0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

چاقوی کباب ترکی لاتک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چاقوی کباب ترکی لاتک | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع چاقوی کباب ترکی لاتک با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

چاقوی کباب ترکی لاتک یکی از معروف‌ترین و معتبرترین ابزارهای صنعت مواد غذایی است که قطعات آن را کشور آلمان تولید می‌کند، اما مونتاژ این نوع چاقوی کباب ترکی در کشور ترکیه صورت می‌پذیرد. به این محصول چاقو دونر کباب یا کاتر کباب ترکی هم می‌گویند. علت استفاده از عنوان چاقو دونر کباب برای چاقو کباب ترکی، نام اصلی این غذای سنتی ترکیه‌ای است که به کباب دونر معروف شده و در اصطلاح عربی نیز به آن شاورما می‌گویند. دستگاه برش کباب ترکی نیز به یکی از انواع چاقوی کباب ترکی لاتک گفته می‌شود. در واقع به‌طور کلی دو نوع چاقو برش کباب ترکی وجود دارد، چاقو دستی کباب ترکی که در گذشته رایج‌ترین نوع بوده و چاقو برقی کباب ترکی که از آن به‌عنوان دستگاه نیز یاد می‌کنند. در واقع دستگاه چاقو کباب ترکی به‌نوعی همان چاقو برقی کباب ترکی است؛ چرا که چاقو دستی کباب ترکی اجزا و قطعات خاصی ندارد که به‌عنوان دستگاه برش کباب ترکی شناخته شود. بنابراین به‌هنگام خرید چاقوی کباب ترکی لاتک باید به این نکته توجه کنید که چاقو دستی کباب ترکی نیازتان را رفع خواهد کرد یا چاقو برقی کباب ترکی مناسب شما خواهد بود. چاقو کباب ترکی لاتک را معمولا با نوع برقی آن می‌شناسند که آن‌هم به دو دسته تقسیم شده و باسیم یا کابلی ‌و بی‌سیم یا شارژی دارد. طبعا قیمت چاقوی کباب ترکی لاتک در نوع برقی بیشتر بوده و نوع دستی آن را باید یک چاقوی کباب ترکی لاتک ارزان محسوب کرد. بازار خرید و فروش چاقوی کباب ترکی لاتک نیز امروزه بیشتر در نوع برقی آن رونق دارد. از جمله دلایل استقبال از نوع برقی این محصول کاربری راحت، سرعت بالا، دقت بالا و هزینه‌های کم آن است. با دستگاه چاقو کباب ترکی افراد مبتدی هم می‌توانند به برش لایه‌های رویی کباب بپردازند و دیگر نیازی به صرف هزینه جهت استخدام افراد خبره این کار نیست. ازاین‌رو خرید چاقوی کباب ترکی لاتک برقی به‌صرفه است. حتی با وجود افراد خبره در این کار نیز، نوع برقی کاتر کباب ترکی سرعت کار را بالا می‌برد و حتی برش‌های یکدست و دقیقی را می‌توان با دستگاه برش کباب ترکی انجام داد.

