0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیر پهن کن نانوایی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیر پهن کن نانوایی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیر پهن کن نانوایی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

این دستگاه که از تجهیزات بسیار کاربردی در نانوایی های لواش است برای نازک کردن و اصطلاحا پهن کردن چانه های خمیر و آماده سازی آن برای پخت در تنور تولید می گردد و به آن شاطر اتوماتیک نیز گفته می شود.

با استفاده از خمیر پهن کن نانوایی میتوان خمیر را به ضخامت دلخواه و با سرعت بالا آماده ی پخت کرد که موجب افزایش بهره وری و راندمان کار می گردد.

ساختار دستگاه خمیر پهن کن نانوایی به گونه ایست که دارای ۲ عدد غلتک است که چانه های خمیر با گذشتن از میان آنها نازک می شوند. با تغییر فاصله میان غلتکها می توان خمیرها را با قطر های مختلف ۳۳ ، ۴۰ ، ۵۰ و ۶۰ سانتیمتری نازک کرد.

این دستگاه می تواند نقاله دار یا بدون نقاله باشد که در جلوی مدلهای اول یک عدد نوار نقاله قرار گرفته است تا خمیر بعد از رد شدن از میان غلتک ها به کمک این نوار نقاله بر روی میز شاطر قرار بگیرند.

با مجهز شدن دستگاه خمیر پهن کن نانوایی به قطع کن ضربه ای و شمارش گر می توان تعداد چانه های خمیر را شمارش کرد.

به کمک خمیر پهن کن نانوایی در رستوران ها، نانوایی ها، سفره خانه های سنتی، کبابی ها و... می توان ضایعات نان را کاهش داد و به دلیل استفاده نشدن از دست در پهن کردن خمیر، نان لواش کاملا بهداشتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در ضمن به دلیل ضد زنگ و قابل شستشو بودن بدنه و قطعات این دستگاه ها از سلامت نان می توان اطمینان حاصل نمود.

خرید دستگاه خمیر پهن کن نانوایی از سایت کابان تجهیز بسیار ساده است و تنها لازم است سفارش مدل دلخواهتان را در سایت به ثبت برسانید. البته می توانید به صورت حضوری نیز از فروشگاه شرکت خرید خود را انجام دهید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()