0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس ظرفیت / کیلوگرم
بر اساس ظرفیت / تن
کالا برای:

باسکول فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول فروشگاهی | خرید و فروش انواع باسکول فروشگاهی با بهترین قیمت (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

یکی از کاربردی ترین و حیاتی ترین دستگاه ها در یک فروشگاه، باسکول فروشگاهی است. باسکول فروشگاهی دیجیتال در قیاس با ترازو، کفه توزین بزرگ تری دارد و برای توزین مواد حجیم با ابعاد بزرگ به کار می رود. به دلیل نزدیکی دو دستگاه باسکول فروشگاهی و ترازو از حیث ساختار و کاربری، برخی از انواع باسکول فروشگاهی را باسکولت می نامند. چنانچه بخواهیم مرزی میان یک باسکول فروشگاهی و ترازو برقرار کنیم باید مشخص کنیم که ترازوها عموما در قوی ترین مدل ها تا وزن 70 کیلوگرم را وزن می کنند و باسکول فروشگاهی یا باسکولت در کم قدرت ترین مدل ها، از 70 یا 80 کیلوگرم بیشتر وزن می کند. باسکول دیجیتالی دارای اجزای متفاوتی است که شامل لودسل، حسگر وزن، صفحه نمایشگر دیجیتال، پلاتفرم، بدنه فلزی سخت و محکم و... می شود. در انواع باسکول برای افزایش میزان دقت در توزین و ظرفیت بیشتر، لودسل را در چهار طرف کفه فلزی، قرار می دهند تا وزن را به بهترین شکل توزین کند و بر روی صفحه نمایشگر نمایش دهد. نگه داشتن چند وزن در حافظه خود و محاسبه قیمت، وزن کلی چند محصول به همراه قیمت کل و نمایش آن بر روی صفحه نمایش از دیگر قابلیت ها و امکانات باسکول فروشگاهی است.

با خرید باسکول فروشگاهی در صورت دارا بودن قابلیت های لازم، می توانید باسکول دیجیتالی خود را به نرم افزارهای توزین کامپیوتری یا دستگاه کارتخوان، متصل کنید که طبیعتا بر قیمت باسکول دیجیتال فروشگاهی تاثیر می گذارد. از دیگر انواع باسکول فروشگاهی می توان به باسکول فروشگاهی ثابت، دیواری و متحرک اشاره کرد که با توجه به قابلیت آن ها، قیمت باسکول دیجیتال فروشگاهی تفاوت دارند. باسکول فروشگاهی ثابت مجهز به علمک یا ستونی است که به سینی باسکول چسبیده است. علمک باسکول فروشگاهی متحرک از بدنه آن جدا است و قابلیت جا به جایی دارد. باسکول فروشگاهی دیواری نیز بدون ستون است و بر روی دیوار نصب می شود. به باسکول های چرخ دار، باسکول میدانی نیز می گویند. طبیعتا قبل از خرید باسکول فروشگاهی ، عبارت باسکول فروشگاهی ارزان از ذهنتان عبور کرده است، پس برای تهیه انواع باسکول، ابتدا نیازهای کسب و کارتان را بشناسید تا باسکول فروشگاهی ارزان را متناسب با صنف کاری خود تهیه نمایید.

خرید و فروش باسکول فروشگاهی

ما خرید و فروش باسکول فروشگاهی را برای هر کسب و کاری که به ظرفیتی در حدود 150 کیلوگرم نیاز داشته باشد، پیشنهاد می کنیم. باسکول دیجیتالی بیشترین کاربرد را در مغازه های عرضه مواد غذایی، فروشگاه ها، میوه فروشی ها و ... دارد. کابان تجهیز خرید و فروش باسکول فروشگاهی را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری امکان پذیر ساخته است تا افرادی که به خرید باسکول فروشگاهی به روش کلاسیک یا سنتی علاقه مند هستند، باب میل خود به خرید باسکول فروشگاهی بپردازند.

انواع باسکول فروشگاهی

انواع باسکول فروشگاهی به طور کلی به دو دسته، باسکول فروشگاهی مکانیکی و باسکول فروشگاهی دیجیتال تقسیم بندی می شود. باسکول فروشگاهی مکانیکی به نام باسکول سنگی یا قپان نیز شناخته می شود. اگر چه امروزه باسکول فروشگاهی مکانیکی متقاضی کمتری دارد و کمتر ساخته می شود، اما ممکن است در مناطق دور از شهر و دور از برق رواج داشته باشد. از دیگر عواملی که بر رواج پیدا کردن انواع باسکول فروشگاهی تاثیر گذار بوده، قیمت باسکول فروشگاهی است. چرا که تولید باسکول دیجیتالی هزینه تقریبا یکسانی نسبت به باسکول فروشگاهی مکانیکی دارد.

قیمت باسکول فروشگاهی

قیمت باسکول فروشگاهی بستگی به ویژگی ها و امکانات آن دارد. به طور مثال، همان طور که ذکر شد، تعداد لودسل و حساسیت باسکول فروشگاهی دیجیتال بر قیمت باسکول دیجیتال فروشگاهی تاثیر گذار است. اگر قصد تهیه انواع باسکول فروشگاهی را دارید، می توانید در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز به خرید و فروش باسکول فروشگاهی بپردازید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع باسکول و استعلام قیمت باسکول فروشگاهی با کارشناسان فروش کابان تجهیز تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

باسکول فروشگاهی ارزان

باسکول فروشگاهی ارزان عبارتی است که احتمالا قبل از خرید و فروش باسکول فروشگاهی در اینترنت جست و جو کرده اید. قطعه شمار، پارسنگ، دقت، سرعت پایدار شدن وزن، توزین چند مرحله ای، باطری داخلی و شارژر، آلارم هشدار دهنده برای وزن بیش از حد، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، جنس بدنه و سینی، صفر کننده خودکار نمایشگر ثابت، متحرک یا دیواری و اتصال به چاپگر جانبی قابلیت هایی هستند که بر قیمت باسکول فروشگاهی تاثیرگذار هستند. پس اگر به دنبال تهیه باسکول فروشگاهی ارزان هستید، ویژگی های دلخواه کسب و کارتان را بشناسید تا در نهایت مناسب ترین مدل را با مناسب ترن قیمت تهیه نمایید.

9 / 10
از 16 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()