چاقوی کباب ترکی لاتک در نوع دستی نیز طرافداران خاص خودش را دارد. بسیاری از مشتریان چاقو برش کباب ترکی حس خوبی نسبت به بهداشت نمونه‌های برقی از چاقوی کباب ترکی ندارند. علی‌الخصوص مدل‌های کابلی دستگاه چاقو کباب ترکی که امکان دارد کابل بلندشان به گوشت برخورد کند. بلند بودن تیغه انواع دستی چاقو دونر کباب این اطمینان خاطر را به کاربر و مشتریان می‌دهد که دسته غیرفلزی آن به کباب برخورد نخواهد کرد. یکی از مزیت‌های چاقو کباب ترکی برقی، امکان تنظیم ضخامت برش آن است که فوق‌العاده بوده و این قابلیت را برای کاربر چاقو برش کباب ترکی فراهم می‌کند که برش‌هایی متناسب با سلیقه مشتری یا نیاز خود انجام دهد. اکثر انواع چاقوی کباب ترکی لاتک در نمونه‌های برقی از دو تیغه صاف و دندانه‌دار بهره می‌برند تا کاربر کاتر کباب ترکی متناسب با نیاز خود از هرکدام از آن‌ها استفاده کند. جنس تیغه در هر دو نوع دستی و برقی چاقوی کباب ترکی لاتک از اهمیت بالایی برخوردار است؛ معمولا هم در زمان خرید چاقوی کباب ترکی لاتک به این موضوع توجه ویژه‌ای می‌شود. تیغه‌های نوع برقی نیز در بازار خرید و فروش چاقوی کباب ترکی لاتک به‌صورت جداگانه عرضه می‌شوند. نوع شارژی دستگاه برش کباب ترکی مجهز به یک باتری قدرتمند است تا در هر بار شارژ حدود یک ساعت کاتر کباب ترکی را روشن نگه دارد. اما نوع کابلی دستگاه چاقو کباب ترکی به‌صورت مستقیم به برق شهری متصل می‌شود. هر دو نوع چاقو دونر کباب لاتک طراحی ارگونومیکی دارند و استفاده طولانی مدت از این دستگاه‌های چاقو برش کباب ترکی موجب خستگی دست کاربر نمی‌شود. استفاده از نوع برقی چاقوی کباب ترکی لاتک آسان بوده و فقط کافیست پس از اتصال آن به برق شهری یا روشن کردنش در نوع شارژی، کلید روی دسته‌اش را فشار دهید تا تیغه به حرکت در بیاید. قیمت چاقوی کباب ترکی لاتک در نوع شارژی بیشتر از نوع کابلی بوده و طبعا نوع باسیم یا کابلی را باید یک چاقوی کباب ترکی لاتک ارزان نسبت به نوع باتری‌دار دانست. توجه به این نکته نیز در زمان خرید چاقوی کباب ترکی لاتک نوع برقی ضروری است. با توجه به موارد ذکر شده، برند لاتک را باید یکی از بهترین برندهای چاقو کباب ترکی محسوب کرد.

خرید و فروش چاقوی کباب ترکی لاتک

خرید و فروش چاقوی کباب ترکی لاتک در وهله اول در بازار کشور ترکیه اتفاق می‌افتد، چرا که تولیدکننده نهایی این محصول می‌باشد. بعد از صادرات محصول و وارد کردن آن توسط تجار ایرانی به داخل کشور، بازار خرید و فروش چاقوی کباب ترکی لاتک در داخل کشور شروع می‌شود.

انواع چاقوی کباب ترکی لاتک

انواع چاقوی کباب ترکی لاتک را به‌حاظ کلی و ساختار آن، باید به دو نوع چاقو برقی کباب ترکی و چاقو دستی کباب ترکی تقسیم کرد. نوع دستی که مشخص است و دسته‌بندی خاصی ندارد؛ اما انواع چاقوی کباب ترکی لاتک به اینجا ختم نشده و در نوع برقی ادامه‌دار است. در نوع برقی دو دسته‌بندی کابلی یا باسیم و شارژی یا بی‌سیم از این محصول وجود دارد.

قیمت چاقوی کباب ترکی لاتک

قیمت چاقوی کباب ترکی لاتک با توجه به اینکه انواع مختلفی دارد در هر نوع متفاوت می‌باشد. به‌عنوان مثال قیمت نوع برقی بیشتر از نوع دستی است. همین طور در نوع برقی، قیمت چاقوی کباب ترکی لاتک نوع شارژی بیشتر از نوع کابلی آن خواهد بود.

چاقوی کباب ترکی لاتک ارزان

چاقوی کباب ترکی لاتک ارزان را اگر از میان انواع دستی و برقی آن بخواهیم انتخاب کنیم، قطعا نوع دستی خواهد بود. اما از میان انواع برقی محصول بخواهیم چاقوی کباب ترکی لاتک ارزان را انتخاب کنیم، باید به سراغ نوع کابلی یا باسیم آن برویم.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()