0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه آسیاب قهوه فاما

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه آسیاب قهوه فاما | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

دستگاه آسیاب قهوه فاما (FAMA) یک آسیاب قهوه ایتالیایی است که به‌نوعی یکی از بهترین انواع دستگاه آسیاب خردکن قهوه نیز است؛ چراکه شرکت معتبر فاما آن را طراحی کرده است. این شرکت ایتالیایی بیش از نیم‌ قرن قدمت در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارد و دستگاه‌های فراوانی را در حوزه‌های مختلف روانه بازارهای بین‌المللی کرده که دستگاه آسیاب کن قهوه یکی از آن‌هاست. لازم به ذکر است که این کمپانی پرآوازه از هر محصول تولیدی خود، انواع مختلفی را می‌سازد تا نیازها و سلایق متفاوت را پوشش دهد؛ آسیاب قهوه فاما نیز، طبق همین سیاست در مدل‌های مختلفی به بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه فاما عرضه شده و به‌عنوان مثال یکی از مدل‌های آن آسیاب قهوه دو کله فاما است که دو مخزن دارد. اما اگر به‌طور کلی بخواهیم انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما را بررسی کنیم، باید تنها از منظر کاربرد و کارایی به آن بپردازیم که به دو دسته فروشگاهی و آسیاب قهوه صنعتی فاما تقسیم می‌شود. طبعا قیمت دستگاه آسیاب قهوه فاما در نمونه‌های مختلف صنعتی آن بیشتر بوده و مدل‌های فروشگاهی آن را باید به‌عنوان یک دستگاه آسیاب قهوه فاما ارزان نسبت به دستگاه‌های آسیاب قهوه صنعتی فاما به‌ حساب آورد. توجه به این نکته در حین خرید دستگاه آسیاب قهوه فاما و یا به‌طور کلی قبل از ورود به بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه فاما ضروری به نظر می‌رسد. به‌لحاظ عملکرد نیز دسته‌بندی خاصی نمی‌توان برای انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما در نظر گرفت، زیرا تمامی مدل‌های آن دستگاه آسیاب برقی قهوه هستند و نمونه‌های دستی از سوی این شرکت ساخته نشده است. در صورتی که اگر ساخته می‌شد، قطعا قیمت دستگاه آسیاب قهوه فاما در مدل‌های مختلف دستگاه آسیاب برقی قهوه آن بیشتر بود و باید این بار نوع دستی‌اش را به‌عنوان یک دستگاه آسیاب قهوه فاما ارزان در نظر می‌گرفتیم. در نتیجه از این منظر، خرید دستگاه آسیاب قهوه فاما آسان شده و نیازی به بررسی و مقایسه نمونه‌های دستی با دستگاه آسیاب برقی قهوه آن نیست.

دستگاه آسیاب قهوه فاما را از جوانب دیگر نیز می‌توان تقسیم‌بندی کرد. به‌عنوان مثال در برق مصرفی که اکثر مدل‌های آسیاب قهوه فاما در دو نوع تکفاز و سه‌فاز روانه بازار می‌شوند که در واقع نمونه‌های سه‌فاز، آسیاب قهوه صنعتی فاما هستند. همین طور در ساختار و ظرفیت می‌توان آسیاب قهوه دو کله فاما را مثال زد که برخلاف نمونه‌های معمولی این آسیاب قهوه ایتالیایی از دو مخزن برخوردار بوده و از این منظر یک دستگاه آسیاب خردکن قهوه با ظرفیت زیاد است. مدل‌های مختلف این برند از دستگاه آسیاب کن قهوه اشتراکاتی هم، با یکدیگر دارند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. یکی از این موارد مشترک، جنس بدنه آسیاب قهوه فاما است که در تمامی مدل‌های آن از آلیاژ آلومینیوم صیقلی ساخته شده تا هم بهداشتی باشد و هم وزن این آسیاب قهوه ایتالیایی پایین بماند؛ طوری که پس از خرید دستگاه آسیاب قهوه فاما به‌راحتی بتوان آن را حمل‌ونقل کرد. این مزیت حتی در آسیاب قهوه دو کله فاما نیز دیده می‌شود و با وجود یک مخزن اضافه، چندان سنگین نیست. یکی دیگر از قابلیت‌های مشترک در تمامی مدل‌های این برند از دستگاه آسیاب خردکن قهوه سیستم کنترل ولتاژ است که مقدار مصرف ولتاژ آسیاب قهوه فاما را روی 24 ولت ثابت نگه می‌دارد. از گواهینامه CE اروپا هم، نباید غافل بود که به تمامی مدل‌های این برند از دستگاه آسیاب کن قهوه اهدا شده است. این گواهینامه معتبر که بسیاری از افراد را مجاب به خرید دستگاه آسیاب قهوه فاما کرده، نشان می‌دهد شرکت فاما تمامی استانداردهای ایمنی و بهداشتی مورد نظر آن را در ساخت دستگاه آسیاب خردکن قهوه رعایت کرده است. ساختار ظاهری این آسیاب قهوه ایتالیایی نیز، در اکثر مدل‌هایش مشابه بوده و از مخزن شیشه‌ای و دریچه خروجی یکسانی برای آن‌ها استفاده شده است. ذکر این نکته‌ هم خالی از لطف نیست که در خروجی مدل‌های مختلف این دستگاه آسیاب کن قهوه گیره‌ای پیش‌بینی شده تا علاوه بر ظروف مخصوص جمع‌آوری پود قهوه، از کیسه نیز بتوان برای این کار استفاده کرد. بهتر است در پایان به این نکته هم اشاره شود که قابلیت تنظیم تیغه محصول معرفی شده، جهت تهیه پودر قهوه‌های مختلف از نرم تا زبر وجود دارد.

خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه فاما

خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه فاما در کشورهای مختلفی صورت می‌گیرد، چراکه کمپانی فاما صادرات گسترده‌ای از این محصول را در سرتاسر جهان انجام داده و آن‌ها را به فروش می‌رساند. در کشور ما نیز نماینده و واردکننده محصولات این شرکت ایتالیایی، شرکت براکس است که با وارد کردن این محصول، بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب قهوه فاما را نیز در کشور راه‌اندازی کرده است. از جمله مشتریانی که در این بازار وجود دارند می‌توان به کافه‌ها، بارها، هتل‌ها و برخی از رستوران‌هایی که این دست از نوشیدنی‌ها را هم ارائه می‌دهند، اشاره کرد.

انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما

انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما را چندان نمی‌توان در دسته‌بندی‌های مختلفی بررسی کرد. زیرا تنوع چندانی از این محصول هم تولید نشده و هم از میان تولیدات ارائه شده نیز، تمامی آن‌ها به داخل کشور وارد نشده است. اما از میان مدل‌های موجود می‌توان انواع دستگاه آسیاب قهوه فاما را از نظر کارایی و موارد استفاده به دو دسته فروشگاهی و آسیاب قهوه صنعتی فاما تقسیم کرد. از نظر عملکرد نیز تنها دستگاه آسیاب برقی قهوه از این برند وجود دارد، اما به‌لحاظ ساختاری می‌توان به آسیاب قهوه دو کله فاما اشاره کرد که نسبت به نمونه‌های معمولی آن، متفاوت است.

قیمت دستگاه آسیاب قهوه فاما

قیمت دستگاه آسیاب قهوه فاما به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل تأثیرگذار بر روی این پارامتر، موتور و بدنه هستند که در هر دو زمینه از بهترین تکنولوژی‌ها و آلیاژها استفاده شده است. از تیغه این محصول اما، نباید به‌سادگی گذشت؛ قطعه‌ای که به‌سبب اهمیتش تأثیر بسزایی بر روی قیمت دستگاه آسیاب قهوه فاما دارد. از دیگر عوامل مؤثر در این زمینه، می‌توان به ظرفت مخزن، تعداد مخزن، میزان بازدهی، برق مصرفی، نوع کارایی و در نهایت فروشگاه عرضه کننده محصول اشاره کرد.

دستگاه آسیاب قهوه فاما ارزان

دستگاه آسیاب قهوه فاما ارزان نیست، به چند دلیل. نخست اینکه یک محصول خارجی است و هزینه تولید و توزیع آن قطعا از نمونه‌های مشابه داخلی بیشتر است. دوم اینکه از بهترین متریال‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت آن استفاده شده است. و در نهایت اینکه قیمت آن را قیمت ارز تعیین می‌کند. اما اگر با وجود تمام موارد مذکور به‌دنبال دستگاه آسیاب قهوه فاما ارزان هستید، به فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی علی‌الخصوص فروشگاه کابان تجهیز سر بزنید؛ چرا که این فروشگاه با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را بر روی محصولات خود گذاشته است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()