0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

خلال کن مینروا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خلال کن مینروا | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خلال کن مینروا با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

خلال کن مینروا (Minerva) طراحی و ساختاری مشابه دستگاه خلال زن برند امگا دارد؛ چرا که این دو شرکت چندین سال است که در هم ادغام شده‌اند و یک شرکت را تشکیل داده‌اند. این دستگاه خلال کن را می‌توان با عنوان اسلایسر هم شناخت؛ زیرا علاوه بر خلال کردن مواد غذایی، توانایی رنده کردن، نگینی کردن، ورقه کردن و خرد کردن آن‌ها را نیز دارد. در مرتبه بعد، می‌شود آن را با عنوان دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی نیز خطاب کرد؛ چرا که این دو شرکت ادغام شده در کشور چکمه قرار دارند و محصولاتشان از آنجا به سراسر دنیا صادر می‌شوند. همین نکته کفایت می‌کند تا بسیاری از متقاضیان دستگاه خلال زن به‌سمت خرید خلال کن مینروا سوق پیدا کنند، زیرا تولیدات ایتالیایی صنایع غذایی، علی‌الخصوص دستگاه خلال کن زبانزد خاص‌وعام هستند و از اعتبار والایی نزد مصرف‌کنندگان برخوردارند. در ایران اما محصول مورد بحث را بیشتر با عنوان دستگاه خلال کن سیب زمینی می‌شناسند، زیرا بیشترین صیفی‌جاتی که از این محصول برای خرد کردن آن استفاده می‌شود سیب زمینی است. انواع خلال کن مینروا را از منظر کارایی و بازدهی می‌توان به دو نوع خلال کن صنعتی و اسلایسر نیمه صنعتی تقسیم کرد. به‌لحاظ عملکرد نیز دسته‌بندی مشخصی نمی‌توان برای آن متصور شد و تمامی مدل‌هایش، دستگاه خلال کن برقی هستند. البته اکثر نمونه‌های نیمه‌صنعتی این رنده خلال کن برقی برخلاف نوع صنعتی آن که سه‌‌فاز است، در دو سری تک‌فاز و سه‌فاز عرضه می‌شوند که از این دیدگاه نیز می‌توان دسته‌بندی مشخصی برای آن پیش‌بینی کرد. جدا از این‌ها، برخی از انواع خلال کن مینروا به‌صورت ایستاده طراحی شده‌اند که به‌خودی‌خود یک دسته‌بندی دیگر از نوع ایستاده-رومیزی برای این دستگاه خلال کن سیب زمینی ایجاد کرده‌اند. طبیعتا خلال کن صنعتی قیمتی به‌مراتب بیشتر از اسلایسر نیمه صنعتی دارد؛ همین طور قیمت خلال کن مینروا در مدل‌های سه‌فاز آن بیشتر از انواع دستگاه خلال کن برقی با عملکرد تک‌فاز است. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که نمونه‌‌های رومیزی این دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی را باید به‌عنوان یک خلال کن مینروا ارزان به حساب آورد، البته نسبت به مدل‌های ایستاده آن. تمامی انواع ذکر شده از این دستگاه خلال کن با وجود این تفاوت‌ها که موجب تفاوت قیمت خلال کن مینروا بین آن‌ها نیز شده است، اشتراکاتی دارند که در ادامه به آن‌ها پرداخته خواهد شد. در واقع تنها مواردی که در هنگام خرید خلال کن مینروا باید به آن‌ها توجه شود، همین تفاوت‌هاست که مشتریان باید قبل از ورود به بازار خرید و فروش خلال کن مینروا به آن‌ها اشراف کامل داشته باشند و مدلی از این دستگاه خلال کن سیب زمینی را انتخاب کنند که کاملا جواب‌گوی نیازهایشان باشد.

 

