0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان یک دستگاه آسیاب ایرانی است که شرکت معتبر و پرآوازه توس شکن خراسان آن را طراحی، تولید و روانه بازار کرده است. تاکنون مدل‌های مختلفی از آسیاب برقی توس شکن خراسان به بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب توس شکن خراسان عرضه شده که نشان می‌دهد این شرکت فعال، هم قصد رفع نیاز اکثر مراکز استفاده کننده از دستگاه آسیاب کن را دارد و هم قصد تصرف بخش اعظمی از بازار خرید دستگاه آسیاب توس شکن خراسان را. بنابراین تنوع بسزایی را می‌توان برای انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان متصور بود. از منظر کاربرد و کارایی می‌توان دستگاه‌های آسیاب توس شکن خراسان را به سه دسته فروشگاهی، آسیاب صنعتی توس شکن خراسان و دستگاه آسیاب نیمه صنعتی تقسیم کرد. با توجه به اینکه اکثر انواع فروشگاهی آسیاب برقی توس شکن خراسان در عطاری‌ها به‌کارگیری می‌شوند به آن‌ها آسیاب عطاری توس شکن خراسان هم می‌گویند. مسلماً قیمت دستگاه آسیاب توس شکن خراسان در نمونه‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی بیشتر بوده و مدل‌های فروشگاهی آن را باید یک دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ارزان به شمار آورد. از نظر ساختاری هم، می‌توان آسیاب توس شکن خراسان را به دو دسته‌ کلی ایستاده و آسیاب رومیزی توس شکن خراسان تقسیم کرد. ضمن آنکه به‌لحاظ سیستم عملکرد و نوع بازدهی نیز، می‌توان انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان را به پین دیسک، فیتزمیل یا گرانول‌ساز، پین میل، چکشی و پره دنده‌ای تقسیم‌ کرد. دستگاه‌هایی که با مکانیزم پین دیسک و پین میل کار می‌کنند، اغلب آسیاب صنعتی توس شکن خراسان هستند. همین طور انواع فیتزمیل یا گرانول‌ساز این دستگاه آسیاب کن که برای تولید دمنوش‌های گیاهی و چای ساخته شده‌اند نیز، در انواع صنعتی یا دستگاه آسیاب نیمه صنعتی این برند از دستگاه آسیاب ایرانی دیده می‌شوند. اما مکانیزم‌های پره دنده‌ای و چکشی را در آسیاب عطاری توس شکن خراسان و آسیاب رومیزی توس شکن خراسان هم، می‌توان مشاهده کرد. توجه به این نکته در هنگام خرید دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ضروری به نظر می‌رسد، چرا که به‌طور کلی برخی از مکانیزم‌های طراحی شده در آسیاب برقی توس شکن خراسان برای کاربری‌های خاصی هستند.

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان در مدل‌های مختلف خود چند وجه اشتراک دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. اولین و مهم‌ترین جزء مشترک در تمامی دستگاه‌های آسیاب توس شکن خراسان موتور آن‌هاست که در دو فاکتور برای هر مدل متفاوت است؛ نخست در میزان قدرت و دوم در برق مصرفی. طبعا قدرت موتور یک آسیاب عطاری توس شکن خراسان یا یک آسیاب رومیزی توس شکن خراسان کمتر از نمونه‌های صنعتی یا دستگاه آسیاب نیمه صنعتی آن خواهد بود. نوع موتور یا همان برق مصرفی این دستگاه آسیاب کن نیز اغلب در نمونه‌های رومیزی، عطاری و در برخی از مدل‌های نیمه‌صنعتی، به‌صورت تک‌فاز یا همان 220 ولت شهری است؛ اما در تمامی دستگاه‌های آسیاب صنعتی توس شکن خراسان به‌صورت سه‌فاز است. از آنجایی که موتور یکی از مهم‌ترین قسمت‌های این دستگاه آسیاب ایرانی محسوب می‌شود و طبعا بخش بسزایی از قیمت دستگاه آسیاب توس شکن خراسان را نیز به خود اختصاص داده؛ تغییر دو فاکتور بیان شده از آن، قطعا بر روی قیمت دستگاه‌های آسیاب توس شکن خراسان تأثیر خواهد گذاشت. در واقع مدل‌هایی که از موتور کم‌قدرت تکفاز در درون خود بهره می‌برند را باید دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ارزان به حساب آورد. نکته‌ای که در زمان خرید دستگاه آسیاب توس شکن خراسان باید مد نظر قرار داد. بدنه آسیاب برقی توس شکن خراسان نیز یکی از بخش‌های مهم آن محسوب می‌شود، خصوصا از نظر جنس و آلیاژ استفاده شده در ساختار آن‌؛ چرا که ارتباط مستقیمی با دانه‌های خوراکی دارد و از این نظر باید بهداشتی باشد. اکثر مشتریانی که وارد بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب توس شکن خراسان می‌شوند، انتظار ویژه‌ای در این حوزه دارند و آلیاژ استفاده شده در ساختار دستگاه‌ها برای آن‌ها حائز اهمیت است. خوشبختانه این برند از دستگاه آسیاب کن نیز، انتظارات متقاضیان را بی‌پاسخ نگذاشته و از بهترین و بهداشتی‌ترین آلیاژها در اکثر مدل‌های خود استفاده کرده است. در سایر بخش‌های این دستگاه آسیاب ایرانی بین مدل‌های مختلف تفاوت‌هایی وجود دارد و جهت اطلاع از خصوصیات و کمیت‌های مرتبط با آن‌ها، بهتر است به متن مختص هر محصول در همین سایت سر بزنید. در پایان ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که با خرید دستگاه آسیاب توس شکن خراسان در برخی از مدل‌ها می‌توان علاوه بر خرد، آسیاب، پودر و بلغور کردن گیاهان و دانه‌های خوراکی، مواد معدنی را نیز آسیاب کرد.

