0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه خمیر گیر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه خمیر گیر با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز

هرکجا که کیک، شیرینی یا نان پخته می‌شود، حتما یک دستگاه خمیرگیر نیز وجود خواهد داشت. بدون دستگاه خمیرگیری چگونه می‌توان کیک و شیرینی و نان پخت؟! این دستگاه‌ها از کوچک تا بزرگ و با ساختارهای گوناگونی برای هم زدن و خمیرگیری طراحی و تولید می‌شوند. با این حال ساختار ساده‌ای دارند و همین امر می‌تواند یکی از علت‌هایی باشد که قیمت آنها را چندان گران نکرده است. خمیرگیرها از مخزن، پارو و موتور تشکیل شده اند. موتور پارو را می‌چرخاند و آب، آرد و دیگر مواد را هم می‌زند تا تبدیل به خمیر شود.

کوچک‌ترین دستگاه‌های خمیر‌گیر 5 کیلوگرم ظرفیت دارند و بزرگ‌ترین آنها 240 کیلوگرم. این بازه گنجایشی، سبب شده است تا 10 ظرفیت متفاوت برای این دستگاه‌ها به وجود بیاید و تنوع و گوناگونی مطلوبی به انواع آن ببخشد. یکی از معدود متعلقاتی که می‌تواند در کنار خمیر‌گیر قرار داده شود، پاتیل خمیرگیر است که آن هم در اندازه‌ها و ظرفیت‌های گوناگون عرضه می‌شود. چرخ‌دار و بدون چرخ دو نوع پاتیل است که می‌توانید در منو پاتیل خمیر گیر بیشتر درباره آن بخوانید.

خمیر گرفتن با دستگاه سبب می‌شود تا کسب وکارهایی که نیاز به خمیر دارند، مقادیر بیشتری از خمیر را آماده داشته باشند. علاوه بر این نباید تصور کرد که تنها شیرینی‌فروشی‌ها و نانوایی‌ها هستند که از این دستگاه استفاده می‌کنند. غذاخوری‌ها، هتل‌ها، مطبخ‌ها، کبابی‌ها و هر شغلی که چیزی طبخ می‌کند، به دستگاه خمیرگیر به چشم دستگاهی ضروری نگاه می‌کند.

خرید و فروش دستگاه خمیر گیر

خرید و فروش دستگاه خمیر گیر در بازار داخلی به آسانی انجام می‌شود. چراکه عمده تولیدکنندگان این وسیله ایرانی‌اند و عموما دست تولیدکنندگان خارجی خمیرگیر از بازار ایران کوتاه مانده است. همین امر سبب شده است تا شرکت‌های بسیاری در ایران به طراحی و تولید انواع و اقسام دستگاه‌های خمیرگیر روی بیاورند. این مسئله هم به سود خریدار ایرانی تمام شده است هم تولیدکننده داخلی. با این اوصاف خرید و فروش دستگاه خمیر گیر را به عنوان بخشی از صنعت داخلی، باید به فال نیک گرفت و خالی بودن این بازار از نام‌های خارجی را نوعی خودکفایی به حساب آورد!

انواع دستگاه خمیر گیر

انواع دستگاه خمیرگیر در مجموع دو نوع ‌است: خمیرگیر پارویی و خمیرگیر اسپیرال. اگر هنگامی که به نانوایی می‌رویم، به خمیرگیر درون نانوایی‌ها نگاه کنیم، نوعی از خمیرگیر پارویی را خواهیم دید. خمیرگیرهای پارویی اغلب با ظرفیت‌های سنگین تولید می‌شوند و دستگاه‌های بزرگی‌ به حساب می‌آید. اگرچه نمونه‌های کوچک نیز از آنها موجود است. از طرف دیگر خمیرگیر اسپیرال معمولا دستگاه‌هایی رومیزی‌اند که نوع خمیر گرفتن آنها با نوع پارویی اندکی تفاوت دارد. تیغۀ صافی که در انواع پارویی وجود دارد، جای خود را در انواع اسپیرال به تیغه‌ای مارپیچی داده است. معمولا از انواع اسپیرال برای شیرینی و کیک استفاده می‌شود که صاف بودن و یکدست بودن خمیر اهمیت بیشتری دارد و از نمونه‌های پارویی برای خمیر نان و امثالهم استفاده می‌شود.

قیمت دستگاه خمیر گیر

طبیعتا قیمت دستگاه خمیرگیر نیز همچون هر دستگاه دیگری وابسته به معیارهایی است. درباره قیمت خمیرگیر، این فاکتور بستگی به ظرفیت، نوع و برند دارد. اینکه ظرفیت یا گنجایش مخزن آن چقدر باشد، پاروی آن استیل باشد یا آلومینیوم، ساختار دستگاه اسپیرال باشد یا پارویی و در آخر اینکه برندش چه باشد، بر قیمت دستگاه خمیر گیر اثر خواهد داشت. هر یک از این موارد می‌تواند به جزییات دیگری نیز ختم شود. نظیر سرعت تنظیم‌شدنی، چرخش معکوس یا مواردی مانند اینها که بدون شک در نوسان کردن قیمت دستگاه خمیرگیری موثر است.

دستگاه خمیر گیر ارزان

اساسا باید دستگاه خمیر گیر را ارزان دانست. اگر قیاسی از حیث قیمت بین این دستگاه و دستگاه‌های دیگر تجهیزات آشپزخانه‌ای و رستورانی بکنیم، روشن خواهد شد که دستگاه خمیر گیر ارزان است. این امر در درجه اول می‌تواند متاثر از تولیدکنندگان داخلی باشد و در درجه بعدی مرتبط با ماهیت دستگاه باشید که از آلیاژ‌های مرسوم، تکنولوژی‌های دیجیتالی کمتر و ساختاری ساده‌تر برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه خمیر گیر ارزان تر با ما در تماس باشید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()