0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه یخ ساز ناگتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه یخ ساز ناگتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش دستگاه یخ ساز ناگتی با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

این دستگاه های مدرن تکه های کوچکی از یخ های فشرده را ایجاد می کنند که از بافتی نرم و مشبک برخوردار هستند تا با جذب نوشیدنی ها آنها را به سرعت خنک کنند. یخ های تولید شده توسط دستگاه یخ ساز ناگتی غالبا برای سرو نوشیدنی در کافه ها، بارها، رستوران ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرند و با ترکیب شدن با مایعات و گرفتن طعم آنها به خود مزه دار شده و به خاطر حالت نرمی که دارند، بر خلاف یخ های مکعبی، قابل جوییدن هستند.

این مدل یخ در ابتدا برای آبرسانی به بیمارانی که نوشیدن مایعات از لیوان برایشان دشوار بود در بیمارستان ها کاربرد داشت و تشنگی بیماران با جوییدن یخ ناگتی به جای آب برطرف می شد. در ضمن این یخ ها آسیبی به دندان ها وارد نمی کنند و مانند یک گلوله برفی در دهان آب می شوند.

دستگاه یخ ساز ناگتی در مراکز فیزیوتراپی نیز تقش مهمی ایفا می کند زیرا یخ های ناگتی به دلیل کوچک و نرم بودن روی سطح پوست خصوصا روی زانوها و آرنج ها بهتر عمل می کنند. یخ ناگتی به اندازه‌ای نرم است که به گلوله‌های کوچکی تبدیل می‌شود که پلاستیک را پاره نمی کند و آب یخ روی بیماران نمی ریزد.

اما مهمترین مورد مصرف دستگاه یخ ساز ناگتی در کافه ها و رستوران ها و فست فودها می باشد که امروزه اغلب این مراکز یخ ناگتی را به یخ مکعبی ترجیح می دهند تا نوشیدنی هایی با طعم بهتر در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

اغلب مدلهای دستگاه یخ ساز ناگتی کاملا قابل حمل هستند و نیازی به اتصال آب ندارند و فقط نیاز هست که مخزن آنها با آب پر شود.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و قیمت دستگاه یخ ساز ناگتی ، کارشناسان کابان تجهیز به صورت تلفنی و حضوری در خدمت شما هستند.

5 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()