0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
کالا برای:

پاتیل خمیر بدون چرخ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پاتیل خمیر بدون چرخ | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع پاتیل خمیر بدون چرخ با بهترین قیمت

نان از قدیمی ترین غذاهای بشر است که تا چند دهه گذشته تهیه و پخت آن از کارهای سخت و مشقت بار بوده و نیاز به زحمت و تلاش زیادی داشت. اما امروزه به لطف تولید بسیاری از دستگاه های مکانیزه روند آماده سازی خمیر جهت پخت نان، بسیار آسان گشته و در کمترین زمان حجم زیادی از خمیر و در نهایت نان تهیه می شود.

پاتیل خمیر از تجهیزات نانوایی شمرده می شود که با اینکه ساختار ساده ای دارد اما بسیار کاربردی است. این ظرف گود که به آن دیگ یا تغار نیز گفته می شود برای چانه گیری خمیر استفاده می شود. این دستگاه به دو شکل پاتیل خمیر بدون چرخ و پاتیل چرخ دار طراحی و تولید می گردد.

پاتیل خمیر بدون چرخ که به آن پاتیل ثابت نیز گفته می شود جهت نگهداری خمیر برای مدت زمان معینی کاربرد دارد که در کنار دستگاه خمیرگیری قرار می گیرد تا بتوان چانه های خمیر را با سرعت بیشتری آماده کرد. این دستگاه غالبا در انواع نانوایی ها کاربرد دارد.

پاتیل خمیر بدون چرخ از جنس استیل ضد زنگ ساخته می شود تا استحکام و پایداری بیشتری داشته باشد. استیل از جمله متریال های پرکاربرد در صنایع غذایی است که در برابر عوامل محیطی نظیر خط و خش و ضربه و در برابر واکنش های شیمیایی بسیار مقاوم است. در عین حال استیل با خمیر و سایر مواد غذایی کمترین واکنش را دارد و هیچگونه تاثیری در طعم، بو و خواص آنها نمی گذارد. همچنین مانع از چسبیدن خمیر به بدنه می شود که از تجمع آلودگی جلوگیری می گردد.

به واسطه دارا بودن جنس استیل، پاتیل خمیر بدون چرخ را به راحتی می توان شستشو داد که موجب افزایش اصول بهداشتی می شود.

پاتیل خمیر بدون چرخ با ظرفیتهای متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد که بر حسب حجم کار مصرف کنندگان انتخاب کردنی است.

جهت خرید آنلاین پاتیل خمیر بدون چرخ میتوانید به سایت کابان تجهیز مراجعه کنید و ظرفیت مناسب را با توجه به نیازی که دارید، انتخاب و سفارش گذاری نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()