0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

آب انار گیری دستی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آب انار گیری دستی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع آب انار گیری دستی با یهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

آب انارگیری دستی وسیله ای بسیار ساده است که علاوه بر گرفتن آب انار برای آبگیری میوه هایی نظیر مرکبات نیز بکار برده می شود. مسلما با توجه به نام این دستگاه می توان متوجه شد که با نیروی دست کار می کند، از اینرو نسبت به مدلهای برقی حجم کمتری از میوه ها را می تواند آبگیری کند.

از آب انارگیری دستی هم می توان در منازل و هم در رستوران ها، هتل ها، آبمیوه فروشی ها و کافه ها استفاده کرد و آب انار تازه و خوش رنگ و خوش طعم در اختیار مشتریان قرار داد.

این دستگاه عصاره میوه های دیگری نظیر پرتقال، گریپ فروت، نارنگی و لیموشیرین را بدون اینکه فشاری به پوست آنها وارد بیاید، استخراج می کند.

با توجه به ساختار بسیار ساده آب انارگیری دستی ، کار کردن با آن نیز بسیار راحت است و فقط افراد با فشردن اهرم تعبیه شده می توانند آب میوه ها را بگیرند و نوش جان کنند. به سبب همین سیستم اهرمی، آب انار و مرکبات تا اخرین قطره گرفته می شود و آبمیوه ای سالم و غنی از ویتامین و آنتی اکسیدان آماده نوشیدن می گردد.

در ساخت بدنه انواع آب انارگیری دستی از فلزات محکمی نظیر چدن، آهن و آلومینیوم استفاده می گردد تا در برابر فشارهایی که هنگام آب گیری به آن وارد می آید مقاوم باشد و آسیب نبیند. اما بخش کاسه ای که انار و سایر میوه ها داخل آن قرار می گیرند از جنس استیل است تا هم به آسانی شستنی باشد و هم اینکه در تماس با آبمیوه و میوه دچار ترکیبات شیمیایی نگردد.

برای خرید بهترین دستگاه های آب انارگیری دستی می توانید از طریق فروشگاه کابان تجهیز به صورت اینترنتی و حضوری اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()