0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در ترازو
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

ترازو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش اینترنتی ترازو با بهترین قیمت| (لیست قیمت 3 تير 1403)

ترازو یکی از ابزارهای قدیمی است که از آن برای سنجش وزن اجسام استفاده می شده است. با استناد به تصاویر برخی از انواع ترازو در مقبره های فراعنه مصر، قدمت ساخت آن به پنج هزار سال قبل از میلاد بازمی گردد. امروزه دیگر ترازو به بخشی جداناشدنی از خرید و فروش روزانه بدل شده است. ترازوی دیجیتالی که نزدیک به دو دهه است به دوره ترازوی مکانیکی پایان داده است، در تمامی سوپرمارکت ها و مراکز خرید دیده می شود و ابزاری آشنا برای فرد فرد انسان ها در سرتاسر زمین به شمار می آید. در این میان طبیعتا خرید و فروش انواع ترازوی دیجیتالی خود تبدیل به شغل شده است. در سوی دیگر، خریدار ترازو ایستاده است که به خرید مناسب ترین ترازو می اندیشد. چگونه باید به خواسته خود برسد؟ ما در فروشگاه کابان تجهیز علاوه بر تولید محتوای کافی برای شناسایی انواع ترازو ، خاصه ترازوی دیجیتال، و فراهم کردن بستر خرید ترازو ، سعی در برطرف کردن این نقیصه داریم. ما این کار را هم به صورت آنلاین و در قالب سایت انجام می دهیم، هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری. با این اوصاف، این برای شما فرصتی خواهد بود تا در فروشگاهی معتمد و کارکشته ترازو بخرید.

ترازوها بر اساس کاربردشان در دسته های مختلفی تقسیم می شوند. انواع ترازو بر اساس کاربری به دسته های ترازو آزمایشگاهی، ترازو صنعتی، ترازو خانگی، ترازو فروشگاهی و ترازو پزشکی تقسیم می شود. از میان این ترازوها، ترازوی فروشگاهی ، ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی بیشترین تنوع و مدل ها را دارند و به سبب حوزه هایی که می توان از آنها بهره برد، مشاغل گسترده ای را شامل می شوند. در زیر این دسته بندی ها می توان به دیگر انواع ترازو نیز اشاره کرد. فی المثل ترازوی گرمی، ترازوی طلا، ترازوی زعفران، ترازوی عطاری و ترازوی نقره همگی ترازوهایی هستند که در دسته ترازوی آزمایشگاهی یا گرمی جای می گیرند. از طرف دیگر ترازوی قطعه شمار یا ترازوی فلزی زیر عنوان ترازوی صنعتی تعریف می شود. ترازوی زیرپایی و ترازوی آشپزخانه در مقام ترازوی خانگی شناخته می شود و ترازوی قد و وزن یا ترازوی ویلچری از جمله انواع ترازوی پزشکی به حساب می آید. انواع ترازوی فروشگاهی نیز نیازمند توصیف بیشتر نیست؛ چراکه بیش از هر نوعی از انواع ترازو در طول شبانه روز با آن سرو کار داریم و شناختن آن کار دشواری نخواهد بود.

شما می توانید با خرید ترازو در هر یک از این دسته بندی ها نیاز خود را به وزن کردن مرتفع کنید. اما پیش از خرید در خاطر داشته باشید که اطلاعات کافی از آن جمع آوری کنید. امکانات، قابلیت ها، شرکت سازنده و موارد بیشتر در هر یک از انواع ترازو مستقیما بر قیمت ترازو اثر خواهد گذاشت. بنابراین، درباره قیمت ترازو بپرسید و قابلیت ها، امکانات و شرکت های سازنده ترازو را بشناسید. ترازوهایی که در دسته های مشخص قرار می گیرند، گاهی بر حسب نیاز یا استفاده مشابه، می توانند در دسته بندی های دیگر هم استفاده شوند. برای مثال دور از ذهن نیست که از یک ترازوی فروشگاهی بدون علمک، استفاده ای صنعتی شود. یا از یک ترازوی صنعتی در یک فروشگاه استفاده شود: مثلا فروشگاه پیچ و مهره! به این ترتیب می توان از ترازوها سوا از دسته بندی ها نیز استفاده کرد. هرچند، دسته بندی ها مشخص کننده بازار هدف هر یک از ترازوهاست و خرید ترازو را برای متقضیان آسان تر می کند. چنانچه برای خرید ترازو سردرگم شده اید، با ما تماس بگیرید تا برایتان روشن شود که نیازتان کدام یک از انواع ترازوی دیجیتالی است.

