0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اره استخوان بر الکترو کار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اره استخوان بر الکترو کار | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر الکترو کار با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

اره استخوان بر الکترو کار یک محصول تولیدی داخلی است که توسط شرکت معتبر الکتروکار طراحی و ساخته شده است. ازاین‌رو می‌توان آن را یک اره استخوان بر ایرانی دانست. به اره استخوان بر، اره ماهی بری و دستگاه گوشت بری هم می‌گویند، اره قصابی هم یکی دیگر از نام‌های استخوان بر الکتروکار است. از آنجایی که اره قصابی الکتروکار توسط طراحان و مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است، کاملا متناسب با سلیقه و ذائقه ایرانی‌ها بوده و به همین خاطر متقاضیان ایرانی تمایل بیشتری به خرید اره استخوان بر الکتروکار دارند. اما ایرانی بودن اره گوشت بر الکتروکار نباید گواهی بر بی‌کیفیت بودن آن باشد؛ زیرا شرکت معتبر الکتروکار تمدن نژاد با سابقه‌ای طولانی در زمینه واردات تجهیزات آشپزخانه صنعتی علی‌الخصوص دستگاه برش استخوان اقدام به تولید اره استخوان بر صنعتی کرده است، بنابراین قطعا با استانداردهای جهانی دستگاه برش گوشت آشنا بوده و آن‌ها را در ساخت اره ماهی بری خود لحاظ کرده است. در نتیجه کسانی که در زمینه خرید و فروش اره استخوان بر الکتروکار سروکار دارند، با یک اره استخوان بر ایرانی مواجه‌اند که هم کیفیتی برابر یا بعضا بیشتر نسبت به نمونه‌های خارجی دارد و هم قیمت اره استخوان بر الکتروکار نسبت به آن‌ها به‌مراتب کمتر است. ازاین‌رو خرید اره استخوان بر الکتروکار تیری است که با آن می‌توان دو نشان را هدف قرار داد. چرا که هم یک اره استخوان بر الکتروکار ارزان به دست می‌آید و هم یک دستگاه گوشت بری با کیفیت. انواع اره استخوان بر الکتروکار را می‌توان به سه دسته مختلف تقسیم کرد که بر اساس ابعاد، قدرت، سرعت و برخی شاخصه‌های دیگر با هم تفاوت دارند. در واقع اجزای اره قصابی الکتروکار را تیغه، بدنه، موتور، عرشه، پایه و سیستم راه‌انداز و متوقف کننده آن تشکیل می‌دهند که هر کدامشان بخشی از قیمت اره استخوان بر الکتروکار را به خود اختصاص داده‌اند. در ادامه بر هر کدام از اجزای دستگاه برش استخوان به‌صورت مجزا خواهیم پرداخت. به‌لحاظ کارایی و موارد استفاده نیز نمی‌توان تقسیم‌بندی خاصی برای انواع اره استخوان بر الکتروکار متصور بود، زیرا به‌طور کلی دستگاه برش گوشت یک اره استخوان بر صنعتی است و دستگاهی تحت عنوان اره استخوان بر خانگی وجود ندارد.

