0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی لیبل زن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی لیبل زن | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی لیبل زن با بهترین قیمت (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

ترازوی لیبل زن نوعی از ترازوی الکترونیکی یا دیجیتال است که در صنعت خرده‌فروشی و فروشگاه‌ها، علاوه بر اندازه‌گیری دقیق وزن محصولات، برچسب‌گذاری آن‌ها را نیز انجام می‌دهد. در عین حال، ترازوهای لیبل زن، که که با نام دیگر به ترازوی برچسب زن هم شهرت دارند، کامل‌ترین نوع ترازوهای فروشگاهی به حساب می‌آیند. در واقع این ترازوها هرآنچه را که یک ترازوی فروشگاهی باید داشته باشد، دارد.

این دسته از ترازوها اغلب دارای چند صفحه‌ نمایش هستند که به کاربر امکان مشاهده وزن و دیگر اطلاعات مرتبط با محصول را، اعم از مندجات رسید و برچسب (لیبل)، می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربردهای این ترازوها می‌توان به دقت بسیار، برچسب‌گذاری خودکار (اتوماتیک)، اتصال به سیستم‌های مدیریت فروشگاهی، پشتیبانی از بارکدها و چاپ اطلاعات تکمیلی اشاره کرد.

ترازوی لیبل زن با توجه به دقت مثال‌زدنی، به فروشندگان کمک می‌کند تا محصولات را با دقت و صرفه‌جویی در زمان و انرژی اندازه‌گیری کنند. این دقت بی‌برو‌برگرد در فرایند فروش تاثیر آشکار و مستقیم خواهد داشت. از این گذشته، امکان برچسب‌گذاری اتوماتیک یا خودکار، باعث می‌شود فروشندگان نیاز به دستیابی به برچسب‌های جداگانه و نصب آن‌ها به صورت دستی نداشته باشند. این برچسب‌ها ‌می‌توانند حاوی هر اطلاعات دلخواهی باشند. مانند آدرس، شماره تماس فروشگاه یا هر چیز دیگری.

اتصال ترازوی لیبل زن به سیستم‌های مدیریت فروشگاهی نیز به فروشندگان امکان می‌دهد تا بهره‌وری بیشتری از فرآیند فروش داشته باشند. با اتصال این ترازوها به دستگاه‌هایی مانند صندوق فروشگاهی، دستگاه کارت خوان، یا کشوی پول اطلاعات مرتبط با وزن و برچسب‌گذاری به‌طور خودکار در سیستم ثبت می‌شود و از احتمال خطاهای انسانی جلوگیری می‌کند. همچنین، این امکان را به فروشگاه‌ها می‌دهد که موجودی محصولات را به‌روزرسانی و از کمبود یا فزونی موجودی جلوگیری کنند.

پشتیبانی ترازوی لیبل زن از بارکدها نیز یکی از ویژگی‌های مهم آن است. این امکان به فروشندگان اجازه می‌دهد که محصولات را با استفاده از بارکدها سریع‌تر و دقیق‌تر اسکن و ثبت کنند. این موضوع به ویژه در فروشگاه‌هایی با حجم زیادی از محصولات، مفید واقع می‌شود و زمان لازم برای فروشندگی را به‌طور شایان توجهی کاهش می‌دهد.

علاوه بر این ویژگی‌ها، ترازوی لیبل زن دارای قابلیت چاپ اطلاعات تکمیلی است. به جز اطلاعات اساسی مانند وزن و قیمت، فروشندگان می‌توانند اطلاعات تکمیلی دیگری را نیز بر روی برچسب‌ها چاپ کنند. این اطلاعات شامل تاریخ انقضاء، تاریخ تولید، نام محصول، نکات ایمنی و سایر جزئیات مرتبط با محصول می‌شوند. این قابلیت به فروشندگان امکان می‌دهد که اطلاعات کاملی را بر روی برچسب‌ها ارائه دهند و از مشتریان خود رضایت بیشتری کسب کنند.

خرید و فروش انواع ترازوی لیبل زن

فروشگاه کابان تجهیز فروش انواع ترازوی لیبل را با تجربه‌ای دور و دراز انجام می‌دهد. این تجربه را حتما هنگام خرید ترازوی لیبل زن احساس خواهید کرد. مشاوره درباره محصول مد نظر شما و اصلاح نیازتان یا پیشنهاد مدلی جدید، بر حسب همان تجربه‌ای ارائه می‌شود که کابان تجهیز در چنته دارد. خرید ترازوی لیبل زن از فروشگاه کابان با هماهنگی کارشناسان فروش ما انجام می‌شود. پیش از خرید می‌توانید مشخصات محصول موردنظر را با کارشناسان بررسی کنید و حتی می‌توانید آن را با دیگر محصولات مقایسه کنید. جه در سایت و چه به صورت تلفنی، تا در نهایت به دستگاه ایدئال‌تری برسید. پس از خرید نیز راهنمایی‌های لازم برای استفاده از یک ترازوی لیبل پرینتر، به واسطه تکنیسین‌های فروشگاه برایتان شرح داده می‌شود.

