0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه آسیاب لیون استیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه آسیاب لیون استیل | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه آسیاب لیون استیل با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه آسیاب لیون استیل یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های آسیاب است که محصولی از شرکت داخلی لیون استیل و دارای تنوع قابل توجه در مدل و میزان گنجایش است که باعث شده تا انواع دستگاه آسیاب لیون استیل به یکی از پرفروش‌ترین برندهای داخلی تبدیل شود. دستگاه آسیاب لیون استیل در سه مدل تولید شده است که هر کدام از آنها در دو ظرفیت 1 و 2 کیلویی طراحی و ساخته شده است. خرید و فروش دستگاه آسیاب لیون استیل به راحتی و در تمامی فروشگاه عرضه محصولات صنعتی و نیمه صنعتی آشپزخانه انجام می‌گیرد. قیمت دستگاه آسیاب لیون استیل در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی بسیار ارزان و حتی در مقایسه با برخی از نمونه‌های داخلی هم ارزان است و به همین دلیل آن را دستگاه آسیاب لیون استیل ارزان می‌نامند.

مناسب بودن قیمت دستگاه آسیاب لیون استیل باعث شده تا خرید دستگاه آسیاب لیون استیل برای کسب و کارهای نیمه صنعتی و صنعتی مقرون به صرفه باشد. انواع دستگاه آسیاب لیون استیل با بدنه‌هایی از جنس چدن و استیل و در مدل های مختلف الاکلنگی و ساده در بازار عرضه شده است که خرید و فروش دستگاه آسیاب لیون استیل را به دلیل تنوع خدمات برای مراکز نیمه صنعتی و خانگی بیشتر کرده است. دستگاه آسیاب لیون استیل ارزان در حقیقت نمونه‌های چدنی این محصول محسوب می‌شوند که معمولا با پوششی رنگ شده و یا آبکاری شده در بازار عرضه می‌شود.

خرید و فروش دستگاه آسیاب لیون استیل

خرید و فروش دستگاه آسیاب لیون استیل بازار قابل توجهی را در بین صاحبان صنایع کوچک مرتبط با محصولات مواد غذایی و معدنی برای خود ایجاد کرده است. توجه داشته باشید که پس از آسیاب کردن مواد از طریق دستگاه آسیاب لیون استیل دیگر نیازی به الک کردن آنها نخواهید داشت زیرا تیغه‌های تیز و قدرتمند این دستگاه به‌طور کامل تمامی مواد داخل آن را آسیاب خواهد کرد. کیفیت این محصول باعث شده تا خرید و فروش دستگاه آسیاب لیون استیل پررونق تر باشد.

انواع دستگاه آسیاب لیون استیل

انواع دستگاه آسیاب لیون استیل سه مدل مختلف دارد. دو مدل از اینها دارای ظرفیت مشابه 2 لیتری هستند. مدل 2 لیتری از انواع دستگاه آسیاب لیون استیل یک نمونه با پوشش استیل عرضه و یک نمونه با رنگ کوره ای دارد و نمونه‌های یک لیتری آن نیز با نام های برقی استیل، برقی صنعتی، الاکلنگی و بازار طلایی در بازار عرضه شده است. آسیاب لیون استیل تنها در مدل‌های رومیزی طراحی و ساخته شده است و شکل و طراحی ظاهری آنها ساده و بیشتر مخصوص مراکز نیمه‌صنعتی و صنعتی است و خرید دستگاه آسیاب لیون استیل را برای این مراکز دارای صرفه اقتصادی می‌کند

قیمت دستگاه آسیاب لیون استیل

قیمت دستگاه آسیاب لیون استیل در مقایسه با تمامی نمونه‌های مشابه خارجی ارزانتر است. دستگاه آسیاب لیون استیل حتی در مقایه با برخی از نمونه‌های داخلی نیز دارای قیمت مقرون به صرفه‌تری است. قیمت دستگاه آسیاب لیون استیل بیشتر وابسته به متغیرهایی همچون اندازه مخزن و جنس بدنه آن است که مدل‌های دو کیلویی و مخزن‌های جنس استیل آن نسبت به بقیه مدل‌های آسیاب لیون استیل گرانتر است. همچنین مدل چدنی و یک کیلویی آسیاب لیون استیل قیمت ارزانتری نسبت به بقیه مدل ها دارد.

دستگاه آسیاب لیون استیل ارزان

در مقایسه با دستگاه‌های آسیاب خارجی، دستگاه آسیاب لیون استیل ارزان محسوب می‌شود. خرید دستگاه آسیاب لیون استیل تمامی نیازهای شما را برای پودر و آسیاب کردن مواد غذایی و حتی معدنی در مقیاس های چند کیلویی برطرف خواهد کرد. مدل های یک کیلویی و چدنی این برند معروف به دستگاه آسیاب لیون استیل ارزان هستند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های بزرگ فروش لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و یا مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز لیست محصولات، قیمت و مزایا و معایب آسیاب لیون استیل را مشاهده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود بکنید.

9 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()