0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه خمیر پهن کن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه خمیر پهن کن با بهترین قیمت | (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

خمیر پهن کن دستگاهی است برای پهن کردن خمیر! هر خمیری برای هر استفاده‌ای نیاز دارد تا برای پخت و پز پهن شود، نازک شود و به طریقی مهیا شود. این کار را دستگاهی انجام می‌دهد به نام خمیر پهن کن. در نانوایی‌ها اگر دستگاه خمیرگیر هست، خمیر پهن کن هم هست. در پیتزافروشی‌ها اگر دستگاه خمیرگیر پیتزا هست، خمیر پهن کن مخصوص پیتزا هم هست. وضعیت برای شیرینی‌فروشی‌ها و قنادی‌ها و هتل‌ها و غذاخوری‌ها و کبابی‌ها نیز چنین است. در هر حال، دستگاهی باید باشد خمیرها را پهن کند تا پخت خمیر مطبوع‌تر و آسان‌تر شود.

در قدیم خمیر را با وردنه، یا شاید قدیم‌تر با دست، نازک می‌کردند. تصویر شاطری که در نانوایی خمیر نان را میان‌دست‌هایش می‌تاباند و با هر بار تاباندن خمیر کش می‌آید و نازک و نازک‌تر می‌شود، در ذهن سن‌وسال‌دارترها مانده است. اکنون با اینکه این فرایند مکانیزه شده، اما وردنه از دستگاه خمیر پهن کن حذف نشده است. بلکه فقط دیگر به دخالت دست نیازی ندارد و غلتاندن وردنه را دستگاه انجام می‌دهد. یک چیز دیگر که از دستگاه‌های خمیر پهن کن برمی‌آید، و قدیم‌ها شاید تعداد تاب‌های شاطر آن را معین می‌کرد، مقدار کلفتی و نازکی خمیر است. این مقدار را می‌توان با این دستگاه‌ها بر حسب نیاز تنظیم کرد و نتیجه دلخواه از ضخامت خمیر را به‌دست‌ آورد.

از دیگر چیزهایی که باید درباره این دستگاه، یا هنگام خرید دستگاه خمیر پهن کن بدانید، سرعت پهن کردن خمیر، توانایی تنظیم کلفتی و نازکی و طول وردنه دستگاه است. نیاز شما طول وردنه دستگاه را تعیین خواهد کرد. هرچه طول وردنه بزرگ‌تر باشد، طبیعتا خمیر‌های بزرگ‌تری پهن خواهد شد. فی‌المثل طول وردنه در خمیر پهن کن نانوایی لواشی با طول وردنه در خمیر پهن کن نانوایی تافتون تفاوت دارد. همین وضع برای پیتزایی‌ها یا دیگر مشاغل نیز صادق است. تازه خود پیتزا نیز کوچک و بزرگ دارد و همه آنها یک اندازه نیستند. به این ترتیب هنگام خرید دستگاه خمیر پهن کن به طول وردنه دقت کنید و آن را بر حسب نیاز خود انتخاب کنید.

خرید و فروش دستگاه خمیر پهن کن

خرید و فروش دستگاه خمیر پهن کن در قالب بازار محصولات تجهیزات آشپزخانه صنعتی انجام می‌شود و این دستگاه نیز یکی از این تجهیزات شمرده می‌شود. فروشگاه کابان تجهیز به دو صورت حضوری و آنلاین امکان خرید دستگاه خمیر پهن کن را برای متقاضیان فراهم کرده است. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا درباره قیمت، نحوه خرید و ارسال و کسب اطلاعات بیشتر صحبت کنید. خرید و فروش دستگاه خمیر پهن کن با فروشگاه کابان تجهیز از آنچه تصور می‌کنید آسان‌تر خواهد بود.

انواع دستگاه خمیر پهن کن

دستگاه خمیر پهن کن بر حسب نوع کاربری‌اش به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود. به همین علت خمیر پهن کن نانوایی با خمیر پهن کن پیتزا تفاوت اساسی دارد. نمونه‌های صنعتی، فروشگاهی، قنادی، ایستاده یا رومیزی از دیگر انواع دستگاه خمیر پهن کن هستند که بر تنوع این وسیله افزوده‌اند. طول وردنه، جنس دستگاه، داشتن نوار نقاله یا نداشتن آن و شاید برق مصرفی آن از دیگر شاخص‌هایی است که می‌تواند در شکل‌دهی انواع این دستگاه اثر داشته باشد. داخلی و خارجی بودن نیز می‌تواند برای خمیر پهن کن‌ها انواعی متفاوت از هم را شکل دهد.

قیمت دستگاه خمیر پهن کن

قیمت دستگاه خمیر پهن کن به برند، صنعتی بودن، ایستاده بودن یا رومیزی بودن و جنس دستگاه بسته است. هر یک از این متغیرها بر افزایش یا کاهش قیمت نهایی این دستگاه اثرگذار است. کیفیت و خواص دیگری نیز می‌تواند بر قیمت دستگاه خمیر پهن کن اثرگذار باشد. از جمله توانایی تنظیم سرعت، ضخامت یا مواردی از این دست.

دستگاه خمیر پهن کن ارزان

ارزان بودن خمیر پهن کن بدون شک فقط و فقط به نوع و قابلیت‌های آن بازمی‌گردد، نه به شاخصی دیگر. دستگاه خمیر پهن کن ارزان بستگی مستقیمی با این دارد که صنعتی است یا خیر و قابیلت‌های آن چقدر است. قابلیت‌های یک دستگاه خمیر پهن کن ارزان چه می‌تواند باشد؟ اینکه یک وردنه غلتان داشته باشد و خمیرتان را صاف کند. این می‌شود خمیر پهن کن ارزان. باقی مدل‌های موجود در بازار که از قابلیت‌های نوین یا آلیاژهای باکیفیت برخوردارند، جزئی از ارزان‌قیمت‌ها نیستند!

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()