0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیرگیر اسپیرال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیرگیر اسپیرال | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیرگیر اسپیرال با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه خمیر کن یا خمیرگیر جزء لوازم اولیه هر نانوایی محسوب می گردد که برای مخلوط کردن مواد و ورز دادن آنها جهت تهیه خمیر یکدست با بافتی نرم بکار برده می شود.

دستگاه های خمیرگیر نانوایی را با توجه به شیوه قرارگیری و همزدن چنگک ها و مکانیزمی که برای آماده سازی خمیر دارند به دسته های خمیرگیر پارویی، میکسر سیاره ای و خمیرگیر اسپیرال می توان دسته بندی نمود که در ادامه به بررسی ویژگیهای مدلهای اسپیرال می پردازیم.

 

کار با خمیرگیر اسپیرال بسیار آسان است و در آن نیروی دست هیچ دخالتی ندارد، فقط باید آرد، آب، مخمر و نمک با میزان های درست درون پاتیل ریخته شوند تا با روشن شدن دستگاه فرایند خمیرگیری آغاز گردد. جهت تهیه خمیر مرغوب با خمیرگیر اسپیرال ابتدا باید دستگاه روی دور کند کار کند، پس از چند دقیقه که آرد و آب به خوبی مخلوط شدند، باید دور دستگاه را تند کرد.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه های خمیرگیر اسپیرال در این است که با نسبت جذب آب بیشتر، نانی را تولید میکنند که هضم آن اسان تر می گردد و اصطلاحا گفته می شود نان پوک است. در عین حال به دلیل استفاده از آب بیشتر و آرد کمتر در این دستگاه ها، در هزینه نانوایی ها نیز صرفه جویی می گردد.

اگر شما هم برای کسب‌وکار خود در جستجوی خرید مناسب‌ترین خمیرگیر اسپیرال با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستید، به وب سایت شرکت کابان تجهیز مراجعه کنید.

4 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()