0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
کالا برای:

پاتیل خمیر چرخ دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پاتیل خمیر چرخ دار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع پاتیل خمیر چرخ دار با بهترین قیمت

پاتیل خمیر یکی از دستگاه های جانبی فرایند پخت نان است که در کنار دستگاه های خمیرگیری و خمیر پهن کنی قرار می گیرد و برای نگهداری خمیر تا مدت زمان مشخصی از آن استفاده می گردد. از اینرو با نامهای پاتیل خمیرگیری و پاتیل خمیر نانوایی نیز شناخته می شود.

این وسیله به دو شکل پاتیل خمیر چرخ دار و پاتیل خمیر بدون چرخ طراحی و تولید می گردد و و معمولا در نانوایی ها جهت دسترسی آسان به خمیر برای چانه گیری استفاده می شود.

پاتیل خمیر چرخ دار همانگونه که از نامش مشخص است مجهز به پایه های چرخ دار است که جابجایی و انتقال خمیر در محیط کار را به آسانی امکانپذیر می سازند. در ضمن چرخ ها به شکل ترمز دار هستند که برای ثابت نگه داشتن پاتیل بسیار کاربردی می باشند.

پاتیل خمیر چرخ دار معمولا در ظرفیت های 50 تا 500 لیتری موجود است که با افزایش گنجایش، پاتیل نیز بزرگتر شده و البته بر قیمت آن نیز افزوده شده است.

در ساخت پاتیل خمیر چرخ دار از استیل مقاوم و یک پارچه استفاده می شود تا هیچگونه واکنشی با خمیر نداشته باشد و تغییری در خواص، طعم، بو و رنگ خمیر حاصل نشود. در ضمن استیل در برابر زنگ زدگی، خوردگی، پوسیدگی و ضربه و فشار مقاوم است و از چسبیدن خمیر به جداره پاتیل جلوگیری می شود و البته مهمترین مزیت استیل برای ساخت پاتیل خمیر چرخ دار این است که امکان شستشو را میسر می سازد که منجر به نگهداری خمیر به شکل کاملا بهداشتی می گردد.

شرکت کابان تجهیز مفتخر است که در زمینه خدمات رسانی به مشتریان خود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و تمامی تجهیزات آماده سازی خمیر را فراهم نموده و پاتیل خمیر چرخ دار نیز از جمله همین دستگاه هاست.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()