0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در مخلوط کن و بلندر
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

مخلوط کن و بلندر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه مخلوط کن و بلندر با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز

مخلوط کن یا بلندر (Blender) را می‌توان در هر خانه‌‎ای یافت. چیزی برای هم زدن، خرد کردن یا ریز کردن هر گونه مواد غذایی برای تهیه غذاهای خوشمزه و لذیذ. مخلوط کن در واقع همان بلندر است و این‌گونه تصور نکنید که صحبت از دو دستگاه متفاوت است. بلندر نام انگلیسی دستگاه مخلوط کن است.

فروشگاه کابان تجهیز اغلب با انواع صنعتی و فروشگاهی این دستگاه‌ها سر و کار دارد. اگرچه امکان افزوده شدن انواع خانگی مخلوط کن نیز به فروشگاه در آینده وجود دارد. در هر حال اگر بنا به مقایسه باشد، انواع مخلوط کن صنعتی یا فروشگاهی به سبب قدرت و بازدهی بیشتر، اساسا نه‌تنها دستگاه‌های بزرگ‌تری هستند، بلکه سفت و سخت‌تر و گران‌قیمت‌تر نیز هستند. و این تفاوت در تمامی دستگاه‌های صنعتی و خانگی دیده می‌شود. با این توضیحات، منظور ما از دستگاه مخلوط کن و بلندر در این فروشگاه، نمونه‌های صنعتی و فروشگاهی آن است.

مخلوط کن‌های امروزی دستگاه‌های بسیار قدرتمندی هستند. نه به واسطه قدرت موتور، که به واسطه داشتن تیغه‌هایی بسیار محکم و برنده، که توانایی خرد کردن و ریز کردن سفت‌ترین مواد خوراکی را دارد. مثلا تصور اینکه یک دستگاه مخلوط کن قادر باشد یخ یا دانه‌های سویا را، که به سختی و سفتی مشهور است، خرد کند، چیزی پیش‌بینی‌کردنی و محتمل نیست. اما انواع امروزی بلندرها از عهده آن برمی‌آیند. ساخته شدن این تیغه‌ها خود از مهارت‌ها و توانایی‌های شرکت‌های سازنده مایه می‌گیرد. به همین علت یکی از سوال‌هایی که خریداران مخلوط کن در بازار می‌پرسند، جنس این تیغه‌هاست. اینکه تیغه ساخت ژاپن است یا ایتالیا، آلمانی است یا ساخت کشوری دیگر. به این ترتیب می‌توان به اهمیت تیغه در انواع دستگاه بلندر و مخلوط کن پی برد.

خرید و فروش مخلوط کن و بلندر

فروشگاه کابان تجهیز تجربه‌ای 10 ساله را به کار بسته است تا پشتوانه خرید و فروش مخلوط کن و بلندر باشد. به این معنی که طی 10 سال، به نیازهای مشتریان واقف شده است، انتظارات آنان را می‌داند، بازار مخلوط کن و بلندر را به قدر کافی شناخته است و به راحتی می‌تواند مدلی را که مد نظر شماست، به شما معرفی کند، و در مجموع در راه خرید این دستگاه مشاور و راهنمایی تمام‌عیار باشد. در عین حال خرید و فروش مخلوط کن و بلندر در فروشگاه کابان تجهیز به طور قطع، از خرید از هر فروشگاه دیگری آسان‌تر است. چراکه ما روش‌های متفاوتی را برای خرید در نظر گرفته‌ایم. خرید تلفنی، خرید آنلاین، خرید حضوری و حتی امکان تست و امتحان کردن محصولات موجود در فروشگاه، از جمله مزیت‌هایی است که شما به آسانی نمی‌توانید در هر فروشگاهی بیابید.

انواع مخلوط کن و بلندر

مخلوط‌ کن‌ها به چند فاکتور بیش از دیگر فاکتورها وابسته‌اند و خریداران و متقاضیان نیز همین فاکتورها را برای خرید در نظر می‌گیرند. ظرفیت پارچ، جنس پارچ و جنس تیغه و چهارپر بودن یا هشت‌پر بودن آن. همین موارد انواع مخلوط کن و بلندر را نیز تقسیم‌بندی می‌کند. برای مثال اینکه ظرفیت مخلوط کن‌ یا پارچ چقدر باشد، خود به خود انواعی را برای آن مشخص می‌کند. تیغه از چه استیلی باشد و ساخت کدام کشور هم اهمیت دارد. در آخر انواع مخلوط کن و بلندر نیز مانند هر دستگاه دیگری متاثر از برند و قدرت موتور دستگاه هستند و آنها را در دسته‌های گوناگون معرفی می‌کند.

قیمت مخلوط کن و بلندر

بدون شک قیمت مخلوط کن و بلندر نیز همچون دیگر دستگاه‌ها متاثر از متغیرهایی مشترک است. برند، کیفیت ساخت، در اینجا احتمالا کیفیت و جنس پارچ، تیغه‌ها، قدرت و چیزهایی از این قبیل در قیمت مخلوط کن و بلندر اثرگذار است. نداشتن لرزش نیز می‌تواند بر قیمت مخلوط کن و بلندر تاثیر بسزایی داشته باشد. چراکه ساختن دستگاهی که در عین چرخاندن و خرد کردن موادی در درون خود، از هرگونه لرزش نیز بری باشد، به خودی خود کاری است دشوار و نیازمند مهندسی دقیق. و طبیعتا طی چنین فرایندی بر قیمت نهایی دستگاه خواهد افزود.

مخلوط کن و بلندر ارزان

اگر به دنبال مخلوط کن و بلندر ارزان قیمت هستید، باید مشخصه‌هایی که سبب گران‌ شدن این دستگاه‌ها می‌شود را بشناسید. این کار بی‌شباهت به مهندسی معکوس نیست. برای مثال داشتن پارچ نشکن برای یک دستگاه مخلوط کن بدن شک بر قیمت نهایی آن خواهد افزود. پس اگر گمان می‌کنید پارچ دستگاه مخلوط کن از دست شما نخواهد افتاد و شکستن و از بین رفتن آن را تهدید نمی‌کند، می‌توانید به سراغ مدل‌هایی بروید که پارچ نشکن ندارند. همین کار را می‌توان با تیغه‌ها نیز کرد. شاید شما هرگز نیاز به خرد کردن دانه سویا نداشته باشید، به این ترتیب منصرف شدن از خرید مدلی که از تیغه‌ای گران‌قیمت بهره می‌برد، راهبر شما برای رسیدن به یک دستگاه مخلوط کن و بلندر ارزان قیمت خواهد بود.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()