0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس ظرفیت / کیلوگرم
بر اساس ظرفیت / تن
کالا برای:

باسکول نیکو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول نیکو | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع باسکول نیکو با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

باسکول نیکو یکی از اولین و قدیمی ترین تولیدکنندگان باسکول در کشور است. شرکت نیکو از سال 1315 توسط مرحوم حاج نعمت الله محمدزنجانی با ساخت باسکول های چوبی و فلزی که به نام قپان شهرت داشتند، شروع به کار کرد. البته فعالیت رسمی این شرکت از سال 1325 از سر گرفته شد. تنوع باسکول های نیکو را می توان به چیزی حدود 20 نوع باسکول نیکو نسبت داد که هرکدام از ویژگی ها و ظرفیت توزین مختص به خود برخوردار بوده و مناسب استفاده در صنفی خاص هستند. معیارهای اصلی و شاخص شرکت نیکو حول محور مشتری مداری و حفظ کیفیت و قدرت باسکول نیکو می چرخد که همین امر نیز ضامن خرید باسکول نیکو طی 75 سال بوده است. از این رو توانسته قسمت اعظمی از بخش فروش در بازار توزین را به خود اختصاص دهد. این شرکت پس از گذشت چندین سال از فعالیت خود همچنان به تولید انواع باسکول مکانیکی نیکو اعم از باسکول قپانی یا باسکول سنگی مشغول است. شایان ذکر است که شرکت نیکو از اولین تولیدکنندگان باسکول صنعتی، باسکول فروشگاهی و باسکول پزشکی در ایران بوده است. از این رو به برندی آشنا و محبوب در کلیه صنایع تبدیل شده است و خرید باسکول نیکو را پیوسته تداوم بخشیده است. البته نباید از نرخ گذاری آن نیز گذشت. قیمت باسکول نیکو همواره از خوش قیمت ترین انواع باسکول دیجیتال موجود در بازار بوده است. 

فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز امکان خرید و فروش انواع باسکول نیکو با بهترین قیمت را به دو صورت حضوری و خرید اینترنتی باسکول نیکو فراهم ساخته است. شاید بتوان اغلب مدل های باسکول نیکو را در زمره باسکول های صنعتی قرار داد، اما باسکول نیکو در مصارف پزشکی و دامی نیز مدل های فراوانی از دسته باسکول های طبی و باسکول دامکشی را عرضه کرده است. شما می توانید از طریق مراجعه به نمایشگاه ما در سایت کابان تجهیز و بررسی انواع باسکول نیکو به کسب اطلاعاتی در خصوص انواع باسکول نیکو و نحوه کاربرد و قابلیت هایش دست یابید و در صورت مواجه شدن با هر ابهام یا سوالی با مشاورین آنلاین ما در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز تماس حاصل نمایید.

خرید و فروش باسکول نیکو

خرید و فروش باسکول نیکو در فروشگاه کابان تجهیز به واسطه برخورداری از قیمت مناسب در شرایطی استثنایی قرار گرفته است. تضمین کیفیت، دقت و قدرت به علاوه ارسال فوری محصول یکی از مزایای خرید و فروش باسکول نیکو توسط سایت کابان تجهیز است که می تواند در سرعت بخشیدن به انجام کار و آسودگی خاطر شما خریداران محترم نقش مهمی را ایفا نماید. در عین حال، دو روش خرید حضوری و آنلاین و همچنین امکان مشاوره تلفنی و حضوری می تواند شما را در رسیدن به باسکول دلخواه تان بیشتر و بیشتر یاری کند. 

انواع باسکول نیکو

در تقسیم بندی انواع باسکول نیکو می توان به چند روش مختلف عمل کرد. در ابتدا باید باسکول نیکو را در دو گروه باسکول مکانیکی نیکو و باسکول دیجیتال نیکو جای داد. در ادامه باید انواع باسکول نیکو را به باسکول میدانی نیکو، باسکول صنعتی نیکو، باسکول فرغونی نیکو، باسکول آویز نیکو، باسکول کفی نیکو و انواع باسکول پزشکی نیکو که خود شامل باسکول ویلچری نیکو و باسکول قد و وزن نیکو و... می شود تقسیم کرد. تمامی این تقسیم بندی ها نشان دهنده تنوع در تولیدات باسکول نیکو است که سبب خواهد شد خرید باسکول نیکو در طیف بزرگتری از متقاضیان انجام بگیرد. 

قیمت باسکول نیکو

با توجه به این میزان تنوع و کاربرد در محصولات شرکت نیکو قطعا قیمت باسکول نیکو بر اساس فاکتورهایی هم چون ظرفیت، دقت، کارایی و ویژگی مشخص خواهد شد. اما سوا از این مساله، قیمت باسکول نیکو همواره در میان تولیدات داخلی ویژه بوده است. علیرغم اینکه بیشتر باسکول های نیکو دیجیتال هستند و به مصارف صنعتی میرسند، با این حال قیمت آن کمترین نوسان را داشته است و با همین روش نیز توانسته سالیان سال در بازار داخلی حضور داشته باشد.

باسکول نیکو ارزان

شرکت نیکو نیز مانند سایر تولیدکنندگان در بین محصولات خود هم باسکول نیکو ارزان قیمت را قرار داده است و هم انواع باسکول نیکو گرانتر. این شما هستید که با مشخص کردن نوع کاربرد و میزان ظرفیتی که از باسکول انتظار دارید دست به انتخاب یکی از این محصولات زده و آن را استفاده می کنید. شایان ذکر است که باسکول نیکو ارزان قیمت نیز دارای همان کیفیت و قدرت محصولات دیگر است. تنها تفاوت در نوع کاربری و همچنین میزان قابلیت های آن ها است.

10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()