0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیرگیر پارویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیرگیر پارویی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیرگیر پارویی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه خمیرگیر از تجهیزات ضروری در نانوایی ها محسوب می گردد که برای هم زدن ترکیبات خمیر (آب، آرد و سایر افزودنی ها) و ورز دادن آنها تا دستیابی به بافتی یکدست جهت پخت نان باکیفیت استفاده می شود.

این دستگاه از دو جزء اصلی تشکیل شده است: یک دیگ یا پاتیل از جنس استیل یا آلومینیوم برای ریختن آرد، آب و سایر مواد و یک پارو یا چنگک دو شاخ یا سه شاخ از جنس استیل یا آلومینیوم که مواد را هم می زند.

جنس ورقه‌های به کار رفته در ساخت دستگاه‌ خمیرگیر پارویی یا از استلنس استیل یا از آلومینیوم است که از بهترین آلیاژها در صنایع غذایی بشمار می روند. این فلزات در برابر ضربه، خط و خش، زنگ زدگی و پوسیدگی از مقاومت مثال زدنی برخوردار هستند و در اثر تماس مداوم با رطوبت و آب به راحتی آسیب نمی بینند. از طرف دیگر هیچگونه تاثیری بر طعم و خواص خمیر نمی گذارند.

انواع خمیرگیر پارویی در ظرفیت‌های مختلف از 8 تا 240 کیلوگرم تولید می گردند که با گنجایش های پایین دارای مصارف خانگی می باشند و هرچه ظرفیت پاتیل افزایش پیدا می کند آنها را به سمت استفاده از در مراکز صنعتی و نیمه صنعتی پیش می برد.
تفاوت عمده‌ خمیرگیر پارویی با سایر خمیرگیرها در شیوه قرار گرفتن پارو یا چنگک ها درون پاتیل است که با زاویه تند قرار می گیرد و مواد را به شکل اریب هم می زند.

از دستگاه خمیرگیر پارویی علاوه بر نانوایی های سنتی و صنعتی در آشپزخانه های بزرگ، هتل ها، تالارهای پذیرایی و قنادی ها جهت تهیه خمیر پیتزا و شیرینی و حتی ورز دادن گوشت نیز می توان استفاده کرد.

برای آشنایی با قابلیتها و مشخصات فنی مدلهای مختلف خمیرگیر پارویی ، می توانید به سایت شرکت کابان تجهیز مراجعه نمایید.

4 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()