0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

دستگاه آب گوجه گیری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه آب گوجه گیری با بهترین قیمت | (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

تنوع در دستگاه‌های آبمیوه‌گیری بسیار جالب توجه است. شاید اگر شما هم به فکر ساختن دستگاهی برای آبگیری میوه‌ها باشید، به این مساله خواهید اندیشید، که آیا دستگاه آبمیوه‌گیری شما خواهد توانست عصاره هر میوه‌ای را بگیرد، یا نه؟ اگر پاسخ مثبت باشد، چگونه؟ چراکه چیزهایی مانند پوست، سختی، نرمی و دانه‌دار بودن و مسائل دیگر در میوه‌جات راه را بر شما خواهد بست. یا دست کم راه را برای دستگاه‌تان سخت خواهد کرد.

چنین می‌شود که آب گرفتن گوجه، به عنوان یکی از صدها میوه‌‌ای که می‌توان از عصاره آن بهره برد، نیازمند دستگاهی می‌شود به نام آب گوجه گیری. دستگاه آب گوجه گیری به دقت برای بیرون کشیدن عصارۀ خالص گوجه طراحی شده است. عصاره‌ای خالی از هرگونه دانه، پوست یا تفاله. از همین رو دستگاه‌های آب گوجه گیری از نظر ظاهری قدری با دیگر آبمیوه گیرها تفاوت دارند. این تفاوت احتمالا به ملاحظلاتی برمی‌گردد که در گرفتن آب گوجه باید رعایت کرد.

نکته دیگری که درباره این دستگاه‌ها وجود دارد این است که اغلب دستگاه‌های آب گوجه گیری صنعتی‌اند. استفاده خانگی از آب گوجه عموما استفاده نامرسومی است. به همین علت، بیشتر دستگاه‌های که از انواع دستگاه آب گوجه گیری در بازار وجود دارد، نمونه‌های صنعتی‌اند و برای تقاضاها و نیازهای زیاد و سنگین طراحی می‌شوند. دانستن این نکته برای خریداران ضروری به نظر می‌آید. اگرچه شاید آبمیوه‌گیری‌ها چند کاره خانگی موجود، بتوانند آب گوجه نیز بگیرند.

خرید و فروش دستگاه آب گوجه گیری

فروشگاه کابان تجهیز خرید و فروش دستگاه آب گوجه گیری را به روش‌های گوناگونی میسر کرده است. تجربه این فروشگاه در فروش دستگاه‌های آشپزخانه‌ صنعتی، این بستر را فراهم کرده است تا بتوان تلفنی، آنلاین یا حضوری خرید کرد. یقینا تنوع در راه‌های خرید برای متقاضیان جذاب خواهد بود و در عین حال برایتان اعتمادسازی می‌کند. شما می‌توانید برای هرگونه سوال یا ابهامی درباره خرید و فروش دستگاه آب گوجه گیری یا سوالات مرتبط با خود دستگاه‌ها و مدل‌ها و برندها، با ما در تماس باشید. به یاد داشته باشید که فروشگاه کابان تجهیز می‌تواند بهترین مشاور شما برای خرید نیز باشد. ما از انتقال تجربه خود طی نزدیک به یک دهه، به شما دریغ نخواهیم کرد.

انواع دستگاه آب گوجه گیری

همانند هر دستگاه دیگری آب‌گوجه‌گیرها نیز انواعی دارند. خانگی، صنعتی، رومیزی یا ایستاده می‌تواند از انواع دستگاه آب گوجه گیری باشد. داشتن بدنه استیل در انواع دستگاه آب گوجه گیری و در مجموع در دستگاه‌های آبمیوه گیری از اهمیت بسیاری برخودار است. شرکت‌های سازنده اگر تمام دستگاه ها را نیز به سبب افزایش قیمت تمام شده، از استیل نمی‌سازند، در بخش‌هایی از آن از استیل استفاده می‌کنند تا مسائل بهداشتی و در نهایت سلامت آبگیری میوه‌ها رعایت شود. اگرچه نتوان تقسیم‌بندی‌ای روشن ترسیم کرد، اما از حیث قدرت، منبع تغذیه (برق)، بازدهی و نکاتی مانند داشتن میکروسوئیچ نیز می‌توان در تقسیم بندی انواع آب گوجه گیری‌ها استفاده کرد.

قیمت دستگاه آب گوجه گیری

قیمت دستگاه آب گوجه گیری نیز مانند قیمت هر دستگاه دیگری متاثر از چیزهایی است که هر مدل یا هر دستگاه را می‌سازد. مانند برند، کیفیت بدنه، بازدهی، منبع تغذیه و مواردی دیگر. دسته‌بندی هر یک از آنها نیز می‌تواند بر قیمت دستگاه آب گوجه گیری اثر داشته باشد. اگر خانگی باشد، احتمالا قیمت کمتری در قیاس با نمونه صنعتی دارد. نکته‌ شایان توجه درباره این دستگاه‌ها این است که اغلب آنها ساخت داخل کشور هستند که این مساله بدون شک قیمت آنها را در حد و حدود مطلوبی نگه می‌دارد. البته اگر آنها را با نمونه‌های خارجی مقایسه کنیم، به تفاوت قیمت و ارزان‌تر بودن نمونه‌های داخلی پی می‌بریم.

دستگاه آب گوجه گیری ارزان

امروزه خرید هر دستگاه ارزانی دشوار است. با این حال همیشه برای پیدا کردن یک دستگاه آب گوجه گیری ارزان‌ راهی وجود دارد. نخستین و در دسترس‌ترین راه این است که با ما تماس بگیرید تا بر اساس بودجه و استطاعت مالی‌تان، مدل‌های مناسب را معرفی کنیم. علاوه بر این، راه‌های دیگری نیز برای پیدا کردن دستگاه آب گوجه گیری ارزان وجود دارد. از جمله شناخت کامل مدل‌های موجود در بازار، بررسی دقیق و جزء به جزء آنها، شناختن نیازهای خود و دانستن اینکه می‌خواهید تا چه اندازه هزینه کنید و نیاز شما چقدر است و چه دستگاهی می‌تواند درست‌تر به آن پاسخ دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()