0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیر گیر صنعت کار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیر گیر صنعت کار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیر گیر صنعت کار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

این دستگاه تولید داخلی برای هم زدن مواد خمیر و ورز دادن آنها جهت تهیه انواع خمیر با بافت یکنواخت استفاده می شود.

خمیرگیر صنعت کار دارای یک پاتیل برای ریختن آب و آرد و چنگک برای مخلوط کردن آنهاست که شکل قرارگیری چنگک درون پاتیل با زاویه تند آنرا از سایر خمیرگیرها متمایز نموده است.

کاربرد دستگاه خمیرگیر صنعت کار تنها مختص تهیه خمیر برای انواع نان، شیرینی و خمیر پیتزا نیست و جهت میکس کردن گوشت، مواد فلافل و مخلوط کردن سایر مواد غذایی نیز دستگاهی بسیار مناسب محسوب می شود. با خرید این دستگاه در نانوایی‌ها، رستوران‌ها، فست فودها، شیرینی پزی ها و قنادی ها، هتل ها و کسب و کارهای خانگی می توان به شکل چشمگیری موجب افزایش سرعت خمیرگیری گردید.

قسمت‌های مختلف دستگاه خمیرگیر صنعت کار خصوصا دیگ یا پاتیل و پاروها یا همزن ها، به دلیل اینکه با خمیر ارتباط مستقیم دارند برای آماده سازی خمیری سالم و بهداشتی، با بهره‌گیری از بهترین فلزات ضد زنگ ساخته می شوند تا کمترین تاثیر را روی خواص خمیر داشته باشند. استیل 304 و فولاد سیکا از آلیاژهای بکار رفته در ساخت این دستگاه می باشند که در مجاورت با آب و رطوبت، دچار زنگ‌زدگی و فرسایش نمی شوند.

پاروی خمیرگیر صنعت کار به دو شکل سه شاخ از جنس آلومینیوم و دو شاخ از جنس استیل تولید و به بازار عرضه می شود که بر حسب نیاز مصرف کنندگان قابل انتخاب هستند.

دستگاه های خمیرگیر صنعت کار بر اساس گنجایش پاتیل به اندازه های 5 تا 240 کیلویی دسته بندی می شوند که در ظرفیت های پایین مصارف خانگی نیز دارند و با افزایش ظرفیت دستگاه و قدرت موتور برای مصارف نیمه صنعتی و صنعتی مناسب هستند.

برای شناخت بیشتر مدلهای مختلف خمیرگیر صنعت کار می توانید به سایت شرکت کابان تجهیز مراجعه نمایید تا با مطالعه مشخصات فنی و مزایا و معایب هر مدل بتوانید دستگاه متناسب با حجم کارتان را انتخاب نمایید.

4 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()