0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس ظرفیت / کیلوگرم
بر اساس ظرفیت / تن
کالا برای:

باسکول دیجیتال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش اینترنتی باسکول دیجیتال با بهترین قیمت| (لیست قیمت 3 تير 1403)

احتمالا می توان این ادعا را مطرح کرد که امروزه تنها با یک نمونه از باسکول مواجهیم: باسکول دیجیتال. علیرغم اینکه هنوز کسانی از انواع باسکول سنگی یا مکانیکی استفاده می کنند، اما با دیجیتالی شدن دنیا، گریزی از اقبال باسکول دیجیتال نیز وجود ندارد. تنوعی که به واسطه وجود یک سامانه توزین دیجیتالی می توان برای باسکول به ارمغال آورد، پیش از این در هیچ باسکول سنگی ای وجود نداشته است. در عین حال قابلیت هایی که در یک باسکول دیجیتال وجود دارد، با باسکول مکانیکی قیاس کردنی نیست. باسکول دیجیتال همانند ترازو، وظیفه توزین مواد را دارد. با این تفاوت که توزین مواد سنگین تر با باسکول انجام می شود. دقت باسکول صنعتی بر اساس ظرفیت و ابعاد سینی و دستگاه تعیین می شود. هر چه اندازه باسکول صنعتی بزرگ تر باشد، طبیعتا اندازه سینی انواع باسکول دیجیتال نیز بزرگ تر است، در نتیجه باسکول دیجیتال نیاز به لودسل دقیق تری دارد. همین امر باعث کاهش حساسیت و دقت باسکول صنعتی می شود، که سعی می شود تا ضعف حساسیت را با افزایش لودسل ها جبران کنند. امروزه خرید باسکول دیجیتال بسیار رونق یافته است. چراکه با پیشرفت روز افزون علم و صنعت، باسکول دیجیتال از امکانات، دقت و ظرفیت بیشتری بهره مند می شوند. از انواع باسکول دیجیتال می توان به باسکول صنعتی، باسکول فروشگاهی، باسکول جاده ای، باسکول فرغونی، باسکول نفرکش، باسکول باشگاهی، باسکول دام کش، باسکول آویز، باسکول داروخانه ای و جک پالت اشاره کرد. پیش از خرید باسکول دیجیتال به ویژگی ها، خدمات پس از فروش و ضمانت آن توجه داشته باشید. شما می توانید بهترین باسکول دیجیتال را در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز مشاهده کنید.

اجزای بهترین باسکول دیجیتال شامل بدنه، نمایشگر باسکول، لودسل، پردازشگر باسکول و کنترل از راه دور می شود. جنس بدنه انواع باسکول دیجیتال بر اساس نوع استفاده و کاربری متفاوت است. برای مثال اگر انواع باسکول دیجیتالی در محیط های مرطوب و آبی استفاده می شود، لازم است که جنس بدنه ضدزنگ باشد. بدنه شامل گارد، قاب، پایه نمایشگر و کفه باسکول می شود که می تواند از متریال متفاوتی ساخته شده باشد. لودسل و حسگر وزن انواع باسکول دیجیتال در کارخانه تولیدی، تنظیم و کالیبره می شوند و کمتر دیده شده که باسکولی بدون کالیبره شدن از کارخانه خارج شود. اما به طور کلی انواع باسکول دیجیتالی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به باسکول مکانیکی دارد و حتی الامکان در کارخانه ها و فضاهای با گرد و غبار استفاده نشود.

خرید و فروش باسکول دیجیتال

خرید و فروش باسکول دیجیتال هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز انجام می شود. کابان تجهیز این امکان را فراهم کرده است تا افرادی که به خرید سنتی یا کلاسیک علاقه مند هستند نیز بتوانند باب میل خود به خرید و فروش باسکول دیجیتال بپردازند. اگر قصد خرید باسکول دیجیتال را دارید، برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه تهیه انواع باسکول دیجیتالی و استعلام قیمت باسکول دیجیتال با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان درباره انتخاب بهترین باسکول دیجیتال بهره مند شوید.

انواع باسکول دیجیتال

انواع باسکول دیجیتال در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز موجود است و شما می توانید با مقایسه آن ها بهترین باسکول دیجیتال را انتخاب و تهیه کنید. تقسیم بندی ای که فروشگاه کابان تجهیز برای انواع باسکول دیجیتال در نظر گرفته شامل باسکول صنعتی، باسکول فروشگاهی، باسکول باشگاهی، باسکول جک پالت، باسکول دامکش، باسکول آویز جرثقیل و باسکول فرغونی می شود. در کابان تجهیز از باسکول دیجیتالی ارزان تا به روز ترین مدل باسکول موجود است. مهم ترین فاکتوری که انواع باسکول دیجیتال را از یکدیگر متمایز می کند، کیفیت و کاربری آن است. مجهز بودن به چاپگر از ویژگی هایی است که کلیه خریداران باید آن را در نظر می گیرند.

قیمت باسکول دیجیتال

قیمت باسکول دیجیتال با توجه به تنوع باسکول دیجیتال ، با هم کاملا متفاوت هستند. احتمالا قبل از خرید و فروش باسکول دیجیتال عبارت باسکول دیجیتالی ارزان را در اینترنت جست و جو کرده اید. به طور کلی برای خرید باسکول دیجیتال باید بیشتر از باسکول دستی و قدیمی هزینه کنید. چرا که این مدل ها از نظر دقت و سرعت بسیار هوشمندتر هستند. ظرفیت اندازه گیری، دقت و حساسیت، مجهز بودن به باتری و تعداد لودسل های به کار رفته در آن به طور مستقیم بر قیمت باسکول دیجیتال تاثیرگذار است.

باسکول دیجیتال ارزان

باسکول دیجیتال ارزان عبارتی است که حتما قبل از خرید و فروش باسکول دیجیتال از ذهنتان عبور کرده است. تهیه یک باسکول دیجیتال ارزان کار طاقت فرسایی نیست، اما به این نکته توجه داشته باشید که قیمت باسکول دیجیتال را فدای کیفیت نکنید و صرفا ارزان بودن، گزینه دلخواه شما نباشد. قبل از تهیه باسکول دیجیتال ، نیاز کسب و کارتان را بشناسید و نوع کاربری و مصارف خود را در نظر بگیرید، تا بتوانید متناسب با نیاز صنف کاری خود، باسکول تهیه کنید.

9 / 10
از 18 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()