0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اره استخوان بر امگا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اره استخوان بر امگا | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر امگا با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

دستگاه اره استخوان بر امگا بر یا اره گوشت بر امگا یکی از بزرگترین محصولاتی است که این شرکت تولید کرده است این محصول بیشتر در کارخانه‌های گوشت بری، قصابی‌های بزرگ و صنایع شیلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس انواع دستگاه اره استخوان بر امگا از فلز استیل ضد زنگ ساخته شده است. استفاده از جنس استیل در بدنه دستگاه اره استخوان بر امگا باعث افزایش استانداردهای بهداشتی این دستگاه شده است و این بر قیمت دستگاه اره استخوان بر امگا تاثیر گذاشته است. اره استخوان بر امگا از سه جز اصلی تشکیل شده است. میز کار یا عرشه تیغه و فک از جمله این اعضا هستند. این دستگاه به اره استخوان بر قصابی نیز معروف است. با توجه به اینکه کار با اره استخوان بر امگا بسیار خطرناک است، این شرکت بر روی تیغه تمامی مدل های این اره استخوان بر ایتالیایی محافظ نصب کرده است تا از آسیب به دست و سایر نقاط بدن جلوگیری به عمل آید. این محافظ در حکم اهرم برای دستگاه است و به صورت کامل تیغه دستگاه را پوشش می‌دهد.

بسته به نوع استفاده شما از این دستگاه باید هنگام خرید دستگاه اره استخوان بر امگا به نکاتی از جمله طول تیغه، ارتفاع برش و سرعت برش نیز توجه کرد. کیفیت محصولات شرکت ایتالیایی امگا به ویژه اره گوشت بر امگا بسیار بالا است و هنگام استفاده از این دستگاه متوجه این نکته خواهید شد. دستگاه اره استخوان بر امگا به طور ویژه مختص کارگاه‌های گوشت بری، کشتارگاه ها و مراکز شیلاتی است. اما از این دستگاه به عنوان اره استخوان بر قصابی در مجموعه های بزرگ قصابی هم استفاده می‌شود. خرید دستگاه اره استخوان بر امگا به راحتی و در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز انجام می‌گیرد و شما می‌توانید با مراجعه به این سایت در بین تنوع محصولات موجود و امکان مقایسه بین آنها، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید و فروش دستگاه اره استخوان بر امگا

خرید و فروش دستگاه اره استخوان بر امگا معمولا به صورت محدود انجام می‌گیرد علت اصلی آن این است که اره استخوان بر امگا عمدتا در کارخانه‌ها و کشتارگاه‌های بزرگ و برای قطعه قطعه کردن گوشت در مقیاس بزرگ انجام می‌گیرد به همین دلیل شناخت از یک اره استخوان بر قصابی و جزییات انواع دستگاه اره استخوان بر امگا یکی از مولفه‌های اصلی انتخاب درست محصول خواهد بود. خرید و فروش دستگاه اره استخوان بر امگا بیشتر در نمایندگی‌های این شرکت و فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی از جمله کابان تجهیز انجام می‌گیرد. اگر قصد خرید دستگاه اره استخوان بر امگا را دارید و از طرفداران اره استخوان بر ایتالیایی هستید کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز آماده ارایه مشاوره رایگان تلفنی و حضوری برای انتخابی مطلوب از انواع دستگاه اره استخوان بر امگا هستند.

انواع دستگاه اره استخوان بر امگا

انواع دستگاه اره استخوان بر امگا بر اساس اندازه تیغه دسته بندی می‌شود و علت اصلی این موضوع توجه زیاد صاحبان صنایع گوشت و پروتیین به کارایی تیغه در نحوه قطعه کردن گوشت است. البته شاخصه‌های دیگری هم برای دسته بندی انواع دستگاه اره استخوان بر امگا وجود دارد که از جمله آنها قدرت موتور و سرعت برش است اما همانطور که گفته شد اندازه تیغه نکته‌ای است که بیشتر از همه برای خریداران این محصول حائز اهمیت است. اندازه تیغه اره گوشت بر امگا از 155 تا 320 است و این مساله بر قیمت دستگاه اره استخوان بر امگا تاثیرگذار است. دستگاه اره استخوان بر امگا در 5 مدل طراحی شده و در بازار عرضه می‌شود.

قیمت دستگاه اره استخوان بر امگا

قیمت دستگاه اره استخوان بر امگا نسبت به نمونه‌های مشابه داخلی و حتی خارجی بالاتر است اما این مساله نتوانسته بازار این اره استخوان بر ایتالیایی را در کشور تحت تاثیر قرار دهد. عمده علت این موضوع کیفیت بسیار بالای قطعات و در نهایت کیفیت مطلوب انواع دستگاه اره استخوان بر امگا است. عامل دیگری که بر قیمت دستگاه اره استخوان بر امگا در طی سال های گذشته تاثیر گذاشته است افزایش نرخ ارز و نوسانات بازار بود که دسترسی به محصول اره استخوان بر امگا را برای تولید کنندگان و صاحبان صنایع محدودتر کرد اما همانطور که اشاره شد کیفیت بسیار بالای محصولات شرکت امگا به ویژه اره گوشت بر امگا باعث شده تا هر روز بر خریداران این محصول در کشور ما افزوده شود.

دستگاه اره استخوان بر امگا ارزان

دستگاه اره استخوان بر امگا ارزان در حقیقت مدل‌های کوچکتر با تیغه‌های مقیاس کوچک اره استخوان بر امگا هست که به نام اره استخوان بر قصابی نیز شناخته می‌شوند حتی این مدل‌ها نیز در مقایسه با نمونه‌های داخلی قیمت‌های بالاتری دارند زیرا اصولا یک دستگاه اره استخوان بر ایتالیایی محصول ارزانی نیست یکی از راه های خرید دستگاه اره استخوان بر امگا ارزان توجه به قیمت‌های روزآوری شده در سایت‌های فروش آنلاین به ویژه در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز است که امکان مقایسه مدل‌ها و قیمت محصولات مختلف را برای خریداران فراهم کرده است.

8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()