0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه روغن گیری اسوه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه روغن گیری اسوه | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه روغن گیری اسوه با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

گروه صنعتی و بازرگانی ماشین سازی اسوه صنعت اصفهان یکی از تولیدکنندگان دستگاه های روغن گیری با روش پرس سرد در کشورمان است که دستگاه هایی با ظرفیت، توان و بازدهی متنوع جهت استفاده در مصارف خانگی، محیط های نیمه صنعتی و صنعتی طراحی و تولید می کند.

انواع دستگاه روغن گیری اسوه با هدف ارتقاء سطح سلامت عمومی با مکانیزم پرس سرد کار می کنند و قادر هستند از اغلب دانه های سخت و نرم، روغن های طبیعی استخراج کنند.

در روش پرس سرد، هم به دلیل اینکه روغن موجود در دانه ها و مغز ها با تحت فشار قرار گرفتن خارج می شود و هم اینکه دمای روغن خروجی پایین تر از 43 درجه است، در نتیجه خاصیت های ارگانیک روغن حفظ می شود و روغنی شفاف و کاملا بکر و سالم جهت استفاده در مصارف خوراکی، دارویی و آرایشی آماده می گردد.

دستگاه روغن گیری اسوه از عملکرد اتوماتیک برخوردار است که امکان تهیه انواع روغن نظیر کنجد، آفتابگردان، زیتون، کتان ، سیاه دانه، خشخاش، فندوق، گردو، بادام، پسته و ده ها نوع دیگر (بیش از 130 روغن) را به صورت کاملا بهداشتی میسر می سازد.

با توجه به اینکه بدنه و قطعات دستگاه روغن گیری اسوه در تماس با روغن های خوراکی و دارویی قرار می گیرند که با سلامت افراد در ارتباط هستند، به همین علت از مرغوبترین استیل در ساخت آنها استفاده می شود.

تجهیز انواع دستگاه روغن گیری اسوه به موتور گیربکسی قدرتمند هم کار مداوم و بی وقفه را میسر می سازد، هم اینکه موجب نرم و بی صدا کار کردن دستگاه می گردد. در ضمن تعبیه سیستم خنک کننده امکان قابلیت روغن گیری ۲۴ ساعته بدون استراحت را میسر می سازد.

کارشناسان شرکت کابان تجهیز به صاحبان عطاری ها، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز تولید و پخش روغن های گیاهی و کارگاه های روغن گیری پیشنهاد می کند جهت رونق بخشیدن به کسب و کارشان یکی از مدلهای دستگاه روغن گیری اسوه را متناسب با حجم کارشان خریداری نمایند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()