0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی دیجیتال با بهترین قیمت (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

ترازوی صنعتی یکی از انواع ترازو دیجیتال به حساب می آید که حوزه های کاربری آن منحصر به کارگاه ها و واحدهای صنعتی می شود. ترازو صنعتی نیز مانند هر محصول دیگری، انواع متفاوتی دارد. با این حال احتمالا بارزترین خصیصه هر یک از انواع ترازوی صنعتی استحکام بدنه آن باشد. داشتن یک بدنه قوی با عمر طولانی، در تولید هر دستگاه صنعتی به ویژگی جداناشدنی آنها بدل شده است. معمولا افراد برای خرید انواع ترازو صنعتی به نوع کسب و کار و نیاز خود توجه می‌کنند. معمولا انواع ترازوی صنعتی را بر اساس ظرفیت وزن کشی، دقت، داشتن قابلیت هایی از جمله شمارش قطعه و نوع کاربری دسته‌بندی می‌کنند. هر کدام از انواع ترازوی صنعتی قابلیت‌های متفاوتی دارند که سبب می شود برای صنعتی خواندن آنها، دسته بندی های دیگری از ترازو نیز وارد انواع ترازوی صنعتی شود. برای مثال یک ترازوی آویز 5 کیلویی می تواند ترازوی صنعتی باشد. یا یک ترازوی پستی که نمایشگر آن روی علمک تعبیه شده است، و صرفا برای وزن کردن به کار می آید، صنعتی محسوب می شود. از طرف دیگر شرکتی مانند AND ژاپن نیز، که برای تولید ترازوی آزمایشگاهی شناخته می شود، دست به تولید ترازوی صنعتی می زند. به این ترتیب ترازوی صنعتی پند با ظرفیت توزین 70 کیلوگرم یک ترازو صنعتی و ترازوی P8 کیا با ظرفیت توزین 10 کیلوگرم نیز یک ترازو صنعتی خواهد بود. 

ترازوی صنعتی در زمان خرید معمولا دارای ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش است. این موضوع سبب می‌شود تا هنگام بروز مشکلات و خرابی احتمالی ترازو صنعتی، بتوان از این خدمات بهره‌ گرفت. یکی از نکات مهم در مورد خرید و فروش ترازوی صنعتی این است که رنج قیمت آن بسیار متفاوت است. این ویژگی امکان انتخاب مدل‌های مختلف را با توجه به ویژگی‌های مورد نیاز هر کسب و کار فراهم می‌کند و دست فرد را برای انتخاب ترازوی صنعتی مناسب باز می‌گذارد. ذکر این نکته نیز لازم می نماید که یک ترازوی صنعتی می تواند به عنوان یک ترازوی فروشگاهی نیز به کار گرفته شود؛ به شرطی که از نمایشگر قیمت و قابلیت های فروشگاهی بهره مند باشد. در صورت تمایل به خرید ترازوی صنعتی می‌توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید. همچنین متوانید از قیمت انواع ترازوی دیجیتال مطمئن شوید.

خرید و فروش ترازوی صنعتی

خرید و فروش ترازوی صنعتی با توجه به رعایت برخی نکات مهم صورت می‌گیرد که در ادامه قصد داریم به تعدادی از آنها اشاره کنیم. برای مثال تطبیق مشخصات ترازو صنعتی با نوع کسب کار شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ویژگی‌هایی مانند پارسنگ، اتصال به بارکدخوان و کارتخوان، داشتن کشوی پول، اقلام قابل ثبت در حافظه‌ و نیز ظرفیت وزن کشی از جمله مواری است که هنگام خرید و فروش ترازوی صنعتی باید به آنها توجه نمود. ممکن است بر حسب شغلی که دارید به برخی قابلیت‌ها نیاز داشته باشید و یا برخی از آنها متناسب با نوع کسب و کار شما نباشد. توجه به این نکته ضروریست که وجود این قابلیت‌ها بر قیمت ترازوی صنعتی موثر است و لازم است در زمان خرید ترازوی صنعتی به آن توجه شود.

انواع ترازوی صنعتی

انواع ترازوی صنعتی موجود در بازار دارای کارایی و ویژگی‌های متفاوتی هستند که خریدار باید به آنها توجه کند. وجود طیف گسترده ترازو صنعتی گرچه دست افراد را برای انتخاب باز می‌گذارد، اما ممکن است باعث سردرگمی فرد در انتخاب مدل مناسب بشود. یکی از نکاتی که هنگام خرید ترازو صنعتی باید به آن توجه کرد ویژگی‌ها و قابلیت های ترازو است. چرا که هر کدام از این ویژگی‌ها بر قیمت ترازوی صنعتی اثرگذار خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و از قیمت ترازوی دیجیتال مطلع شوید. در صورت خرید حضوری نیز می‌توانید با مشاهده انواع ترازوی صنعتی، مدل دلخواه و متناسب با نیازتان را انتخاب نمایید.

قیمت ترازوی صنعتی

قیمت ترازوی صنعتی معمولا با توجه به فاکتور‌هایی مانند ظرفیت وزن کشی و نیز ویژگی های متمایز نسبت به سایر ترازوها قابل تغییر است. در حالت کلی هرچه درجه کیفیت و کارکرد ترازو صنعتی بیشتر باشد قیمت آن بالاتر می‌رود. این که بدون توجه به نیاز کسب و کار تنها به دنبال خرید ترازوی صنعتی ارزان باشیم، روش درستی برای انتخاب نیست. همچنین برخی افراد به دنبال خرید ترازوی دیجیتال خارجی هستند. لازم است بگوییم انواع ترازوی دیجیتال تولید شده در داخل نیز رقابت کردنی با نمونه‌های خارجی هستند و به کارگیری نام ترازوی صنعتی ارزان برای آنها مناسب است. مدل های بسیاری از انواع ترازوی صنعتی که در مشاغل گوناگون مشاهده می‌کنید، نمونه‌های تولید داخلی هستند که علاوه بر کیفیت مطلوب، قیمت مناسبی دارند. شما می‌توانید برای استعلام قیمت ترازوی صنعتی با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

ترازوی صنعتی ارزان

به کارگیری عبارت ترازوی صنعتی ارزان آن هم با نوسانات قیمت در بازار و تغییر لحظه‌ای قیمت‌ها کمی نامعقول به نظر می‌رسد. بعضی از افراد بدون توجه به نیاز کسب و کار و ویژگی‌های ترازو صنعتی تنها به دنبال خرید ترازوی صنعتی ارزان می‌گردند. باید به این نکته توجه داشت که انتخاب ترازوی مناسب علاوه بر رفع نیاز کسب کار از هدر رفتن بودجه شما جلوگیری می‌کند. امروزه بسیاری از تولید کنندگان داخلی اقدام به تولید انواع ترازوی صنعتی با کیفیت می‌کنند که قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است. سایت کابان با سال‌ها تجربه در زمینه خرید و فروش ترازوی صنعتی آماده است تا شما را برای خرید یک ترازوی صنعتی مطمئن همراهی کند.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()