0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی قطعه شمار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی قطعه شمار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی قطعه شمار با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

ترازوی قطعه شمار یکی از انواع مدل‌های ترازوی صنعتی است که علاوه بر وزن کردن اقلام قابل شمارش، تعداد آنها را نیز مشخص می‌نماید. توجه به این نکته ضروری است که تمامی ‌این اقلام باید از نظر وزنی یکسان باشند. ترازوی قطعه شمار هم مانند سایر مدل‌های ترازوی صنعتی دارای نمایشگر LED یا LCD هستند که به صورت یک طرفه یا دو طرفه طراحی می‌شوند. ساختار انواع ترازوی قطعه شمار اغلب به صورت بدون علمک طراحی می‌شود. اما می توان مدل های علمک دار را نیز برای این دسته از ترازوها متصور شد. در نمونه علمک دار ترازو قطعه شمار صنعتی، نمایشگر بر روی ستون ترازو نصب می‌شود و در نمونه بدون ستون، نمایشگر روی قسمت پایینی بدنه ترازوی قطعه شمار دیجیتال قرار می‌گیرد. امروزه مدل‌های مختلفی از ترازوی قطعه شمار در بازار موجود است و شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز کسب کار خود اقدام به خرید ترازوی قطعه شمار مناسب خود نمایید. اگرچه باید دانست که تمامی ترازوهای قطعه شمار از دسته ترازو دیجیتال به شمار می آیند و این قابلیت پیش از این در ترازوهای مکانیکی میسر نبوده است.

ترازوی قطعه شمار این مزیت را فراهم می‌کند تا برای شمارش اقلام کوچک وقت زیادی صرف نشود و شمارش آنها به صورت صحیح انجام پذیرد. در واقع استفاده از انواع ترازوی قطعه شمار باعث می‌شود تا شمارش دقیق اقلام با توجه به وزن آنها صورت پذیرد و علاوه بر صرفه جویی در زمان، تعداد دقیق‌تری از کالای مورد نظر به دست آید. روش کار ترازوی قطعه شمار دیجیتال به این صورت است که ابتدا تعداد مشخصی از اجناس مثلا یک عدد که طبق دفترچه ترازو قطعه شمار مشخص شده بر روی آن گذاشته می‌شود و وزن کشی صورت می‌گیرد. سپس تعداد زیادی از همان جنس با توجه به ظرفیت ترازو روی سینی قرار داده می‌شود و با فشردن کلید قطعه شمار، ترازو اقدام به نمایش تعداد کل قطعه‌های هم وزن می‌نماید. امکان خرید و فروش ترازوی قطعه شمار از طریق سایت کابان تجهیز مهیا شده و شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید.

خرید و فروش ترازوی قطعه شمار

خرید و فروش ترازوی قطعه شمار نیاز به مشخص کردن ویژگی‌های شغل مورد نظر دارد. قیمت ترازوی قطعه شمار نیز معمولا تابع برند آن است. نمونه‌های داخلی ترازوی قطعه شمار ارزان هستند و از نظر کیفیت با نمونه‌های مشابه خارجی فرقی ندارند. به علاوه به دلیل نداشتن تعرفه‌ گمرکی نسبت به نمونه‌های خارجی قیمت مناسب تری دارند. در هنگام خرید و فروش ترازوی قطعه شمار دقت ترازوی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هرچه دقت ترازو قطعه شمار بیشتر باشد، شمارش قطعات در آن دقیق‌تر انجام می‌شود. در هنگام خرید ترازوی قطعه شمار نوع نیاز خریدار است که ظرفیت وزنی ترازو را مشخص می‌کند. نکته مهم دیگر هنگام خرید ترازوی قطعه شمار توجه به ساختار ترازوست که می‌تواند بدون ستون یا ستون‌دار باشد و با توجه به کارکردی که مد نظر خریدار است مشخص می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت ترازوی قطعه شمار با همکاران ما تماس بگیرید و با آگاهی نسبت به انواع مدل‌های این ترازو اقدام به خرید نمایید.

انواع ترازوی قطعه شمار

انواع ترازوی قطعه شمار با ظرفیت متفاوت در بازار موجود است. برخی از مدل‌های ترازو قطعه شمار کاربرد آزمایشگاهی دارند. از انواع ترازوی قطعه شمار برای وزن کردن اقلامی مانند پیچ و مهره استفاده می‌شود. ظرفیت این ترازوی صنعتی از چند صدم گرم تا به بیشتر از 70 کیلوگرم می‌رسد و در کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از نمونه‌های ایرانی این ترازو ارزان و به صرفه است و علاوه بر کیفیت قابل قبول در مقایسه با نمونه‌های خارجی، به گردش چرخ اقتصاد کشور نیز کمک خواهد کرد.

قیمت ترازوی قطعه شمار

قیمت ترازوی قطعه شمار تحت تاثیر عواملی همچون ظرفیت وزن کشی ترازو است. در واقع نوع نیاز ما به استفاده از این ترازوی صنعتی، بر قیمت آن اثر گذار خواهد بود. انتخاب نوع برند نیز بر قیمت ترازوی قطعه شمار موثر است. نمونه‌های داخلی ترازوی قطعه شمار دیجیتال معمولا سطح قیمتی متعادل دارند و البته با توجه به کم و زیاد شدن مزیت‌های اختصاصی ترازو رنج قیمت نیز متفاوت می‌شود.

ترازوی قطعه شمار ارزان

ترازوی قطعه شمار ارزان عبارت رایجی‌ست که تعداد زیادی از خریداران در زمان خرید ترازو به آن فکر می‌کنند. اگر به دنبال تهیه ترازوی قطعه شمار ارزان و با کیفیت هستید توصیه ما خرید ترازوی قطعه شمار ایرانی است. شما می‌توانید انواع مدلهای ترازوی قطعه شمار دیجتال را در سایت کابان پیدا و تهیه کنید. امکان مشاهده و مقایسه مدل‌های مختلف ترازوی قطعه شمار دیجیتال از طریق فروشگاه و به صورت حضوری نیز برای شما عزیزان فراهم شده است.

10 / 10
از 11 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()