0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز تیغه
کالا برای:

کالباس بر پارس برش

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کالباس بر پارس برش | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کالباس بر پارس برش با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

کالباس بر پارس برش یکی از انواع کالباس بر‌های تولید داخل و تولید شرکت پارس برش است که البته اغلب قطعات آن از دیگر کشور‌ها جمع‌آوری و در ساخت آن به‌کار برده شده است. به‌خصوص قطعات اصلی اسلایسر کالباس پارس برش از کشور‌های برتر در زمینه تولید تجهیزات فروشگاهی خریداری شده‌اند که باید تیغه ایتالیایی، موتور بلژیکی و تسمه شیارهای آلمانی را مثال زد. بدنه آلومینیومی و آنودایز شده‌ای که در ساخت کالباس بر پارس برش استفاده شده جزء مزیت‌های آن محسوب می‌شود و خاصیت ضدزنگ و ضدفرسایش را برای آن به همراه داشته است. همچنین آلومینیومی بودن بدنه کالباس بر پارس برش اجازه ورود و بهتر است بگوییم نفوذ آلودگی را به خود نمی‌دهد و باعث بهداشتی باقی ماندن کالباس بر شده و به‌راحتی نیز جرم و چربی روی آن حذف خواهند شد.

کالباس بر پارس برش علاوه بر اینکه از قطعات بسیار با‌کیفیتی در ساخت خود بهره برده به کلیه امکانات یک محصول جدید و مدرن نیز تجهیز شده و به‌خوبی می‌تواند خواسته و نیاز مصرف‌کننده را مرتفع سازد. کلیه استاندارد‌های جهانی در ساخت و تولید اسلایسر کالباس پارس برش به کار گرفته شده که آن ‌را به یک محصول کاملا ایدئال و بدون نقص تبدیل کرده است. در حال حاضر مشاغل زیادی در کشور ما وجود دارند که کالباس بر پارس برش را برای اسلایس کردن محصولات پروتئینی انتخاب کرده‌اند و از انتخاب خود نیز کاملا راضی هستند. در واقع کالباسبر پارس برش در رده محصولاتی قرار می‌گیرد که رضایت مشتریان و خریداران را جلب نموده است. شرکت پارس برش تا کنون مدل‌های کمی از محصولات خود را به بازار معرفی کرده که باید کالباس بر فروشگاهی پارس برش و کالباس بر دستی پارس برش را نام برد. هنوز این شرکت تصمیم به تولید کالباس بر صنعتی پارس برش ، کالباس بر خانگی پارس برش و کالباس بر اتوماتیک پارس برش نکرده و امید است در آینده‌ای نزدیک این محصولات را تولید و عرضه کند. نا‌گفته نماند از آن‌جایی که اغلب فروشگاه‌ها و مراکز عرضه مواد پروتئینی از مشتریان نوع فروشگاهی کالباس بر هستند، مدل‌های موجود در بازار توانسته‌اند به‌خوبی نیاز مشتریان را مرتفع سازند.

خرید و فروش کالباس بر پارس برش

چندین و چند فروشگاه بزرگ و کوچک در کشور ما وجود دارند که در زمینه خرید و فروش کالباس بر پارس برش فعالیت می‌کنند اما از آن‌جایی که خرید چنین محصولاتی نیاز به مشاوره دارد باید قبل از خرید اطلاعات کاملی را کسب و سپس خرید خود را انجام دهید. بهتر است قبل از هر اقدامی اعتبار و سابقه فعالیت مرکزی که در زمینه خرید و فروش کالباس بر پارس برش فعالیت می‌کند را بررسی نموده و سپس نسبت به سفارش محصول اقدام نمایید. خرید و فروش کالباس بر پارس برش در فروشگاه کابان تجهیز که یکی از فروشگاه‌های با سابقه فعالیت طولانی در کشور است، انجام می‌شود و شما با انتخاب این فروشکاه قادر خواهید بود تا محصولی متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. برای خرید کالباس بر پارس برش متناسب با نیاز خود بهترین محصول را انتخاب کنید. یکی از عواملی که برای خرید کالباس بر پارس برش باید مد نظر قرار دهید حجم مواد پروتئینی و کالباسی است که در طول روز برش می‌دهید. شما با خرید کالباس بر پارس برش فروشگاهی می‌توانید بسیاری از نیاز‌های خود را مرتفع سازید و الزاما نیازی به خرید نوع صنعتی نیست. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با خرید کالباس بر پارس برش از نوع صنعتی راندمان کاری خود را در یک فروشگاه تا حد زیادی افزایش می‌دهند که اینگونه نیست و همان‌طور که گفته شد تنها باید به میزان برشی که در طول روز انجام می‌دهید توجه داشته باشید. نوع تیغه را در خرید کالباس بر پارس برش مد نظر قرار دهید. البته باید به قطعات دیگر کالباس بر صنعتی پارس برش ، کالباس بر فروشگاهی پارس برش ، کالباس بر خانگی پارس برش ، کالباس بر اتوماتیک پارس برش و همچنین کالباس بر دستی پارس برش توجه داشته باشید اما در این میان کیفیت و قطر تیغه و البته ابعاد برش آن اهمیت زیادی دارد. تیغه باید ضد زنگ باشد و همچنین بتواند برش‌هایی در ابعاد متناسب با نیاز شما را انجام دهد. قطر تیغه کالباس بر فروشگاهی پارس برش می‌تواند از 25 تا 27.5 سانتی‌متر متغیر باشد و همچنین برای مصارف صنعتی نیز تیغه‌هایی با قطر 30 تا 35 سانتی متر و یا بیشتر مناسب است. همچنین یک کالباس بر دستی پارس برش به راحتی می‌تواند نیاز برای برش در حجم کم و یا متوسط مواد پروتئینی در طول روز مناسب باشد زیرا شما نیازی به استفاده مداوم از دستگاه ندارید و تنها چندین مرتبه در طول روز از آن استفاده خواهید کرد.