آنچه فروشگاه کابان تجهیز از خرید و فروش انواع ترازوی لیبل زن حاصل می‌کند، اعتمادی است که بدل به سرمایه این فروشگاه طی سال‌های فعالیت آن شده است. جمع کردن شماری از بهترین ترازوهای برچسب زن در فروشگاه، امکانی را برای شما فراهم کرده است تا خریدار بهترین انواع این نوع از ترازو باشید.

انواع ترازوی لیبل زن

ترازوی لیبل زن اگرچه خود یکی از انواع ترازوهای فروشگاهی به شمار می‌آید، با این حال، خود به انواعی منقسم می‌شود تا خریداران این محصول، حق انتخاب داشته باشند و تنوع آنها، کاملا با نیازهایشان منطبق باشد. البته انواع ترازوی لیبل زن در ماهیت خود ترازو، یعنی لیبل پرینتر بودن، تغییری نمی‌کند، بلکه بیشتر در ظاهر دچار گوناگونی می‌شود. از این رو، ترازوی لیبل زن علمک دار و بدون علمک از حیث ظاهری انواع آن را شکل می‌دهند. البته برخی اوقات نمونه‌های آویز این ترازوها نیز در برخی برندها وجود دارد. نمونه‌هایی که بیشتر به درد میوه‌فروشی‌های بسیار بزرگ می‌خورد تا همه مشتریان به یک نقطه از فروشگاه برای تسویه خرید هجوم نیاورند  و همۀ مساحت فروشگاه امکان حساب و کتاب خرید مشتریان را داشته باشد.

دیگر انواع ترازوی لیبل زن در شاخصِ ظرفیت توزین است که متفاوت می‌شود: انواع 30 کیلویی، 50 کیلویی یا 70 کیلویی ظرفیت‌هایی است که از انواع ترازوی لیبل زن می‌توانید سراغ بگیرید. با این شرایط است که گوناگونی این دسته از ترازوها شکل می‌گیرد و در عین حال ماهیت آن نیز بر جای باقی می‌ماند.

قیمت ترازوی لیبل زن

پیشتر گفتیم که ترازوی لیبل زن بهترین نوع ترازوی فروشگاهی به حساب می‌آید. ناگفته باید پیدا باشد که قیمت بهترین ترازوی یک دسته، باید بیش از دیگر انواع باشد. به این ترتیب، قیمت ترازوی لیبل زن از دیگر انواع ترازوی فروشگاهی، به سبب کامل‌تر بودن، بیشتر است. ضمن اینکه وجود دریچه‌ای برای بارگذاری رول برچسب، به خودی‌ خود قیمت ترازوی لیبل زن را افزایش می‌دهد.

از طرف دیگر، داشتن دقت کافی، توانایی چاپ بارکد، برخورداری از حافظه‌های پرشمار، پشتیبانی از زبان فارسی در منو، امکان گزارش‌گیری و انجام برخی کارهای ابتدایی انبارداری و تعبیه شدن بسیاری از درگاه‌های پرکاربرد در این دسته از ترازوها، قیمت‌شان را نیز در قیاس با دیگر انواع ترازوهای فروشگاهی، افزایش داده است. زمانی که می‌گوییم انواع ترازوی لیبل زن از بهترین انواع ترازوهای فروشگاهی است، پیشاپیش باید به قیمت آن نیز پی ببرید. با این حال، درباره قیمت ترازوی برچسب زن باید اذعان کرد که نمونه‌های داخلی قیمت‌های بسیار مقرون به صرفه‌تری در قیاس با مدل‌ها و برند‌های خارجی دارند. این اختلاف قیمت به قدری است که به احتمال صدی به نود، قید خرید انواع خارجی این ترازوها را بزنید و انتخاب نهایی‌تان یک ترازوی لیبل زن ایرانی باشد. الحق و والانصاف که ترازوهای ایرانی نیز در این حوزه روسفید بیرون آمده‌اند و توانسته‌اند نظر مصرف‌کنندگان داخلی را تمام و کمال جلب کنند.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()