0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار یک دستگاه غذاساز ایرانی می‌باشد که شرکت نامدار الکتروکار تمدن نژاد آن را ساخته است. این دستگاه غذاساز چندکاره بوده و توانایی خرد کردن، له کردن، مخلوط کردن و پوره کردن را دارد. در نتیجه با استفاده از این مدل دستگاه میکسر غذاساز می‌توان غذای گاواژ درست کرد؛ غذای گاواژ برای بیمارانی که توانایی بلعیدن غذا را ندارند آماده می‌شود. ازاین‌رو یکی از مشتریان اصلی خرید کاتر میکسر الکتروکار را باید بیمارستان‌ها دانست. از دیگر مراکزی که در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار نقش بسزایی را ایفا می‌کنند، می‌توان به رستوران‌ها، کیترینگ‌ها، هتل‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی اشاره کرد که اغلب از دستگاه غذاساز صنعتی و همین طور دستگاه غذاساز نیمه صنعتی استفاده می‌کنند. البته از کاتر میکسر خانگی هم نباید به‌سادگی گذشت که زنان خانه‌دار را هم به مشتریان خرید دستگاه غذاساز الکتروکار اضافه کرده است. طبیعی است که قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار در مدل‌های صنعتی بیشتر از انواع نیمه‌صنعتی‌اش، و همچنین در نمونه‌های مختلف دستگاه غذاساز نیمه صنعتی بیشتر از کاتر میکسر خانگی آن باشد. بنابراین نمونه‌های خانگی و نیمه‌صنعتی این برند را باید یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار ارزان نسبت به مدل‌های مختلف دستگاه غذاساز صنعتی آن بدانیم. انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار به اینجا ختم نشده و با توجه به بیشترین مواد غذایی که از آن‌ها برای آماده‌سازیشان استفاده می‌شود، عناوینی مثل کاتر میکسر گوشت و کاتر میکسر سوسیس و کالباس هم برای آن‌ها به‌کار می‌برند. ضمن آنکه در صورت عرضه دستگاه‌های تک‌کاره الکتروکار در آینده به بازار، دسته‌بندی دستگاه غذاساز چندکاره و تک‌کاره نیز برای انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار به وجود خواهد آمد. درمجموع مشتریان باید در هنگام خرید کاتر میکسر الکتروکار به این مسائل توجه کنند تا یک دستگاه میکسر غذاساز متناسب با نیاز خود تهیه کرده باشند. اگر بخواهیم متقاضیان خرید دستگاه غذاساز الکتروکار را هم دسته‌بندی کنیم، باید زنان خانه‌دار را مشتری کاتر میکسر خانگی بدانیم، کیترینگ‌های کوچک و فست‌فودها را مشتریان دستگاه غذاساز نیمه صنعتی و هتل‌ها، رستوران‌ها و آشپزخانه‌های بزرگ صنعتی را مشتری دستگاه غذاساز صنعتی در نظر بگیریم.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار از اجزای مختلفی تشکیل شده که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. دو قسمت اصلی یک کاتر میکسر گوشت بدنه و مخزن یا دیگ آن هستند که در تمامی مدل‌‌های این دستگاه غذاساز ایرانی قابلیت جدا شدن از هم را نیز دارند تا به‌راحتی بتوان به داخل مخزن دسترسی داشت. نکته‌ای که حائز اهمیت است، بهداشتی بودن این اجزا در کاتر میکسر سوسیس و کالباس است؛ علی‌الخصوص مخزن که ارتباط مستقیمی با مواد غذایی دارد. به همین خاطر در اکثر مدل‌های این دستگاه غذاساز چندکاره از استیل ضدزنگ برای قسمت‌های مختلف استفاده شده است. آلیاژی که چندان هم بی‌تأثیر در قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار نبوده و با وجود آن نباید انتظار یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار ارزان را داشت. حتی الکتروکار تیغه‌های دستگاه میکسر غذاساز خود را نیز از استیل ضدزنگ ساخته تا هم قدرت زیادی داشته باشند و هم سطح بهداشتی مثال زدنی. تیغه‌ای که در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار بسیار به آن توجه می‌شود. یکی دیگر از اجزای این دستگاه غذاساز ایرانی که برای خریداران آن بسیار حائز اهمیت است، موتور کاتر میکسر گوشت می‌باشد که در تمامی مدل‌های آن از قدرت و کیفیت زیادسی برخوردار است. این برند از دستگاه میکسر غذاساز علاوه بر رعایت نکات بهداشتی در محصولات خود، مسائل ایمنی را نیز در نظر گرفته و برای اکثر مدل‌های کاتر میکسر سوسیس و کالباس از میکروسوئیچ ایمنی برای درب مخزن استفاده کرده است تا به‌محض باز شدن آن، تیغه‌ها از حرکت بازایستند. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که تمامی مدل‌های این دستگاه غذاساز ایرانی از پایه‌های مخصوصی در زیر بدنه خود بهره می‌برند که مانع از تکان‌ها و لرزش اضافی آن‌ها در حین کار می‌شوند.

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار در بازار داخل کشور انجام می‌شود و دلیل آن هم، ایرانی بودن این محصول است. بازار پررونقی هم برای خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار شکل گرفته و نشان می‌دهد که این محصول کاملا قابلیت رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی را دارد.

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار را به‌لحاظ کارایی می‌توان به دستگاه غذاساز صنعتی و دستگاه غذاساز نیمه صنعتی در کنار کاتر میکسر خانگی تقسیم کرد. در صورت عرضه شدن نوع تک‌کاره آن نیز می‌توان دسته‌بندی دیگری تحت عنوان دستگاه غذاساز چندکاره و تک‌کاره برای انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار پیش‌بینی کرد. در ضمن، با توجه به بیشترین استفاده از این محصول برای آماده‌سازی برخی از مواد غذایی، عنوان‌هایی مثل کاتر میکسر گوشت و کاتر میکسر سوسیس و کالباس نیز برای آن استفاده می‌شود.

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار به عوامل متعددی بستگی دارد. جنس بدنه، قدرت موتور، نوع موتور، جنس تیغه، نوع تیغه و جنس مخزن از جمله عواملی هستند که بر روی این پارامتر تأثیر می‌گذارند. فروشگاه عرضه کننده محصول نیز می‌تواند یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار باشد.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار ارزان

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار ارزان است به‌دلیل اینکه یک محصول ایرانی می‌باشد و هزینه‌های به‌مراتب کمتری را نسبت به نمونه‌های خارجی به خود اختصاص داده است. یکی دیگر عواملی که موجب شده تا کاتر میکسر و دستگاه غذاساز الکتروکار ارزان باشد، عرضه آن در فروشگاه‌های اینترنتی علی‌الخصوص فروشگاه بزرگ کابان تجهیز است که با ایجاد فضایی رقابتی نازل‌ترین قیمت‌ها را بر روی محصولات خود می‌گذارد.

9 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()