انواع کالباس بر پارس برش

از آن‌جایی که هنوز انواع کالباس بر پارس برش از قبیل کالباس بر صنعتی پارس برش ، کالباس بر خانگی پارس برش و همچنین کالباس بر اتوماتیک پارس برش تولید نشده‌اند تنها گزینه پیش روی خریدار کالباس بر فروشگاهی پارس برش است که برای خرید موجود است. این محصول که در دسته کالباس‌بر دستی پارس برش قرار می‌گیرد در دو مدل و با تیغه‌هایی با ابعاد مختلف یعنی با قطر 25 و همچنین 27.5 سانتی‌متری عرضه می‌شود. از انواع کالباس بر پارس برش که در فروشگاه کابان تجهیز نیز عرضه می‌شود و باید بگوییم فروش بسیاری را نیز به خود اختصاص داده از یک تیغه 27.5 سانتی‌متری برخوردار است و حداکثر ضخامت برش آن نیز 2 سانتی‌متر است. بدنه‌ای از جنس آلومینیوم آنودایز شده، موتوری قدرتمند و تیغه‌ای بسیار با کیفیت از ویژگی‌های انواع کالباس بر پارس برش محسوب می‌شوند. انواع کالباس بر پارس برش موجود در فروشگاه کابان تجهیز وجود دارند که با بهترین قیمت می‌توانید خریداری نمایید.

قیمت کالباس بر پارس برش

دستگاه کالباس بر پارس برش را به‌مراتب با قیمت بسیار بهتری در مقایسه با نمونه‌های خارجی می‌توانید خریداری کنید و از جمله محصولات کاملا اقتصادی محسوب می‌شود. اما چه عواملی وجود دارند که قیمت کالباس بر پارس برش را کاهش داده اند؟ اولین عامل در کاهش قیمت کالباس بر پارس برش مطمئنا و بدون شک مونتاژ داخل بودن آن است. قطعات جمع‌آوری شده و وارداتی دستگاه کالباس بر پارس برش در مجموعه کارخانجات متعلق به این شرکت مونتاژ می‌شوند و همین موضوع عامل مهمی در کاهش قیمت‌ها است. هزینه‌ای بابت واردات دستگاه کالباس بر فروشگاهی پارس برش ، کالباس بر صنعتی پارس برش ، کالباس بر خانگی پارس برش ، کالباس بر اتوماتیک پارس برش و کالباس بر دستی پارس برش پرداخت نمی‌شود که خود در کنار تولید داخل بودن از عوامل مهم در کاهش قیمت آن محسوب می‌شود. به‌کار‌گیری از نیروی انسانی داخلی در قیمت کالباس بر پارس برش تاثیر زیادی داشته است. قیمت کالباس بر پارس برش در مقایسه با قیمت محصولات و برندهای خارجی که نیروی انسانی گران قیمت را برای ساخت محصولات خود به کار گرفته‌اند بسیار مناسب و ایدئال است و با توجه به چنین نرخی از طرف مصرف کنندگان استقبال شده است.

کالباس بر پارس برش ارزان

دستگاه کالباس بر پارس برش به خودی خود از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است اما برخی از خریداران نیز همواره به دنبال خرید با پایین‌ترین قیمت هستند. برای خرید کالباس بر پارس برش ارزان نیاز است تا فروشگاه‌های زیادی را جستجو کنید زیرا برای اغلب فروشگاه‌ها صرفه اقتصادی چندانی نخواهد داشت تا قیمت آن ‌را کاهش دهند. با استعلامی قیمتی که به دست می‌آورید می‌توانید کالباس بر پارس برش ارزان را تهیه نمایید. کافیست قیمت دستگاه کالباس بر پارس برش ارزان را از فروشگاه‌های گوناگون استعلام بگیرید و بر اساس استعلام قیمت با کمترین هزینه، خرید خود را انجام دهید. کالباس بر ارزان در برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به راحتی می‌توانید از فروشگاه کابان تجهیز که عرضه کننده محصولات و تجهیزات فروشگاهی با برندهای معتبر در کشور است تهیه کنید.

10 / 10
از 10 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()