ترین قیمت به فروش برساند.

9 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()