0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه پوست کن صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه پوست کن صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع پوست کن صنعتی با بهترین قیمت (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

معمولا برای تهیه هر غذا و آبمیوه ای احتیاج به یک مرحله پوست گرفتن بساری از مواد اولیه پیش از شروع کار وجود دارد. از آن جایی که استفاده از چاقو برای کندن پوست میوه ها و سایر مواد غذایی به صورت دستی روشی است که از دور خارج شده، انواع دستگاه پوست کن متناسب با ساخت و بافت میوه جات و صیفی جات و البته حجم کار و فضای مورد استفاده طراحی و جایگزین شده اند. دستگاه پوست کن صنعتی با توجه به این که بیشتر در محیط های کارخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد، از طراحی متفاوتی با مدلهای نیمه صنعتی برخوردار است که شامل ابعاد بزرگتر، موتور قویتر، سرعت بالاتر، بدنه مستحکم تر و بازدهی بیشتر می گردد.

دستگاه پوست­گیر یا پوست کن صنعتی در کارخانه های تولید غذاهای نیمه آماده و آماده، کنسروسازی ها و کمپوت سازی ها، آشپزخانه های صنعتی مانند تالارهای پذیرایی، هتل ها، بیمارستان ها، ارگان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه های این گروه می توان به دستگاه پوست­کن هویج،دستگاه پوست کن سیب زمینی و دستگاه پوست کن سیر و پیاز اشاره نمود.بعضی از مدل های دستگاه پوست کن صنعتی علاوه بر جدا کردن پوست، کار شست و شو را هم انجام می دهند؛ یک بار قبل از گرفتن پوست و بار دوم، پس از کندن پوست برای جدا کردن تکه های باقی مانده پوست بر روی میوه. با استفاده از این دستگاه ها به آسانی می توان هزینه ها را کاهش داده و سرعت آشپزخانه های صنعتی را افزایش داد که منجر به افزایش راندمان کار می گردد.

انواع دستگاه پوست کن صنعتی : کابان تجهیز

این ابزار کاربردی معمولا بر اساس بافت و پوست میوه و صیفی جات تقسیم بندی می شوند. برخی میوه ها و صیفی جات مثل گوجه و کیوی از بافت نرم و حساسی برخوردارند و متناسب با این بافت، باید پوستشان به آرامی و با دقت گرفته شود تا لهیده نشوند. اما دستگاه پوست­ کن صنعتی در برخی مدل ها تیغه های تیز و محکم تری دارند تا میوه ها و صیفی جاتی را پوست بگیرند که پوستشان نه زیاد نرم است و نه خیلی سخت مانند پوست گیر آناناس. برخی مدل های دستگاه پوست گیر صنعتی مخصوص مغزیجات مثل فندق، گردو و پسته که پوست سختی دارند، طراحی شده اند. تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه پوست­کن صنعتی یا ایستاده و رومیزی بودن آن از دیگر معیارهای دسته بندی محسوب می گردند. بر اساس مکانیزم انواع پوست کن صنعتی را می توان به دو گروه ضربه ای و تیغه ای دسته بندی نمود که در نمونه های ضربه ای معمولا جهت جدا کردن پوسته سفت و سخت مانند گردو استفاده می گردد اما پوست کن های تیغه ای برای پوست گیری از میوه های نرم و آبدار همچون گوجه فرنگی مناسب هستند.

قیمت دستگاه پوست گیر صنعتی : کابان تجهیز

قیمت دستگاه پوست گیر صنعتی در مقایسه با دستگاه پوست گیر نیمه صنعتی گرانتر است اما مکانیزه شدن امور به سمتی می رود که راهی جز صرف هزینه برای بهبود سرعت و عملکرد باقی نماند. قیمت دستگاه پوست گیر صنعتی که در ایران تولید می شود، در مقایسه با نمونه های خارجی نسبتا ارزان تر است ولی به لحاظ کیفیت، کارآیی، استحکام و طول عمر چیزی از آنها کم ندارد.

خرید و فروش دستگاه پوست گیر صنعتی : کابان تجهیز

بسیاری از صنایعی که با تولید کنسرو، آبمیوه، کمپوت یا غذاهای آماده و نیمه آماده سروکار دارند، با سرعت رو به رشدی به خرید و فروش دستگاه پوست کن صنعتی روی آورده اند. هر یک از مدل های دستگاه پوست­گیر صنعتی متناسب با ساختار، ویژگی های ظاهری و قطعات داخلی با یک حوزه یا کسب و کار خاص تناسب دارند که لازم است پیش از خرید و فروش دستگاه پوست گیر صنعتی مدنظر قرار گیرند. کارشناسان شرکت کابان تجهیز جهت ارائه مشاوره رایگان برای خرید دستگاه پوست کن مناسب با کسب و کارهای مختلف در خدمت خریداران عزیز هستند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()