خلال کن مینروا یکی از مدرن‌ترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌های رنده خلال کن برقی موجود در بازار داخل کشور است و به همین خاطر نباید آن را یک خلال کن مینروا ارزان به حساب آورد. تمامی مدل‌های این برند از دستگاه خلا کن چندین نوع تیغه با سایزهای مختلف در درون خود دارند تا با هرکدام از آن‌ها به یک شکل بتوان مواد غذایی را اسلایس کرد؛ به همین خاطر است که به آن‌ها، دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی هم می‌گویند. از بهترین آلیاژها برای ساخت تیغه‌ها استفاده شده است. برای تعویض تیغه‌ها نیز زحمت چندانی نیاز نیست و طراحی این دستگاه‌های رنده خلال کن برقی به‌گونه‌‌ای است که به‌آسانی بتوان این کار را انجام داد. به‌طور کلی طراحی ظاهری تمامی نمونه‌های رومیزی این دستگاه خلال کن برقی که در پاراگراف قبلی از آن‌ها به‌عنوان اسلایسر نیمه صنعتی یاد شد، به یک شکل بوده و تنها در جزئیات تفاوت‌هایی دارند؛ البته نمونه‌های ایستاده که خلال کن صنعتی محسوب می‌شوند، ساختار متفاوتی دارند. یکی دیگر از اشتراکات انواع مختلف این محصول که در هنگام خرید خلال کن مینروا نیز به آن توجه بیشتری می‌شود، جنس بدنه است که از آلومینیوم آنودایز شده بوده و کاملا بهداشتی است. آنودایز بودن بدنه تمامی مدل‌های این برند از دستگاه خلال زن از پوسیدگی، ساییدگی و خوردگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. پایه‌های اکثر نمونه‌های رومیزی این دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی نیز مشابه هم و از پلاستیک ضدلغزش ساخته شده تا مانع از تکان خوردن دستگاه خلال کن در حین فعالیت شوند. انواع ایستاده دستگاه خلال کن برقی نیز پایه‌های بلند و اغلب چرخ‌داری دارند تا حمل‌ونقلشان به‌سهولت انجام بگیرد. اما یکی از مهم‌ترین اجزایی که در بازار خرید و فروش خلال کن مینروا نیز حرف اول را می‌زند، موتور آن است که با قدرت‌های مختلفی برای نیازهای متفاوت، در درون دستگاه خلال کن سیب زمینی تعبیه شده است. برخی از مدل‌های نیمه‌صنعتی با امکان تعبیه کردن دو نوع موتور تک‌فاز و سه‌فاز به بازار عرضه شده‌اند تا مشتریان خرید خلال کن مینروا متناسب با نیاز خود هرکدامشان را سفارش دهند. اکثر مدل‌های این برند از رنده خلال کن برقی مجهز به سیستم تهویه موتور و همین طور سیستم کنترل ولتاژ N.V.R هستند که ولتاژ دستگاه را روی 24 ولت ثابت نگه می‌دارد. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که تمامی مدل‌های دستگاه خلال زن از برند مینروا، دارای گواهینامه CE اروپا هستند.

خرید و فروش خلال کن مینروا

خرید و فروش خلال کن مینروا در داخل کشور بازار مخصوص خود را دارد؛ زیرا با توجه به امکانات متنوع و به‌روزی که دارد، گران‌قیمت بوده و مشتریان خاصی اقدام به خرید آن می‌کنند. البته این بدان معنا نیست که بازار خرید و فروش خلال کن مینروا گستردگی چندانی ندارد، بلکه بالعکس متقاضیان خرید این محصول بخش بزرگی از بازار را تشکیل می‌دهند.

انواع خلال کن مینروا

انواع خلال کن مینروا را به‌لحاظ عملکرد نمی‌توان به دسته‌بندی خاصی تقسیم کرد، چرا که تمامی آن‌ها از نوع برقی هستند و خلال کن مینروایی که عملکرد دستی داشته باشد تولید نشده است. اما از منظر کارایی می‌توان انواع خلال کن مینروا را به دو نوع خلال کن صنعتی و اسلایسر نیمه صنعتی تقسیم کرد. همین طور از نظر برق مصرفی و ساختار نیز می‌توان دو دسته‌بندی تک‌فاز-سه‌فاز و رومیزی-ایستاده برای آن متصور بود.

قیمت خلال کن مینروا

قیمت خلال کن مینروا در نوع نیمه‌صنعتی کمتر از نمونه‌های صنعتی‌ است. همین طور در نوع تک‌فاز نسبت به نوع سه‌فاز آن. همچنین قیمت خلال کن مینروا در نوع رومیزی نیز کمتر از انواع ایستاده است. به این ترتیب می توانید از این طریف پی به قیمت خلال کن ببرید و نمونه یا مدل دلخواه خود را انتخاب کنید. 

خلال کن مینروا ارزان

خلال کن مینروا ارزان را فقط باید در فروشگاه‌های اینترنتی یافت، زیرا با توجه به گران قیمت بودن محصولات وارداتی نمی‌توان آن‌ها را به‌‌خودی‌خود ارزان دانست؛ اما از میان تنوع قیمت‌گذاری که بر روی این دست از محصولات صورت می‌گیرد، بهترین و شفاف‌ترین مراکز خرید، فروشگا‌ه‌های اینترنتی هستند. ازاین‌رو خلال کن مینروا ارزان را نیز می‌توان از این فروشگاه‌های بزرگ تهیه کرد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()