خرید و فروش ترازو

خرید و فروش ترازو در سایت کابان تجهیز به صورت حضوری و آنلاین انجام می گیرد. احتمالا نتوانید چنین گزینه ای را در هر فروشگاه اینترنتی بیابید. فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز با یک دهه تجربه در زمینه خرید و فروش ترازو ، شرایطی را فراهم کرده است تا افرادی هم که به خرید سنتی یا کلاسیک علاقه مند هستند، یا نیاز به مشاهده محصول از نزدیک دارند، بتوانند باب میل خود و با رضایت به خرید و فروش ترازو بپردازند. ما با ایجاد فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز، کوله باری ده ساله را به این فروشگاه آورده ایم. منشع و منبع این حرکت، مشتریان و متقضیان ترازو در سرتاسر ایران بوده اند. ما کاری کرده ایم تا خرید ترازو بیش از پیش آسان شود. در عین حال مشاوره برای خرید ترازو و شناسایی مدل ها و تولیدکنندگان نیز برای خریداران در دسترس باشد. اینچنین است که خرید و فروش ترازو در فروشگاه کابان تجهیز انجام می شود. 

انواع ترازو

انواع ترازو معمولا در تنوع چشمگیری طراحی، تولید و به بازار عرضه می شوند. علاوه بر تقسیم بندی های ذکر شده در متن، به طور جامع تری می توان انواع ترازو را بر اساس سازنده و برند، نوع و کاربری، و حتی دیجیتالی بودن و مکانیکی بودن، تقسیم بندی کرد. سوا از آن، انواع ترازو در بازار داخلی شامل تولیدکنندگان داخلی و خارجی می شود. طبیعتا خرید ترازوی ایرانی با جیب متقاضی داخلی تناسب بیشتری دارد. اما از طرف دیگر نمی توان کتمان کرد که ترازوی خارجی قابلیت هایی به مراتب پیشرفته تر از انواع ایرانی دارد. برای مثال، تولیدکنندگان ترازوی فروشگاهی در ایران هنور تولید و تعبیه نمایشگر گرافیکی را در ترازوهای فروشگاهی انجام نداده اند. این مسئله یقینا متاثر از استطاعت خرید متقاضی ایرانی نیز هست. در حوزه آزمایشگاهی، ترازوهای خارجی بازار را در قبضه دارند و با توزین بسیار دقیق و ترسیم نمودارهای مختلف و اشکال گوناگونی از توزین جرم و چگالی، اولویت های انتخاب برای مراکز آزمایشگاهی خواهند بود. با این حال بیشتر خریداران انواع ترازوی فروشگاهی از تولیدهای داخلی استفاده می کنند. اما این اتفاق در ترازوی پزشکی نیفتاده است و برندهایی همچون بیورر و سکا پیش اند. با این حال بدیهی است که قیمت انواع ترازو با توجه به کیفیت، کاربری و داخلی بودن، با جیب خریدار داخلی تناسب بیشتری دارد.

قیمت ترازو

قیمت ترازو در دسته های گوناگون بسیار متفاوت از هم است. یقینا یک ترازوی دیجیتالی گران تر از یک ترازوی مکانیکی است. از طرف دیگر، قیمت گران تر ترازوی دیجیتالی به دقت بیشتر در توزین می انجامد. ممکن است یک ترازوی جیبی یا گرمی ساده 500 هزار تومان هم قیمت داشته باشد. اما این علت نمی شود تا هر یک از انواع ترازوی دیجیتالی را ارزان بدانیم. چراکه قیمت ترازوها بر اساس معیارهای دیگری تعیین می شود. از جمله برند سازنده، نوع ترازو، قابلیت ها و ایرانی یا خارجی بودن آن. قیمت ترازو تابعی از عواملی است که ذکر شد. از طرف دیگر، ممکن است یک ترازوی ارزان نیازهای کسب و کار شما را رفع کند و دیگر لزومی به هزینه مضاعف نباشد؛ پس پیش از تهیه هر یک از انواع ترازو حتما نیازهای کسب و کارتان را بشناسید. اگر شما قصد خرید ترازو را دارید می توانید در خصوص قیمت ترازو با مشاورین مجرب فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز تماس بگیرید و از قیمت ترازوها سوال کنید.

ترازوی ارزان

احتمالا عبارت ترازوی ارزان عبارتی است که حداقل یک بار قبل از خرید انواع ترازوی دیجیتالی در اینترنت جست و جو کرده اید. اگرچه به کارگیری آن در شرایط اقتصادی کنونی مقداری نامعقول است، اما همواره می توان راهی برای خرید ترازوی ارزان یا یافتن مدل هایی که قیمت کمتری دارند، پیدا کرد. این مهم می تواند از طریق شناخت کامل از ترازوها و شناخت نیاز شما فراهم شود. برای مثال یک ترازوی فروشگاهی بدون چاپگر می تواند نیاز شما را مرتفع کند. به این ترتیب این مدل ها می تواند شما را به یک ترازوی ارزان در قیاس با مدل هایی که قابلیت های بیشتری دارند، برساند. هم چنین برخی از افراد بدون توجه به نیاز کسب و کارشان تنها به دنبال تهیه ترازوی ارزان هستند و به کیفیت و نوع کاربری آن توجهی ندارند. این نوع خرید ترازو به قصد خرید صرفا ارزان نیز درست نیست. ما در مجموعه فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا کاربرد، کیفیت، نیاز خود و شرکت سازنده را در نظر بگیرید، سپس درباره قیمت ترازو و در نهایت خرید ترازو تصمیم بگیرید.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()