0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز خروجی
کالا برای:

چرخ گوشت فیمار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چرخ گوشت فیمار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع چرخ گوشت فیمار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

چرخ گوشت فیمار (Fimar) یک چرخ گوشت ایتالیایی است که توسط کمپانی معتبر فیمار ساخته شده است. این شرکت پرآوازه از سال 1974 در شهر کوچک ریمینی شروع به فعالیت کرده است. اکنون با حدود نیم قرن تجربه در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی که گوشت چرخ کن برقی یکی از آن‌هاست، باید نامی مطمئن نزد مشتریان خرید چرخ گوشت فیمار باشد. نتیجه این میزان تجربه را باید در کیفیت مثال زدنی و امکانات متنوع چرخ گوشت FIMAR مشاهده کرد. به‌عنوان مثال سیستم خنک کننده موتور، که در اکثر مدل‌های این برند از دستگاه گوشت چرخ کن تعبیه شده تا بر اثر استفاده مداوم از دستگاه چرخ گوشت موتور آن داغ نکند. موتوری که در مدل‌های مختلف این چرخ گوشت ایتالیایی قدرت‌های متفاوتی داشته و بازدهی‌های متفاوتی را منتج شده است. بازدهی‌های متفاوت نیز در نهایت موجب شده‌اند تا دو نوع چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار و چرخ گوشت صنعتی ایتالیایی به‌لحاظ کارایی و کاربرد، انواع چرخ گوشت فیمار را تشکیل دهند. طبعا یک چرخ گوشت صنعتی ایتالیایی قیمتی به‌مراتب بیشتر از نوع نیمه‌صنعتی آن خواهد داشت و به‌نوعی چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار را باید یک چرخ گوشت فیمار ارزان به شمار آورد. البته نمونه‌های کوچک‌تر این برند از گوشت چرخ کن برقی را می‌شود به‌عنوان دستگاه چرخ گوشت فروشگاهی هم به حساب آورد، چرا که اکثر فروشگاه‌های مواد غذایی و قصابی‌ها استفاده‌کنندگان اصلی آن‌ها هستند. از دیگر مشتریان خرید چرخ گوشت فیمار می‌توان به رستوران‌ها، کیترینگ‌ها، هتل‌ها و کبابی‌ها اشاره کرد که در واقع نبض بازار خرید و فروش چرخ گوشت فیمار را نیز در دست گرفته‌اند. بعد از موتور، تیغه را می‌توان مهم‌ترین بخش از چرخ گوشت FIMAR دانست که قابلیت ویژه‌ای در تمامی مدل‌های این برند از دستگاه گوشت چرخ کن دارد و آن نیز، خود تیز شوندگی‌اش است؛ یعنی هم‌زمان که تیغه این چرخ گوشت ایتالیایی اقدام به برش تکه‌های گوشت می‌کند، پره‌های خود را هم تیز می‌کند تا دیگر نیازی به بیرون کشیدن و تیز کردن دستی و پرخطر تیغه یا تعویض آن در این گوشت چرخ کن برقی نباشد. شرکت سازنده این محصول تیغه و سایر اجزای درونی آن را از استیل ضدزنگ ساخته است تا علاوه بر رعایت مسائل بهداشتی، سطح استحکام دستگاه گوشت چرخ کن خود را نیز افزایش داده باشد. امری که هرچند بخش چشم گیری از قیمت چرخ گوشت فیمار را نیز شامل شده است. لازم به ذکر است که به‌همراه تمامی مدل‌های این برند از دستگاه چرخ گوشت تیغه‌های مختلف با اشکال متفاوتی نیز عرضه می‌شوند تا بنا به سلایق و نیازها، مشتریان بعد از خرید چرخ گوشت فیمار از هرکدامشان به‌طور دلخواه استفاده کنند. همچنین همراه با چرخ گوشت FIMAR تعدادی قیف سوسیس ساز نیز با سایزهای مختلف ارائه می‌شود تا با استفاده از آن‌ها پس از چرخ کردن، گوشت‌های چرخ شده را با شکل و شمایلی مشابه سوسیس از مجرای خروجی دریافت کرد. این اقلام، هم با نمونه‌های مختلف این چرخ گوشت صنعتی ایتالیایی عرضه می‌شوند و هم در بسته‌بندی انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار وجود دارند.