خرید و فروش دستگاه آسیاب توس شکن خراسان

خرید و فروش دستگاه آسیاب توس شکن خراسان اغلب در داخل کشور صورت می‌گیرد، چرا که این دستگاه یک محصول ایرانی بوده و متناسب با نیاز و سلیقه ایرانی‌ها طراحی شده است. اتفاقا بازار گسترده‌ای هم برای خرید و فروش دستگاه آسیاب توس شکن خراسان در داخل کشور شکل گرفته و بسیار پررونق است. در واقع به‌جرئت می‌توان این ادعا را کرد که شرکت توس شکن خراسان بخش اعظمی از بازار این محصول پرکاربرد را از آن خود کرده است. یکی از مهم‌ترین دلایل آن نیز، تنوع محصولات است.

انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان

انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان را اگر از منظر کاربرد و کارایی بخواهیم بررسی کنیم باید به سه دسته آسیاب عطاری توس شکن خراسان، آسیاب صنعتی توس شکن خراسان و دستگاه آسیاب نیمه صنعتی تقسیم کنیم. اما اگر قصد بررسی انواع دستگاه آسیاب توس شکن خراسان از نظر ساختار را داشته باشیم، باید آن را به دو دسته کلی ایستاده و آسیاب رومیزی توس شکن خراسان تقسیم کنیم. به‌لحاظ نوع و میزان بازدهی، نوع عملکرد، میزان قدرت، نوع برق مصرفی و جنس بدنه نیز می‌توان دسته‌بندی‌های مختلفی برای انواع دستگاه‌های این برند پیش‌بینی کرد.

قیمت دستگاه آسیاب توس شکن خراسان

قیمت دستگاه آسیاب توس شکن خراسان به عوامل مختلفی بستگی دارد که بی‌ربط به انواع آن نیست. زیرا این پارامتر در انواع تکفاز، کم‌قدرت، کم‌بازده، کوچک، رومیزی، عطاری یا فروشگاهی و غیراستیل آن نسبت به انواع سه‌فاز، پرقدرت، پربازده، بزرگ، ایستاده، صنعتی یا نیمه‌صنعتی و استیلش کمتر خواهد بود. البته فروشگاه عرضه‌کننده این محصول نیز می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه آسیاب توس شکن خراسان باشد؛ زیرا برخی از فروشگاه‌ها مثل فروشگاه بزرگ کابان تجهیز قیمتی به‌مراتب کمتر نسبت به سایر فروشگاه‌ها بر روی محصولات این برند می‌گذارند.

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ارزان

دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ارزان است، از این نظر که محصولی ایرانی بوده و هزینه‌های تولید و توزیع آن به‌مراتب پایین‌تر از نمونه‌های مشابه خارجی خواهد بود. اما در میان نمونه‌های مشابه داخلی باید گفت که چندان تفاوتی ندارد و اغلب مشتریان آن نیز، به‌دنبال یک دستگاه آسیاب توس شکن خراسان ارزان نبوده و این کیفیت بی‌نظیر محصولات این برند است که آن‌ها را به سمت خرید مدل‌های مختلف آسیاب توس شکن سوق می‌دهد. هرچند به‌لحاظ قیمت و ارزان بودن نیز بسیار به‌صرفه‌تر است.

9 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()