اره استخوان بر الکترو کار مجهز به یک تیغه اره نواری است که یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های یک اره ماهی بری را تشکیل می‌دهد. همواره هنگام خرید اره استخوان بر الکتروکار نوع و جنس تیغه، مورد توجه خریداران آن بوده است. تیغه‌های به‌کارگیری شده در اره قصابی الکتروکار بهترین کیفیت را دارند و با تیغه‌های معروف ایتالیایی قابل رقابت هستند. موتور این اره استخوان بر ایرانی اما، عموما از نوع صنعتی بوده و با برق 230 ولت صنعتی کار می‌کند. برای بدنه استخوان بر الکتروکار نیز از آلیاژ آلومینیوم استفاده شده تا هم سبک باشد و هم موجب شود تا یک اره استخوان بر الکتروکار ارزان به بازار عرضه شود. عرشه یا میز کار اره گوشت بر الکتروکار نیز کاملا صاف و صیقلی طراحی شده تا تکه گوشت‌های ریز به سطح آن نچسبند و با فاسد شدن موجب آلودگی‌اش نشوند. ازاین‌رو شست‌وشوی میز کار این دستگاه برش استخوان نیز به‌سهولت انجام می‌شود. ابعاد خوبی هم برای عرشه اره قصابی الکتروکار در نظر گرفته شده تا فضای مناسبی را در اختیار کاربر قرار دهد. معمولا انواع ایستاده دستگاه گوشت بری دارای پایه می‌باشند تا به ارتفاع استاندارد یک انسان برسند؛ استخوان بر الکتروکار نیز از این غائله مستثنا نیست و در مدل‌های مختلف آن، پایه‌های مستحکم و مقاوم با ارتفاع‌های متفاوت پیش‌بینی شده است. همیشه سیستم راه‌انداز و متوقف کننده یک دستگاه برش گوشت از اهمیت بسزایی برخوردار بوده؛ برخی از شرکت‌ها حتی از کلید توقف اضطراری نیز در اره استخوان بر صنعتی خود استفاده می‌کنند. اما اره گوشت بر الکتروکار عموما از یک کلید استپ و استارت معمولی برخوردار بوده و چندان سیستم پیچیده‌ای در این اره استخوان بر ایرانی استفاده نشده است.ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تقریبا تمام دستگاه‌های اره ماهی بری از یک بازوی محافظ تیغه که حکم اهرم هدایت گوشت به سمت تیغه را نیز دارد، در درون خود بهره می‌برند که استخوان بر الکتروکار نیز مجهز به آن می‌باشد. ضمن آنکه این دستگاه برش استخوان از قابلیت تنظیم عرض برش نیز برخوردار است تا تکه‌های گوشت را در اندازه‌های دلخواه برش دهید. اره گوشت بر الکتروکار از چرخ حمل‌ونقل در زیر پایه‌های خود بهره‌مند نبوده و نیازی هم به استفاده‌ از چرخ برای آن نیست، چرا که وزن مناسبی داشته و بعد از خرید اره استخوان بر الکتروکار به‌راحتی می‌توان آن را جابه‌جا کرد.

خرید و فروش اره استخوان بر الکترو کار

خرید و فروش اره استخوان بر الکترو کار به‌وفور در فروشگاه کابان تجهیز رخ می‌دهد و یکی از پر رونق‌ترین بخش‌ها در این فروشگاه بزرگ می‌باشد. زیرا فروشگاه کابان تجهیز یک فروشگاه اینترنتی بوده که علاوه بر در اختیار داشتن مزایای اینترنتی بودن نسبت به فروشگاه‌های سطح شهر، با ایجاد بستری رقابتی قیمت‌های مناسب‌تری هم نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی برای خرید و فروش اره استخوان بر الکتروکار ارائه می‌دهد.

قیمت اره استخوان بر الکترو کار

قیمت اره استخوان بر الکترو کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به طول تیغه، ابعاد و اندازه فک برش، جنس بدنه و قدرت موتور اشاره کرد. البته فروشگاهی که دستگاه گوشت بری از آن تهیه می‌شود نیز تأثیر مهمی در قیمت اره استخوان بر الکتروکار دارد؛ به‌عنوان مثال فروشگاه کابان تجهیز که فضایی رقابتی دارد، قطعا قیمت‌های مناسب‌تری از دستگاه برش گوشت ارائه خواهد داد.

انواع اره استخوان بر الکترو کار

انواع اره استخوان بر الکترو کار را می‌توان در سه دسته‌بندی مختلف قرار داد که در فاکتورهای مختلفی مثل قدرت موتور، طول تیغه و ارتفاع و عرض برش با هم تفاوت دارند. از منظر کارایی نیز انواع اره استخوان بر الکتروکار را تنها می‌توان در یک دسته‌بندی قرار داد و آن‌‌هم چیزی جز اره استخوان بر صنعتی نیست. زیرا اره استخوان بر خانگی وجود ندارد.

اره استخوان بر الکترو کار ارزان

اره استخوان بر الکترو کار ارزان را فقط می‌توان در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز یافت، زیرا علاوه بر اینکه یک فروشگاه اینترنتی است، از بستری رقابتی در درون خود بهره می‌برد که موجب شده تا قیمت محصولات به نازل‌ترین حد خود برسند. ازاین‌رو اره استخوان بر الکتروکار ارزان را می‌توان در این فروشگاه اینترنتی به‌راحتی پیدا کرد؛ اره استخوان بری که خود، ایرانی است و قیمتی به مراتب پایین‌تر از نمونه‌های مشابه خارجی دارد.

8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()