0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه آسیاب قهوه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه آسیاب قهوه با بهترین قیمت | (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه آسیاب قهوه یکی از تخصصی‌ترین دستگاه‌های صنعت غذایی و خوراکی است که اکنون فروشگاه بزرگ کابان تجهیز مدل‌های مختلف آن را در معرض استفاده شما قرار داده است. تنوع فراوانی در انواع دستگاه آسیاب قهوه وجود دارد و از جهات مختلف می‌توان چندین دسته‌بندی را برای دستگاه آسیاب خردکن قهوه در نظر گرفت. اگر بخواهیم به‌صورت جامع به این موضوع بپردازیم، نخست باید به‌لحاظ کاربرد و کارایی ورود کنیم که شامل چهار دسته‌بندی آسیاب قهوه صنعتی، دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی، آسیاب قهوه فروشگاهی و در نهایت دستگاه آسیاب کن قهوه نوع خانگی می‌شود. اما از نظر نوع عملکرد نیز می‌توان انواع دستگاه آسیاب قهوه را به دو گروه کلی آسیاب قهوه دستی و آسیاب قهوه برقی تقسیم کرد. بنابراین در زمان خرید دستگاه آسیاب قهوه و حتی قبل از ورود به بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه باید با این دسته‌بندی‌ها آشنایی پیدا کنید تا با توجه به نیاز خود، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید. طبیعتا قیمت دستگاه آسیاب قهوه در آسیاب قهوه صنعتی و یا دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی بیشتر خواهد بود و آسیاب قهوه فروشگاهی و یا دستگاه آسیاب کن قهوه نوع خانگی را باید یک دستگاه آسیاب قهوه ارزان نسبت به نمونه‌های صنعتی بدانیم. همین طور قیمت دستگاه آسیاب قهوه در آسیاب قهوه برقی بیشتر بوده و آسیاب قهوه دستی را نیز، باید به‌عنوان یک دستگاه آسیاب قهوه ارزان نسبت به نوع برقی در نظر بگیریم. در نتیجه پیچیدگی انتخاب چنین محصولی زیاد بوده و توجه به این نکات در زمان خرید دستگاه آسیاب قهوه ضروری به نظر می‌رسد.

دستگاه آسیاب قهوه حتی از نظر امکانات، نوع تیغه‌ها، ظرفیت مخزن، برق مصرفی، سرعت و قدرت موتور نیز گونه‌های مختلفی دارد. برخی از مدل‌های دستگاه آسیاب خردکن قهوه از تیغه‌های فلزی در درون خود بهره می‌برند، بعضی از آن‌ها تیغه‌های سرامیکی دارند؛ برخی از دستگاه‌های آسیاب قهوه فروشگاهی مجهز به تایمر هستند، بعضی از آن‌ها قدرت و سرعت فوق‌العاده‌ای برای پاسخ‌گویی به نیازهای پرحجم دارند؛ برخی از دستگاه‌های آسیاب قهوه دستی امکان شست‌وشوی راحتی دارند، بعضی از آن‌ها مجهز به درب‌ها و محفظه‌های شیشه‌ای برای مشاهده محتویات داخلی هستند؛ برخی از دستگاه‌های آسیاب قهوه صنعتی از برق سه‌فاز تغذیه می‌کنند و بعضی از مدل‌های دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی از برق تکفاز؛ برخی از دستگاه‌های آسیاب قهوه برقی از تیغه‌های تیز و برنده برخوردارند و بعضی از آ‌ن‌ها از تیغه‌های چرخ‌دنده‌ای در درون خود بهره می‌برند. حتی در هنگام خرید دستگاه آسیاب قهوه که تیغه‌های چرخ‌دنده‌ای دارد نیز، باید به این نکته توجه کرد که تیغه‌های آن از نوع تخت باشد یا مخروطی. ظرفیت مخزن هم، یکی از فاکتورهای مهم در هنگام انتخاب دستگاه آسیاب خردکن قهوه است؛ چراکه برخی از مدل‌های دستگاه آسیاب کن قهوه که از مخزن بزرگ‌تری برخودارند، بسیار مناسب مراکز فروشگاهی و صنعتی که حجم کاری فراوانی دارند، هستند. البته بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه به این مراکز ختم نشده و گسترده‌تر از این حرف‌هاست. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اکثر انواع دستگاه آسیاب خردکن قهوه امکان تنظیم درجه آسیاب کردن آن‌هاست که شرایط را برای تهیه انواع قهوه‌ها از اسپرسو و فرانسه گرفته تا فرچ پرس و... مهیا می‌کند. لازم به ذکر است که قهوه ترک را تنها با استفاده از برخی مدل‌های دستگاه آسیاب کن قهوه می‌توان تهیه کرد و اکثر این دستگاه‌ها توانایی آساب کردن آن را ندارند. درمجموع با خرید دستگاه آسیاب قهوه می‌توان در هر محیطی به تهیه و آماده کردن قهوه تازه پرداخت، چراکه پودرهای قهوه پس از گذشت مدتی از آسیاب شدنشان طعم و بوی خود را از دست می‌دهند و به همین خاطر است که در دسترس بودن چنین دستگاهی برای تمامی طرفداران قهوه اهمیت ویژه‌ای دارد.

خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه

خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه بازار بسیار گسترده‌ای دارد، زیرا تنوع در مدل‌های مختلفش فراوان بوده و نمونه‌های متعددی از آن ساخته شده است. البته وجود تولیدکنندگان مختلف این دستگاه ارزشمند نیز یکی از مهم‌ترین دلایل تنوع فراون آن است. از جمله مراکز فعال در بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه کافی‌شاپ‌ها، بارها، هتل‌ها، رستوران‌ها و به‌طور کلی مراکزی که با قهوه سروکار دارند، می‌باشند. ضمن آنکه نمونه‌های خانگی از این محصول نیز وجود دارند که خود بازار بسیار وسیعی را در بر می‌گیرد.

انواع دستگاه آسیاب قهوه

انواع دستگاه آسیاب قهوه را از چند منظر می‌توان دسته‌بندی کرد. از نظر کارایی و موارد استفاده چهار دسته‌بندی خانگی، آسیاب قهوه فروشگاهی و آسیاب قهوه صنعتی به‌همراه دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی از این محصول وجود دارد. به‌لحاظ نوع کارکرد نیز می‌توان دو دسته‌بندی کلی برای انواع دستگاه آسیاب قهوه پیش‌بینی کرد، این دسته‌بندی‌ها عبارت‌اند از: آسیاب قهوه دستی و آسیاب قهوه برقی که نمونه‌های دستی با وجود بازدهی کم و سختی، صدای بسیار کمتری نسبت به مدل‌های برقی دارند.

قیمت دستگاه آسیاب قهوه

قیمت دستگاه آسیاب قهوه در نمونه‌های دستی به‌مراتب کمتر از مدل‌های برقی آن است. دلیل آن نیز نبود امکانات و قابلیت‌هایی نظیر موتور در انواع دستی این محصول است. البته قیمت دستگاه آسیاب قهوه در نمونه‌های برقی نیز، در مدل‌های مختلف متفاوت است. به‌عنوان مثال نمونه‌هایی که قدرت، سرعت و ظرفیت بیشتری دارند، طبعا قیمت بیشتری هم خواهند داشت؛ و یا مدل‌هایی که از قابلیت زمان‌دهی یا تنظیم ضخامت آسیاب از نرمی تا زبری قهوه برخوردارند، مسلماً باید قیمت بیشتری داشته باشند.

دستگاه آسیاب قهوه ارزان

دستگاه آسیاب قهوه ارزان را باید در نمونه‌های دستی آن پیدا کرد، چراکه قیمتی به مراتب کمتر از انواع برقی این محصول دارند. از میان مدل‌های برقی نیز، دستگاه آسیاب قهوه ارزان را باید در نمونه‌های خانگی و فروشگاهی آن یافت، زیرا مدل‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی‌اش گران هستند. اما اگر از میان انواع برقی و صنعتی محصول معرفی شده به‌دنبال دستگاه‌های ارزان هستید، باید به فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی سر بزنید، زیرا این فروشگاه‌ها با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را بر روی محصولات خود گذاشته‌اند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()