0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه روغن گیری ای جی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه روغن گیری ای جی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه روغن گیری ای جی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

شرکت تولیدی بازرگانی ای جی یکی از وارد کنندگان و تولید کنندگان انواع مختلف تجهیزات صنایع غذایی در کشورمان به شمار می رود که همواره تلاش نموده‌ تا با معرفی و ارائه بهترین‌ دستگاه‌های مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا، نسبت به تجهیز و آماده نمودن مراکز نیمه صنعتی و صنعتی یاری رسان باشد.

دستگاه روغن گیری ای جی یکی از محصولات ارزشمند این مجموعه به حساب می آید که از تنوع بسیاری برخوردار است و نیاز بسیاری از مشاغل را برطرف می نماید. با استفاده از این دستگاه به آسانی می توان به عصاره گیری دانه های خوراکی و گیاهی پرداخت و روغن انواع خشکبار، میوه و هسته های روغنی نظیر شاهدانه، فندق، گردو، کلزا، سیاه‌دانه، کرچک، رازیانه، نارگیل و غیره را جهت مصارف خوراکی، درمانی و پزشکی استخراج و آماده مصرف نمود.

انواع دستگاه روغن گیری ای جی بر اساس میزان بازدهی (5 تا 250 کیلوگرم در هر ساعت) به دسته های نیمه صنعتی و صنعتی و از لحاظ ظاهری به دو گروه رومیزی و ایستاده دسته بندی می گردد.

تمامی مدلهای دستگاه روغن گیری ای جی با استفاده از روش پرس سرد، روغن انواع دانه ها را می گیرند که با این شیوه تمام خواص مواد غذایی حفظ شده و محصول نهایی که به دست مصرف کننده می رسد، بسیار با کیفیت و مقوی است.

با در نظر گرفتن اینکه درجه سختی، اندازه و درصد روغن همه دانه ها یکی نیست، به همین دلیل کشیدن روغن آن‌ها نیاز به تنظیمات متفاوتی دارد که دستگاه روغن گیری ای جی صنعتی با اعمال تغییراتی می تواند کشیدن روغن انواع هسته ها و خشکبار را ممکن سازد.

از مزایای دستگاه روغن گیری ای جی می توان به جنس بدنه تمام استیل، قابلیت کار مداوم بدون ایجاد صدا، رعایت تمامی استانداردهای ایمنی و بهداشتی، قابلیت تنظیم درجه دمای کنجاله، امکان شست وشو و نظافت و چرخش معکوس اشاره نمود.
جهت مطالعه ویژگیها و مشخصات تک تک مدلهای دستگاه روغن گیری ای جی ، سایت شرکت کابان تجهیز در دسترس شما قرار گرفته است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()