چرخ گوشت فیمار علاوه بر موتور و تیغه، بخش‌های دیگری مثل بدنه، پایه، گلویی، سینی، مارپیچ، سیستم روشن-خاموش، پنجره و طوقه نیز دارد. بدنه و سینی این نوع گوشت چرخ کن برقی از استیل ضدزنگ ساخته شده است تا از نظر بهداشتی یک دستگاه چرخ گوشت تمام و کمال باشد. البته استفاده از چنین آلیاژی آن‌هم برای تمام بخش‌های یک دستگاه گوشت چرخ کن هزینه‌بر بوده و بخش اعظمی از قیمت چرخ گوشت فیمار را به خود اختصاص داده است. تمامی مدل‌ها و انواع چرخ گوشت فیمار مجهز به پایه‌هایی ثابت و مقاوم هستند تا در حین فعالیت، مانع از تکان خوردن یا لیز خوردن دستگاه شوند. سیستم خاموش و روشن این چرخ گوشت ایتالیایی نیز ساده طراحی شده و شامل دو شستی سفید و مشکی بر روی بدنه چرخ گوشت FIMAR می‌شود. از جمله مزیت‌های تأثیرگذار در زمان خرید چرخ گوشت فیمار سیستم حرکتی گیربکسی آن است که موجب می‌شود موتور نرم و کم‌صدا حرکت کند. با توجه به کیفیت درجه یک و امکانات و ویژگی‌های ذکر شده از این محصول، نباید انتظار یک چرخ گوشت فیمار ارزان را داشت، اما با این وجود هم بازار خرید و فروش چرخ گوشت فیمار پررونق بوده و اکثر مشتریان با مجذوب شدن در مزیت‌های آن به قیمتش توجه چندانی ندارند.

خرید و فروش چرخ گوشت فیمار

خرید و فروش چرخ گوشت فیمار در بسترهای مختلفی در حال انجام است، زیرا احساس نیاز و استقبال بی‌نظیری نسبت به آن وجود دارد و طبعا فروشندگان بسیاری نیز برای آن به وجود خواهند آمد. اما مشتریان باید توجه داشته باشند که هر بستری برای خرید و فروش چرخ گوشت فیمار مناسب نیست.

انواع چرخ گوشت فیمار

انواع چرخ گوشت فیمار را از منظر کاربری و کارایی باید به دو گروه تقسیم کرد؛ چرخ گوشت صنعتی ایتالیایی و چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار دو دسته از این تقسیم‌بندی هستند. در سایر خصوصیات نمی‌توان دسته‌بندی مشخصی برای انواع چرخ گوشت فیمار در نظر گرفت، چرا که مشابه هم ساخته شده‌اند و تفاوت چندانی با هم ندارند.

قیمت چرخ گوشت فیمار

قیمت چرخ گوشت فیمار در نمونه‌های نیمه‌صنعتی به‌مراتب کمتر از انواع صنعتی آن است. البته جدا از این‌ها، قیمت چرخ گوشت فیمار به عوامل دیگری مانند جنس تیغه و اجزای داخلی، جنس بدنه، قدرت موتور، میزان بازدهی و اقلام همراه نیز بستگی دارد.

چرخ گوشت فیمار ارزان

چرخ گوشت فیمار ارزان نیست، زیرا با مدرن‌ترین و بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده و امکانات و اقلام متنوعی نیز دارد. همچنین به‌جهت وارداتی بودن محصول و هزینه‌های گزاف گمرکی و حمل‌ونقل و نوسانات ارز، نمی‌توان گفت که محصول مورد بحث یک چرخ گوشت فیمار ارزان است.

9 / 10
از 42 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()