0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
کالا برای:

پاتیل خمیر 90 لیتری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پاتیل خمیر 90 لیتری | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع پاتیل خمیر 90 لیتری با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

پاتیل خمیر، ظرف فلزی بزرگی است جهت نگهداری خمیر برای مدت زمان مشخص که در اغلب نانوایی ها چه صنعتی چه سنتی جهت سهولت کار چانه گیری بکار می آید. این ظرف با گنجایش های مختلف به بازار عرضه می گردد که پاتیل خمیر 90 لیتری از نمونه های پرکاربرد محسوب می می شود.

همه ما می دانیم که برای پخت انواع نان، خمیر باید عمل آورده شود یعنی اینکه باید استراحت کند و به اصطلاح وربیاید تا آماده پخت گردد. با خرید پاتیل خمیر 90 لیتری می توان خمیر را برای زمان معینی درون آن قرار داد تا وربیاید و آماده پخت گردد.

 

این وسیله به دو شکل ثابت و متحرک در بازار موجود است که مدلهای متحرک به دلیل امکان جابجایی طرفداران بیشتری دارد.

با مجهز شدن پاتیل خمیر 90 لیتری متحرک به سه پایه چرخدار، نانوایان وشاطرها می توانند هنگام چانه گیری آنرا به سهولت در دسترس خود قرار دهند و بر سرعت کار بیافزایند. بنابراین این وسیله در کنار سایر تجهیزات نانوایی مخصوصا خمیرگیر استفاده می گردد.

با در نظر گرفتن اینکه مواد درون پاتیل خمیر 90 لیتری از رطوبت فراوانی برخوردار هستند از اینرو پاتیل از جنس استیل مقاوم و یکپارچه ساخته می شود تا دچار زنگ زدگی، خوردگی و فرسودگی نگردد و البته استیل به هیچ وجه با خمیر وارد واکنش نمی شود. در عین حال، خمیر به دیواره پاتیل نمی چسبد و شستشوی آن بسیار آسان است.

به دلیل پرکاربرد بودن تجهیزات نانوایی در صنایع غذایی، فروشگاه کابان تجهیز با در کنار هم قرار دادن این دستگاه ها کار شما مشتریان را راحت نموده، بطوریکه می توانید با مراجعه به سایت از مشخصات و قیمت هر مدل مطلع گردید و سپس اقدام به خرید نمایید. یکی از این ابزار پاتیل خمیر 90 لیتری است که با قیمت بسیار مناسب در اختیار کاربران قرار می گیرد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()