0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیر پهن کن قنادی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه خمیر پهن کن قنادی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیر پهن کن قنادی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

شیرینی، کیک و بیسکوییت خوراکی هایی هستند که در مناسبت های مختلف مثل تولد، عروسی، جشن فارغ التحصیلی و حتی دورهمی های خانوادگی استفاده می شوند. این استفاده چندمنظوره موجب شده گرایش روزافزونی نسبت به یادگیری مهارت شیرینی پزی و پخت شیرینی جات در خانه ایجاد شود. اما از آن جایی که تهیه شیرینی و کیک پزی یک فن حساس و نیازمند دقت و تجربه بالا است، اگر به روش سنتی انجام شود، احتمال آن که از نتیجه کار و زحمت صرف شده ناراضی باشید، بالاست. از این جهت، مکانیزه شدن فرآیند پخت شیرینی به شما کمک می کند ریسک عدم موفقیت را کاهش دهید. یکی از وسایلی که در این زمینه طراحی شده و با کاربرد تکنولوژی روز در فرآوری خمیر انواع نان و شیرینی کار را ساده کرده، دستگاه خمیرپهن کن قنادی است.

با دستگاه خمیرپهن کن قنادی شما دیگر مجبور نیستید چانه را آماده کنید و بعد به شکل دستی آن را پهن و نازک کرده و در داخل فر یا تنور قرار دهید. تمام این فرآیند را دستگاه پهن کن خمیر قنادی با سرعت و کیفیت بالاتری انجام می دهد. امروزه قنادی ها دیگر با متد قدیمی خمیر صاف کنی یعنی استفاده از وردنه و با دخالت دست کار نمی کنند بلکه برای قالب زدن شیرینی ها و تهیه خمیرهای نازک چندلایه از دستگاه خمیر صاف کن قنادی استفاده می کنند. شما هم چه قناد باشید و چه به کیک و شیرینی خانگی علاقه داشته باشید، حتما می دانید که تهیه خمیر بخش مهم کار را تشکیل می دهد و استفاده از خمیر پهن کن مکانیزه، کمک می کند نان شیرینی شما از پهنای یکدستی برخوردار شود، نه آنقدر کلفت بشود که خوب نپزد و نه آنقدر نازک شود که بسوزد. این دستگاه قادر است خمیر را به اندازه  ده سانتیمتر تا چند میلیمتر ضخامت پهن کند. از دیگر امتیازات دستگاه خمیر پهن کن قنادی می توان به مصرف کم برق، بی صدا کار کردن، قابلیت تغییر ارتفاع دستگاه، افزایش سرعت پخت و ماندگاری نان، کاهش ضایعات و قیمت نان و ... اشاره کرد.

انواع دستگاه خمیر پهن کن قنادی

انواع دستگاه خمیر پهن کن قنادی را با توجه به خصیصه های متفاوتی می توان دسته بندی کرد؛ یکی از ملاک های تقسیم بندی می تواند جنس و تعداد غلتک های آن باشد. وجود یا نبود نوار تسمه نقاله در خمیر پهن کن ویژگی دیگری است که می تواند مبنا قرار بگیرد. ابعاد و جنس مورد استفاده و ایستاده یا رومیزی بودن انواع دستگاه خمیر پهن کن قنادی هم از فاکتورهای جانبی طبقه بندی محسوب می گردند.

قیمت دستگاه پهن کن خمیر قنادی

قیمت دستگاه پهن کن خمیر قنادی نسبتا ارزان است و چنانچه قیمت آن را با میزان هزینه صرفه جویی شده در مصرف برق، آرد و دستمزد کارگر ماهر و زمان تمام شده برای پخت هر واحد مقایسه کنید، قطعا از صرف هزینه راضی خواهید بود. مهم تر از همه، کم شدن دخالت دست و رعایت بهداشت پخت و پز آنقدر ارزش دارد که بشود برایش هزینه کرد. قیمت دستگاه پهن کن خمیر قنادی و به طور کلی کالاهای تولید شده در ایران به نحوی تعیین می شود که خریدار بالقوه ایرانی از پس پرداخت آن بربیاید.

خرید و فروش دستگاه خمیرپهن کن قنادی

خرید و فروش دستگاه خمیرپهن کن قنادی با توجه به این که یک ایده جدید پشت تولید آن بوده و محصول ارائه شده به نحو چشمگیری بهره وری را افزایش می دهد، با رشد تصاعدی روبرو است. آنچه مهم است بدانید، این است که خرید و فروش این تجهیزات قنادی یک دگرگونی بزرگ در کسب و کار شما ایجاد می کند. مزایای پرشمار دستگاه خمیرپهن کن قنادی باعث می شود شما از صرف هزینه برای آن هرگز پیشمان نشوید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()