0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
کالا برای:

پاتیل خمیر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع پاتیل خمیر با بهترین قیمت | (لیست قیمت 3 تير 1403)

پاتیل خمیر (Dough Bowl) یا دیگ خمیر وسیله‌ یا ظرفی ساده است برای نگهداری هرگونه خمیر یا چیزهایی شبیه خمیر. کارایی آن هم فقط و فقط همین است. ظرفی که معمولا از استیل ساخته می‌شود تا خاصیت ضدخوردگی و ضدساییدگی و ضدواکنش این آلیاژ با مواد دیگر، بهداشت خمیر را حفظ کند. در عین حال شستن استیل نیز بسیار آسان است و لک و چربی بر جداره آن نمی‌ماند. مضاف بر آن، استحکام استیل هم حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد و تضمین‌کننده ماندگاری پاتیل خواهد بود.

معمولا از خمیر هنگامی که تازه است استفاده می‌کنند. اما اگر نیاز به نگهداری خمیر یا افزودن مواد یا طعم‌های خاص به آن در ظرف‌های گوناگون با حجم‌های مشخص و جدا باشد، نیاز به پاتیل خمیر حس می‌شود. غذاخوری یا رستورانی را تصور کنید که نیاز دارد پنج جور خمیر متفاوت را تا زمان طبخ و استفاده، به صورت جداگانه نگهداری کند. آنها را کجا نگه دارد؟ پاتیل خمیر! جای خمیر می‌تواند مواد دیگری شبیه به خمیر نیز باشد. مانند سس یا شیر یا هر ماده دیگری که می‌تواند در غذاخوری، هتل، قنادی و مشاغلی مشابه استفاده داشته باشد.

خرید و فروش پاتیل خمیر

فروشگاه کابان تجهیز به عنوان یکی از فعال‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی حوزه تجهیزات آشپزخانه‌ای، خرید و فروش پاتیل خمیر را نیز در دسته‌بندی‌های خود گنجانده است تا متقاضی از حیث لوازم جانبی نیز کمبودی حس نکند. از این رو به تهیه و تدارک مجموعه‌ای کامل اندیشیده تا هرچه بیشتر شبیه به مرکزی تمام و کمال برای تهیه و خرید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی بدل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش پاتیل خمیر و دیگر تجهیزات مرتبط با آن، از جمله دستگاه خمیرگیر یا دستگاه خمیر پهن کن، با ما در تماس باشید.

انواع پاتیل خمیر

پاتیل خمیر ممکن است دایره‌ای، مربعی، دردار، بدون در، چرخ‌دار و بدون چرخ باشد. هر یک از اینها انواع پاتیل خمیر را شکل می‌دهند و بر حسب کاربرد شکل لازم را به خود گرفته‌اند. برای مثال ممکن است پاتیل خمیر مربعی، برای نگهداری بلندمدت‌تر نیاز باشد. چیزی که احتمالا دربارۀ پاتیل خمیر گرد صدق نکند. علاوه بر این، هر یک ظرفیت‌های گوناگونی هم دارند و از 60 کیلوگرم تا 350 کیلوگرم انواع پاتیل خمیر را از حیث گنجایش تشکیل می‌دهد.

قیمت پاتیل خمیر

قیمت پاتیل خمیر چندان نیست که یک مجموعه یا حتی شخص، نتواند آن را بخرد. طبیعتا با یک ظرف طرف هستیم که از قابلیت‌های الکترونیکی برکنار است و موتور ندارد و از یک بدنه یکپارچه و شاید پایه تشکیل شده است. شاید تنها عنصری که بر قیمت پاتیل خمیر اثر دارد، ظرفیت یا گنجایش آن باشد که هرچه پرظرفیت‌تر شود، قیمت آن نیز به صورت تصاعدی بیشتر می‌شود.

پاتیل خمیر ارزان

پاتیل خمیر ارزان را باید پاتیلی با حجم کمتر دانست. بدیهتا اگر حجم اندک باشد، اندازه پاتیل کوچک می‌شود و کوچک‌شدن پاتیل آلیاژ مصرفی را برای ساختن آن کاهش می‌‌دهد. نتیجه این می‌شود که پاتیل خمیر ارزان تولید می‌شود. به این ترتیب باید پاتیل خمیر 60 کیلویی را ارزان‌ترین پاتیل خمیر بدانیم.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()